Úrok od
7,99 % na vše!

Konsolidace půjček od Cetelem
Sjednoďte své půjčky do jedné!

Chci spojit půjčky online

Základní informace

 • Sloučení až do výše 1 000 000 Kč
 • Délka splácení 6 - 120 měsíců
 • Bez poplatků za sjednání a vedení

Výhody

 • Prostředky přímo na Váš účet
 • Bez doložení výše dluhů
 • Online - Telefonicky - Na pobočce

Užitečné informace

 • Možnost sjednotit kreditní karty, kontokorenty, bankovní i nebankovní úvěry

Sjednocení půjček od Cetelem

Cetelem nabízí svým klientům sloučení současných úvěrů až do výše 1 000 000 Kč. Sjednoťte své půjčky díky Cetelemu a ušetřete na splátkách. Jako bonus máte možnost získat další prostředky v rámci konsolidace, které lze použit na cokoliv. Navíc všechny prostředky na umořování dluhů můžete čerpat postupně. Nastavte si volitelnou dobu splatnosti od 6 do 120 měsíců. Ušetřete si starosti s papírováním a netrapte se zbytečnými formalitami - Vše vyřídíme za vás. Vedení i sjednání konsolidace je bez poplatků.

Konsolidaci si nyní můžete sjednat z pohodlí svého domova a prostředky na čerpání úvěru přistanou na účet přímo vám. Navíc od Vás nepotřebujeme doklady, kolik a kde dlužíte.

Ke konsolidace u Cetelem budete potřebovat

 • Občanský průkaz
 • Údaje o vašem zaměstnavateli
 • Údaje o vašich příjmech a výdajích (plat, nájemné apod.)

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci spojit půjčky online

Nový zákon o spotřebitelském úvěru: Co se stalo s úvěrovými predátory?

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Chcete si vzít půjčku? Seznamte se s pojmy, které byste měli znát

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

Půjčky a mimořádné události: Jak postupovat?

Bezproblémové splácení půjčky může náhle zkomplikovat nečekaná událost v podobě nemoci, úrazu či ztráty zaměstnání. Přihodit se něco takového může kdykoliv a komukoliv, proto je lepší být na takové mimořádné životní situace dobře připravený.

Zobrazit

Jak na bezpečnou půjčku podle společnosti TOMMY STACHI, jednoho z žadatelů o licenci ČNB

V roce 2016 provedla Česká obchodní inspekce 194 kontrol u poskytovatelů a zprostředkovatelů úvěrů. Zjištěno při nich bylo 39 případů porušení zákona č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, a v dalších 103 případech došlo k porušení obecně závazných právních předpisů. Nejen z těchto důvodů přišla na řadu novela zákona, která ukládá nebankovním společnostem a zprostředkovatelům nebankovních úvěrů povinnost získat licenci od České národní banky, jež k činnosti opravňuje.

Zobrazit

Když konsolidace tak od Cetelem

Cetelem je jednou z nejvýznamnějších nebankovních společnosti v České republice. Tato společnost se pestrostí své nabídky stále více podobá běžné bance, o jejíž licenci usiluje. Své služby českých klientům poskytuje již od roku 1997. Od té doby se postarala o finanční potřeby více než 1 milionů klientů. Důkazem kvality poskytovaných služeb je řada udělených ocenění odbornou veřejností i běžnými spotřebiteli.

Po vyplnění a následném prozkoumání krátkého formuláře budete bezodkladně kontaktováni specialisty, kteří s vámi proberou veškeré podrobnosti a nastavení konsolidace. Společně se pak domluvíte na dalším postupu.

Požadované dokumenty

 • Oboustrannou kopii občanského průkazu
 • Oboustrannou kopii druhého dokladu totožnosti
 • Kopii posledních 2 výpisů z bankovního účtu
 • V případě uvedení v žádosti svého partnera, je třeba navíc doložit: Oboustrannou kopii dokladu totožnosti partnera a potvrzení o výši příjmu nebo poslední 2 výplatní pásky partnera
Chci spojit půjčky online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com