Peníze bez ručení

CFIG půjčka na cokoliv
Až 50 000 Kč online až 6 let

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 5 000 Kč – 50 000 Kč
 • Splatnost 10 až 72 měsíců

Výhody

 • Neúčelová půjčka na cokoliv
 • Bonus za řádné splácení

Užitečné informace

 • Není potřeba ručitel ani zajištění
 • Navýšení půjčky v průběhu splácení

CFIG půjčka - férová půjčka s nejlepšími podmínkami

Nebankovní půjčky se mezi sebou hodně liší. Rozdílné jsou úrokové sazby a to klidně o desítky procent, poplatky za poskytnutí a vedení půjčky, či další služby. Zatímco někteří poskytovatelé sází na rychlé půjčky pro každého bez prověřování bonity, jiné si své žadatele raději důkladně ověří. Do druhé skupiny patří evropská společnost CFIG poskytující nebankovní CFIG půjčku na cokoliv.

CFIG je bezpečná půjčka na účet, která je určená pouze solventním zájemcům s dobrou platební historií. Poskytovatel půjčky si prověřuje každého zájemce, čímž dodržuje zásady bezpečného půjčování. Je si vědoma toho, že poskytování půjček zadluženým lidem jen zvyšuje celkovou zadluženost. Důkazem toho je vlastní etický kodex.

CFIG půjčka má řadu výhodu, jejichž výčet začíná zajímavým úrokem již od 19 %. Následuje možnost odložení splátek až o 3 měsíce z důvodu nemoci či ztráty zaměstnání. Za řádné splácení se zákazníci mohou těšit na vrácení poloviny uhrazených úroků. CFIG je opravdu výhodná a bezpečná půjčka.

Hlavní informace o CFIG půjčce na ruku:
 • Nebankovní půjčka
 • Půjčka na účet - nelze vyplatit v hotovosti
 • Úroky už od 19 %
 • Doba splatnosti 12 až 72 měsíců
 • Poplatek za poskytnutí půjčky 2 000 Kč
 • Vedení půjčky zdarma
 • Předčasné splacení zdarma
Chci získat půjčku online

Pro koho je CFIG půjčka vhodná

CFIG půjčka je určená po zájemce, kteří mají pravidelný příjem a mohou jej doložit. Záznam v registru je nežádoucí, stejně také exekuční či insolvenční řízení. Dobrá platební historie je základní podmínkou pro získání půjčky CFIG. Poskytovatel důsledně prověřuje každého žadatele o půjčku bez výjimky.

CFIG půjčku nelze získat, když:
 • nejste schopni doložit příjem
 • máte záznam v registrech dlužníků
 • je na vás vedeno exekuční řízení
 • se nacházíte v insolvenčním řízení

Hlavním cílem je poskytování bezpečných půjček za dobrých podmínek. To bez prověřování zájemců není možné. Své kvality dokázala společnost CFIG v rámci velkého porovnání bankovních a nebankovních půjček organizovaného neziskovou organizací Člověk v tísni, kdy skončila na 17. místě ze 42 společností.

CFIG půjčka na účet a její výhody i nevýhody

S každou půjčkou jsou spojena rizika a je jedno, zda se jedná o bankovní nebo nebankovní půjčku. Nebankovní půjčky však představují větší riziko. Zájemce o půjčku by se měl ve vlastním zájmu seznámit se všemi podmínkami vybrané půjčky předtím, než podepíše smlouvu. Neznalost podmínek může být příčinou finančních problémů v průběhu splácení půjčky.

Plusy:
 • vyřízení půjčky online z pohodlí domova
 • bez skrytých poplatků
 • úrok již od 19 %
 • bez ručitele
 • není vyžadováno zajištění nemovitostí
 • lze navýšit půjčku během splácení
 • bonus za řádné splácení půjčky
 • lze odložit splátky až o 3 měsíce
Minusy:
 • poplatek za poskytnutí půjčky 2 000 Kč
 • potvrzení o příjmu
 • pouze bezhotovostní půjčka
 • nelze mít záznam v registru či dokonce exekuci
Chci získat půjčku online

Jak sjednat CFIG půjčku - od žádosti až po splácení půjčky

CFIG je online půjčka, kterou si snadno vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí mít připojení na internet. Nejprve je nutné vyplnit online žádost. K ní si připravte kopii občanského průkazu a nějaký doklad o příjmu (např. výpis z bankovního účtu či výplatní pásky). Bez těchto dokladů žádost nevyplňujte.

Zhodnocení žádosti o půjčku probíhá ve dvou krocích. Nejprve si vás poskytovatel proklepne. Za tímto účelem nahlédne do registru dlužníků, insolvenčního rejstříku a centrální evidence exekucí. Pokud je vše v pořádku (bez záznamu), následuje ověření osobních dokladů a potvrzení o příjmu. Doklady o příjmu nesmí být starší než 2 měsíce.

Pokud poskytovatel vaší žádost schválí, následuje verifikační platba z vašeho účtu za účelem potvrzení vaší identity. Je-li vše v pořádku, dojde k online podpisu smlouvy o půjčce a převedení peněz na váš bankovní účet.

Podmínky, které musí splnit každý zájemce o CFIG půjčku:
 • věk 18 let a více
 • občan ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • občanský průkaz
 • potvrzení o příjmu - např. výpis z bankovního účtu, výplatní pásky
 • ověření bankovního účtu
 • potvrzení inkasa

Stručné hodnocení CFIG půjčky

Potřebujete-li férovou půjčku, která vás nepotopí při prvním problému, CFIG půjčka je velmi dobrou volbou. Nabízí slušný úrok již od 19 %, možnost odložení splátek v případě nepříznivých životních situací i bonus za řádné splácení. Půjčka je ale určená pouze pro lidi s dobrým příjmem a bez škraloupu v registru dlužníků. Zájemci se záznamem v registru či s nepravidelným příjmem nemají šanci půjčku získat. CFIG půjčka se hodně podobá bankovním půjčkám. Velké výhody jsou vyvážené přísnějšími podmínkami.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na CFIG půjčku

Jakou maximální částku si mohou půjčit?

CFIG půjčka nabízí nejvýše 50 000 Kč.

Jaké poplatky souvisí s půjčkou?

Kromě úroků je nutné od půjčky odečíst 2 000 Kč, které jsou strženy jako poplatek za poskytnutí půjčky. Vedení a předčasné splacení půjčky je zdarma.

Mám záznam v registru dlužníků. Dostanu půjčku?

Ne. Poskytovatel žadatele o půjčku prověřuje, a pokud najde negativní záznam v registru, žádost o půjčku ihned zamítne.

Musím uvádět důvod, na který chci půjčit peníze?

Nikoliv. CFIF je neúčelová půjčka a peníze můžete použít na cokoliv chcete.

Jaké doklady a dokumenty jsou nutné k úspěšnému vyřízení půjčky?

Potřebovat budete občanský průkaz a potvrzení o příjmu. Použít lze výpisy z bankovního účtu, na který vám chodí výplata, nebo výplatní pásky. Ani jedno nesmí být starší více než 2 měsíce.

Dostal jsem výpověď a nemám peníze na splátku. Co mám dělat?

Využijte možnost a odložte si splátky o 3 měsíce. Budete mít klid na vyřešení své situace, aniž byste musel řešit, kde vzít peníze na splátky. Odložit splácení lze také v případě dlouhodobé nemoci.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com