Peníze do 5 dnů

Rychlá Clever půjčka
Až 99 000 Kč přímo na Váš účet

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Půjčka od 15 000 Kč do 99 000 Kč
 • Možnost splácet až 16 měsíců
 • Online bez papírování

Výhody

 • Bezúčelová půjčka - peníze je možné použít na cokoliv
 • Bezhotovostní půjčka bez zajištění
 • Dostupnost a osobní přístup k žadateli

Podmínky získání

 • Nutnost vlastnit bankovní účet
 • Věk žadatele o půjčku min. 18 let
 • pravidelný měsíční příjem

Rychlá bezhotovostní Clever půjčka

Clever půjčka je přesně pro ty, kteří nechtějí běhat po bankách a potřebují rychle půjčit peníze. U Clever půjčky máte možnosti si půjčit až 99 000 Kč a peníze pak využít na cokoliv. Bezúčelovou půjčku pak můžete splácet buď 12 nebo až 16 měsíců.

Sjednání půjčky probíhá online a vyplacení peněz je po schválení velmi rychlé. Peníze jsem zasílány na účet klienta ještě v den podpisu smlouvy.

Charakteristika půjčky:

 • bezúčelovost
 • pravidelné měsíční splátky
 • výplata na bankovní účet

Podmínky pro schválení půjčky:

 • pravidelný měsíční příjem
 • věk žadatele o půjčku: min. 18 let
 • Nutné doklady: občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny) od všech zúčastněných osob

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Nejrychlejší půjčka na trhu

Možnosti splácení

Splátky úvěru jsou měsíční. Počet splátek činí 12 nebo 16 dle sjednané délky úvěru. Každá splátka je splatná v rámci daného měsíce v den, který se číselně shoduje se dnem podepsání smlouvy o úvěru, počínaje měsícem následujícím po měsíci, ve kterém došlo k podpisu smlouvy o úvěru. Pokud není takového dne v měsíci, splátka je splatná v poslední den měsíce. Výše měsíčních splátek je odvislá od výše úvěru. U úvěru na 12 měsíců se pohybuje v rozmezí od 1 562,50 Kč do 10 312,50 Kč. U úvěru na 16 měsíců se pohybuje v rozmezí 1 250 Kč do 8 250 Kč.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 15 000,- Kč na 12 měsíců: zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 150,- Kč, měsíční splátka 1 562,50 Kč, RPSN činí 59%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 3 900,- Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 18 900,- Kč.

Při výši úvěru 30 000,- Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy 390,- Kč, měsíční splátka ve výši 2 500,- Kč, RPSN činí 58,3%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí10 390,- Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 40 390,- Kč.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com