Peníze bez ručení

CFIG půjčka na cokoliv
Až 50 000 Kč online až 6 let

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 5 000 Kč – 50 000 Kč
  • Splatnost 10 až 72 měsíců

Výhody

  • Neúčelová půjčka na cokoliv
  • Bonus za řádné splácení

Užitečné informace

  • Není potřeba ručitel ani zajištění
  • Navýšení půjčky v průběhu splácení

Neúčelová půjčka CFIG

Získejte až 50 000 Kč na cokoliv. Pokud půjčku řádně splatíte, zpět se vám vrátí polovina zaplacených úroků.

Půjčka od CFIG nabízí nejen transparentní podmínky, ale také jedinečný bonus za řádné splácení. Půjčku snadno vyřídíte online, na žádnou pobočku vás nikdo honit nebude. Nemusíte se obávat žádných neznámých poplatků před schválením půjčky. Pokud půjčku uhradíte dříve, než termín domluvené splatnosti, žádná sankce vás nečeká.

To zdaleka není vše. CFIG si uvědomuje, že život může přinést dobré i špatné časy. Pro má klient možnost navýšit si půjčku v průběhu splácení nebo odložit splátky až o 3 měsíce. Nebankovní půjčka CFIG patří mezi nejlepší a nejvýhodnější nebankovní půjčky na trhu, se kterými si můžete konečně splnit své sny.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

V srpnu 2013 zahájila nebankovní společnost CFIG svou činnost. Kromě poskytování nebankovních úvěru pro fyzické i podnikající osoby, se zabývá realitní činností, insolvencemi a pohledávkami. Poskytovat úvěry může i po uvedení nového zákona o spotřebitelském úvěru, jelikož doložila potřebný finanční kapitál, a v únoru 2017 zažádala o licenci ČNB.

Podmínky získání CFIG půjčky

O půjčku smí zažádat občan ČR nebo osoba s trvalým pobytem v ČR, která dosáhla věku 18 let. K poskytnutí půjčky potřebuje platný doklad totožnosti a potvrzení o příjmu - potvrzení od zaměstnavatele, daňové přiznání, důchodový výměr apod. Půjčku nezíská osoba, která není schopná doložit stabilní příjem, je evidovaná v registru dlužníků, nachází se v insolvenci nebo je na ní vedena exekuce. CFIG striktně dodržuje pravidla zodpovědného půjčování.

Online půjčka od CFIG

CFIG nabízí nebankovní půjčku ve výši od 5 000 Kč až do 50 000 Kč bez nutnosti zajištění nebo ručitele. Doba splatnosti může být dlouhá od 12 měsíců až do 6 let. Klient, který půjčku řádně splácí, má možnost navýšit si půjčku v průběhu splácení. Dále má právo odložit splátky nebo přerušit splácení až na tři měsíce z vážných důvodů. Klient, který půjčku splatí včas, získá zpět polovinu uhrazených úroků.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com