150 000 Kč

Rychlé peníze a nízké splátky
... to je půjčka od FairCredit

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 4 000 Kč - 150 000 Kč
 • Splatnost 40 až 80 týdnů nebo 12 až 36 měsíců
 • Úroková sazba od 20,74 %

Výhody

 • Na cokoliv
 • Vyřízení půjčky bez poplatků
 • Splácení v měsíčních nebo týdenních splátkách

Užitečné informace

 • Rychlé online vyřízení
 • Peníze do 24 hodin od vyřízení
 • Srozumitelná smlouva

Fair Credit půjčka - půjčka v hotovosti nebo na účet
až 70 000 Kč

Nabídka nebankovních půjček je pestrá a každý si tak vybere takovou, která odpovídá jeho požadavkům a možnostem. Někdo potřebuje pouze pár tisíc korun na zaplacení účtu za energie, další usiluje o milion korun na rekonstrukci starého baráku po prarodičích. Fair Credit půjčka je vlastně taková zlatá střední cesta mezi nebankovními půjčkami, půjčit si můžete od 4 000 Kč až do 150 000 Kč.

Jedná se o typickou neúčelovou půjčku, kterou lze použít na cokoliv od vybavení domácnosti až po nákup ojetého vozu. Zaujme především ty zájemce, kteří nemají vlastní bankovní účet nebo jej nechtějí uvádět. U Fair Credit si totiž můžete vybrat i hotovostní půjčku. Peníze úspěšnému žadateli na ruku vyplatí obchodní zástupce.

Trápit potenciální zájemce nemusí ani negativní záznam v registru dlužníků. Pro Fair Credit půjčku je zásadní mít pravidelný příjem, který může žadatel doložit například v podobě výplatních pásek. Poskytovatel Fair Credit půjčky posuzuje žádosti individuálně a zájemcům vychází maximálně vstříc.

Hlavní informace o Fair Credit půjčce:

 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Výše půjčky 4 000 Kč až 150 0000 Kč
 • Úrok od 20,74 %
 • Doba splatnost na 45 až 80 týdnů nebo 12 až 36 měsíců
 • Hotovostní půjčka i půjčka na účet
 • Peníze do 24 hodin
Chci získat půjčku online

Pro koho je Fair Credit půjčka vhodná

Fair Credit půjčka není ani vyloženě malá, ani velká. To znamená, že nepotřebujete dům k zajištění půjčky, zároveň však musíte doložit příjem. Zde už se chce poskytovatel ujistit, že máte pravidelný příjem a jste tak schopni půjčku ve výši pár desítek tisíc korun splácet. U člověka bez stálého příjmu by neměl žádnou jistotu.

Fair Credit půjčka je vhodná pro:

 • osoby s českým občanstvím nebo cizince s trvalým pobytem
 • osoby se stálým příjmem
 • osoby s negativním záznamem v registru
 • osoby v exekuci
 • osoby bez bankovního účtu

Fair Credit žadatele o půjčku samozřejmě prověřuje. Činí tak ve vlastním zájmu a navíc to nařizuje zákon o spotřebitelském úvěru. Záznamy v registru však mohou mít různou závažnost a jedna pozdě zaplacená splátka z člověka recidivistu ještě nedělá. Důležité je, aby žadatel o půjčku prokázal dobrou bonitu.

Fair Credit půjčka a její výhody i nevýhody

Říká se, že bankovní půjčky jsou výhodnější než nebankovní půjčky. Dnes už to není tak jednoznačné. Je třeba rozlišovat mezi reklamou a reálnou nabídkou. Banky ve svých reklamních spotech lákají na půjčky s nízkou úrokovou sazbou. Když o ní ale požádáte, obdržíte nabídku s vyšším úrokem. Důvod? Nemáte dostatečně vysoké příjmy, bonitu, atd.

Ve výsledku tak nemusí být nebankovní půjčka vůbec nevýhodná. Důležité je vybrat si správně, porovnat si nabídky mezi sebou a prostudovat si podmínky. O pár procent vyšší úrok vynahrazuje rychlost a pohodlí při sjednávání Fair Credit půjčky.

Plusy:

 • hotovostní i bezhotovostní půjčka
 • vyřízení půjčky online
 • bez ručitele a zástavy
 • klientská zóna FairPoint
 • transparentní podmínky

Minusy

 • vyšší úroková sazba
 • je požadováno potvrzení o příjmu
 • obchodní zástupce vybírá splátku každý týden
 • za pozdní splátky hrozí sankce
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Fair Credit půjčku - od žádosti až po splácení půjčky

Fair Credit půjčka je určené pro plnoleté občany České republiky, kteří mají stálý příjem a mohou jej doložit. O půjčku lze požádat jednoduše online na internetu, nebo telefonicky. Nemusíte chodit na žádnou pobočku a dokládat spoustu dokumentů. Fair Credit požaduje pouze osobní doklady a potvrzení o příjmu.

Základní požadavky na žadatele o Fair Credit půjčku:

 • Věk od 18 let výše
 • Občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR
 • Občanský průkaz - musí být platný
 • Doklad o trvalé adrese - nájemní smlouva nebo účet za energie apod.
 • Doklad o stálém příjmu - výplatní pásky za poslední tři měsíce (může být i výpis z bankovního účtu)

Postup žádosti o Fair Credit půjčku je následující. Prvním krokem je vyplnění krátké žádosti online. Nejprve si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Poté vyplníte osobní údaje, jako je jméno a příjmení, trvalá adresa, telefonní a e-mailový kontakt. Druhým krokem je kontakt obchodním zástupcem, který si s vámi domluví schůzku u Vás doma. Na tuto schůzku se připravte. Mějte zkontrolovanou platnost občanského průkazu (spousta lidí ani netuší, že mají prošlou občanku či řidičák), doklad o trvalém bydlišti a doložení o příjmu. Obchodní zástupce vše na místě zkontroluje a je-li vše v pořádku, předloží Vám smlouvu k podpisu. Posledním krokem je předání peněz rovnou na ruku.

Půjčky se splácí týdně, což není úplně ideální. Pro splátky si obchodní zástupce přijede osobně. Kontrolu nad svou půjčku máte díky online aplikace FairPoint. Může se stát, že se dostanete do nepříjemné situace a na splátku nebudete mít peníze. Okamžitě kontaktujte poskytovatele a domluvte se na vhodném řešení.

Stručné zhodnocení Fair Credit půjčky

Fair Credit je důkazem, že lze půjčky poskytovat s lidským přístupem a zároveň dodržovat zásady bezpečného půjčování. Jednotlivé žádosti Fair Credit posuzuje individuálně. To se týká zejména registru dlužníků. Na druhou stranu peníze nepůjčí lidem bez žádného příjmu. Úrokové sazby do 20,74 % nejsou nejnižší, ale také nejsou ani nejvyšší. Pozitivně hodnotíme nejen přístup ke klientům, ale také klientskou zónu, díky které má dlužník perfektní přehled o splácení své půjčky.

Reprezentativní příklad

Při půjčce ve výši 20 000 Kč bezhotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 607 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 27 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč (poplatek za administrativní činnost 4 000 Kč, úrok 3 300 Kč). Roční úroková míra 35,53%. RPSN je 110,13%.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Do další výplaty zbývá posledních pár dnů, váš bankovní účet zeje prázdnotou a zároveň potřebujete vyřešit výdaj, který jednoduše nepočká? Pak budete pravděpodobně řešit, kde si půjčit a neprohloupit. Máme pro vás několik tipů na poskytovatele půjčky a rady, jak si vybrat ten nejvýhodnější produkt a nešlápnout vedle.

Zobrazit

Vláda v úzké spolupráci s Českou národní bankou zareagovala v minulém roce na nečekanou koronavirovou pandemii opatřeními, která se mimo jiné projevila také v oblasti hypoték a dalších úvěrů. Klienti bank a nebankovních společností, které koronavirus negativně poznamenal, si totiž mohli požádat o odklad splátek půjček, úvěrů a hypoték po dobu tří nebo šesti měsíců. Období „hájení“ ale skončilo. Vyplatilo se těm, kteří ho stihli využít?

Zobrazit

Chcete si vzít svou první půjčku, ale máte obavy? Ať už se týkají čehokoliv, pokud dodržíte následujících 5 pravidel, které jsme pro vás sepsali, nemusíte se ničeho bát. Jen vždy myslete na to, že půjčovat si musíte především zodpovědně.

Zobrazit

Sjednání půjčky je dnes otázkou několika mála minut a kliknutí. Vlastně stačí jenom vybrat vhodného poskytovatele, nastavit parametry půjčky, počkat si na schválení žádosti a následně připsání peněz na účet. I přes novelu spotřebitelského zákona, která měla za úkol pročistit trh od nesolidních společností a nepoctivců, je ale mnohdy komplikované zorientovat se v nabídkách jednotlivých půjček. Naštěstí existují vodítko jménem RPSN, podle kterého poznáte, jak moc je půjčka výhodná či nikoli.

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Fair Credit půjčku

Kolik si mohu půjčit?

Fair Credit nabízí půjčku až do výše 150 000 Kč. Pokud chcete hotovostní půjčku můžete získat až 70 000 Kč v hotovosti.

Nemám internet. Jak mohou o půjčku požádat?

Fair Credit upřednostňuje vyplnění žádosti o půjčku online. Nemáte-li připojení na internet, můžete využít telefonickou žádost.

Nemám bankovní účet. Je to problém?

V tomto případě jste na správném místě. Toto je hotovostní půjčka. Peníze se vyplácí na ruku a bankovní účet není potřeba.

Vadí záznam v registru?

Poskytovatel půjčky do registru dlužníků nahlíží, ale záznam posuzuje individuální. Menší prohřešky nemusí vadit, prokážete-li dostatečnou bonitu.

Dostanu půjčku bez doložení příjmu?

Ne. Záznam v registru sice nevadí, absence příjmu ano. Doložení příjmu je jednou z hlavních podmínek, které žadatel o půjčku musí splnit.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com