ESSOX logo

Online půjčka

Rychlá půjčka ESSOX na cokoliv
Půjčte si až 500 000 Kč

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Půjčka od 10 000 Kč do 500 000 Kč
 • Bezúčelová půjčka
 • Splatnost 6 až 84 měsíců

Výhody

 • Peníze do druhého dne od podpisu smlouvy
 • Sjednání půjčky online
 • Flexibilní pojištění schopnosti splácet

Užitečné informace

 • Půjčka bez ručení a zajištění
 • Půjčka na cokoliv
 • Individuální posouzení žádosti

Rychlá online půjčka od společnosti ESSOX

Potřebujete peníze rychle a nechcete se zdržovat návštěvou pobočky, kde budete muset dokládat nespočet dokladů a podepisovat řadu dokumentů? Pak využijte půjčku od společnosti ESSOX, kterou jednoduše vyřídíte a sjednáte online. Nemusíte přitom vůbec opouštět pohodlí domova a k žádosti vám budou stačit jen dva dokumenty s fotografií.

Půjčit si můžete 10 až 500 000 Kč, a protože je půjčka bezúčelová, vypůjčené prostředky můžete využít na cokoliv (např. vybavení, rekonstrukce, stěhování apod.). Kromě výše půjčky si jednoduché online žádosti navolíte také délku splácení, která se pohybuje mezi 6 až 84 měsíci.

Každá žádost je posuzována individuálně. Úrok půjčky se vypočítává na základě vstupních parametrů (výše půjčky a doba splatnosti). Už během vyplňování samotné žádosti víte, kolik za půjčku ve finále zaplatíte.

Jakmile vás společnosti ESSOX informuje o kladném vyřízení žádosti, smlouvu jednoduše podepíšete kódem z SMS zprávy a počkáte do druhého dne na připsání peněz na váš bankovní účet.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Hlavní výhody rychlé online půjčky od společnosti ESSOX:

 • Vyřízení a sjednání půjčky je zdarma
 • Peníze na účtu do druhého dne od podpisu smlouvy
 • Možnost zvolit si jednu ze 2 variant pojištění schopnosti splácet
 • Předčasné splacení i mimořádné splátky zdarma
 • Úrok se vypočítává individuálně na základě vstupních parametrů

ESSOX půjčku vyřídíte během několika mála minut

Jakmile žádost o ESSOX půjčku odešlete, individuálně ji posoudí pracovníci společnosti, kteří vás budou neprodleně informovat o dalším postupu. V případě kladného posouzení žádosti je potřeba podepsat smlouvu. To učiníte jednoduše pomocí kódu, který vám přijde v SMS. Peníze následně budou na váš bankovní účet poukázány do druhého pracovního dne od podepsání online smlouvy.

K úspěšnému vyřízení online půjčky je nutné následující:

 • 2 platné doklady totožnosti s fotografií
 • Vlastní mobilní telefon a e-mailová adresa
 • Potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu (zaměstnanec), aktuální daňové přiznání (podnikatel), či důchodový výměr (důchodce)
 • Účet v bance, jehož jste vlastníkem
 • Pokud jste klientem společnosti ESSOX, postačí vám pouze OP a jakýkoliv účet

Reprezentativní příklad

Výše spotřebitelského úvěru 415 000 Kč, výše měsíční splátky 18 562 Kč, počet měsíčních splátek 24, doba trvání úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky, celková částka splatná spotřebitelem 445 488 Kč, výsledná RPSN 7,17 %, roční úroková sazba 6,93 %.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com