Úrok od 4,49 % ročně

Výhodná půjčka od Cofidis
Rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry
Chci získat půjčku

Základní informace

  • 20 000 – 500 000 Kč
  • Splatnost 12 až 84 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 4,49 %

Výhody

  • Jasné podmínky při sjednání smlouvy
  • Fixní úrok po celou dobu splácení
  • Účelová i bezúčelová půjčka

Užitečné informace

  • Předčasné splacení půjčky zdarma
  • Sjednání a vedení úvěru zdarma
  • Možnost pojištění úvěru

Nebankovních půjčka od Cofidis s pestrou nabídkou

Na českém trhu můžeme narazit na tisíce nebankovních úvěrových společností. Jen pár desítek lze však považovat za důvěryhodné společnosti, které na první místo kladou zájmy klienta. Mezi takové patří úvěrová společnost Cofidis, která byla založená ve Francii roku 1982. V následujících letech se Cofidis rozrostl ve velkou mezinárodní společnost. Její pobočky jsou kromě Francie také v Belgii, Itálii, Slovensku, Maďarsku, Španělsku a Portugalsku. V České republice se poprvé objevil v roce 2004.

Produktová nabídka je velmi pestrá a vybírat můžete mezi klasickými spotřebitelskými půjčkami určenými pro partnery, novomanžele, na nové auto, vybavení domácnosti i na rekonstrukci, kreditními kartami a také širokými možnostmi nákupů na splátky v prodejnách obchodních partnerů Cofidis.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Půjčky od cofidis.cz

V nabídce půjček Cofidis si jednoduše vybere každý. Jednotlivci si mohou vzít půjčku s výhodným úrokem a bez dalších poplatků. Výhodná půjčka s nízkým úrokem již od 5,9 procenta ročně je určená novomanželům do dvou let od svatebního dne, kteří ji mohou využít na cokoliv. Oddací list však není nutností a půjčku s výhodným úrokem mohou využít i páry žijící ve společné domácnosti. Díky spojení příjmu se jim zvýší šanci půjčku získat.

Cofidis rovněž nabízí speciální půjčky určené na nákup nového vozidla, rekonstrukci nemovitosti či nákup vybavení do domácnosti. Všechny půjčky mají předem dané a srozumitelné podmínky, výhodný fixní úrok, žádné poplatky za vyřízení a vedení půjčky a všechny půjčky je navíc možné předčasně splatit bez sankcí v celé výši nebo formou mimořádné splátky.

Chcete být vždy připraveni na jakoukoliv situaci? Nečekané výdaje zvládnete kdykoliv díky půjčce Hotovost, kterou je možné čerpat opakovaně. Půjčku Hotovost můžete využívat, jak budete potřebovat bez poplatku za vyřízení i vedení úvěrového účtu.

A kdo může půjčky Cofidis využívat? Výhodné půjčky jsou určené všem plnoletým občanům ČR a SR s vlastním bankovním účtem a bez negativních záznamů v registrech dlužníků. K žádosti o půjčku je nutné doložit doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů (případně daňové přiznání u podnikatelů).

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení úvěru v celkové výši 120 000 Kč: Pevná zápůjční roční úroková sazba 6,89 %, RPSN 7,11, doba splácení 84 měsíců, měsíční splátka 1 805 Kč, celkem zaplatíte 151 620 Kč. Poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč. Pojištění není v RPSN zahrnuto. Doba splácení min. 12 max. 92 měsíců. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com