100 000 Kč

Rychlé peníze a nízké splátky
... to je půjčka od FairCredit

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 4 000 Kč – 100 000 Kč
 • Splatnost 30, 45, 60, 80 nebo 100 týdnů
 • Úroková sazba od 20,74 %

Výhody

 • Na cokoliv
 • Vyřízení půjčky bez poplatků
 • Splácení v týdenních splátkách

Užitečné informace

 • Rychlé online vyřízení
 • Peníze do 24 hodin od vyřízení
 • Srozumitelná smlouva

Fajn půjčka od Fair Credit – půjčka v hotovosti až 100 000 Kč

Nabídka nebankovních půjček je pestrá a každý si tak vybere takovou, která odpovídá jeho požadavkům a možnostem. Někdo potřebuje pouze pár tisíc korun na zaplacení účtu za energie, další usiluje o 1 000 000 Kč na rekonstrukci starého baráku po prarodičích. Fajn půjčka od Fair Credit je vlastně taková zlatá střední cesta mezi nebankovními půjčkami, půjčit si můžete od 4 000 Kč až do 100 000 Kč.

Jedná se o typickou neúčelovou půjčku, kterou lze použít na cokoliv od vybavení domácnosti až po nákup ojetého vozu. Zaujme především ty zájemce, kteří nemají vlastní bankovní účet nebo jej nechtějí uvádět. U Fair Credit si totiž můžete vybrat i hotovostní půjčku. Peníze úspěšnému žadateli na ruku vyplatí obchodní zástupce.

Trápit potenciální zájemce nemusí ani negativní záznam v registru dlužníků. Pro Fajn půjčka od Fair Credit je zásadní mít pravidelný příjem, který může žadatel doložit například v podobě výplatních pásek. Poskytovatel Fajn půjčky posuzuje žádosti individuálně a zájemcům vychází maximálně vstříc.

Hlavní informace o Fajn půjčce od Fair Credit:

 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Výše půjčky 4 000 Kč až 100 000 Kč
 • Úrok od 20,74 %
 • Doba splatnost na 30, 45, 60, 80 nebo 100 týdnů
 • Hotovostní půjčka
 • Peníze do 24 hodin
  Chci získat půjčku online

Pro koho je Fajn půjčka od Fair Credit vhodná

Fajn půjčka od Fair Credit není ani vyloženě malá, ani velká. To znamená, že nepotřebujete dům k zajištění půjčky, zároveň však musíte doložit příjem. Zde už se chce poskytovatel ujistit, že máte pravidelný příjem a jste tak schopni půjčku ve výši přes 10 000 Kč splácet. U člověka bez stálého příjmu by neměl žádnou jistotu.

Fajn půjčka od Fair Credit je vhodná pro:

 • osoby s českým občanstvím nebo cizince s trvalým pobytem
 • osoby se stálým příjmem
 • osoby s negativním záznamem v registru
 • osoby v exekuci
 • osoby bez bankovního účtu
 

Fair Credit žadatele o půjčku samozřejmě prověřuje. Činí tak ve vlastním zájmu a navíc to nařizuje zákon o spotřebitelském úvěru. Záznamy v registru však mohou mít různou závažnost a jedna pozdě zaplacená splátka z člověka recidivistu ještě nedělá. Důležité je, aby žadatel o půjčku prokázal dobrou bonitu.

Fajn půjčka od Fair Credit a její výhody i nevýhody

Říká se, že bankovní půjčky jsou výhodnější než nebankovní půjčky. Dnes už to není tak jednoznačné. Je třeba rozlišovat mezi reklamou a reálnou nabídkou. Banky ve svých reklamních spotech lákají na půjčky s nízkou úrokovou sazbou. Když o ní ale požádáte, obdržíte nabídku s vyšším úrokem. Důvod? Nemáte dostatečně vysoké příjmy, bonitu, atd.

Ve výsledku tak nemusí být nebankovní půjčka vůbec nevýhodná. Důležité je vybrat si správně, porovnat si nabídky mezi sebou a prostudovat si podmínky. O pár procent vyšší úrok vynahrazuje rychlost a pohodlí při sjednávání Fajn půjčky od Fair Credit.

Plusy:

 • hotovostní půjčka
 • vyřízení půjčky online
 • bez ručitele a zástavy
 • klientská zóna
 • transparentní podmínky
 

Minusy:

 • vyšší úroková sazba
 • je požadováno potvrzení o příjmu
 • obchodní zástupce vybírá splátku každý týden
 • za pozdní splátky hrozí sankce
  Chci získat půjčku online

Jak sjednat Fajn půjčku od Fair Credit – od žádosti až po splácení půjčky

Fajn půjčka od Fair Credit je určené pro plnoleté občany České republiky, kteří mají stálý příjem a mohou jej doložit. O půjčku lze požádat jednoduše online na internetu, nebo telefonicky. Nemusíte chodit na žádnou pobočku a dokládat spoustu dokumentů. Fair Credit požaduje pouze osobní doklady a potvrzení o příjmu.

Základní požadavky na žadatele o Fajn půjčce od Fair Credit:

 • Věk od 18 let výše
 • Občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR
 • Občanský průkaz – musí být platný
 • Doklad o trvalé adrese – nájemní smlouva nebo účet za energie apod.
 • Doklad o stálém příjmu – výplatní pásky za poslední tři měsíce (může být i výpis z bankovního účtu)
 

Postup žádosti o Fajn půjčku od Fair Credit je následující. Prvním krokem je vyplnění krátké žádosti online. Nejprve si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Poté vyplníte osobní údaje, jako je jméno a příjmení, trvalá adresa, telefonní a e-mailový kontakt. Druhým krokem je kontakt obchodním zástupcem, který si s vámi domluví schůzku u vás doma. Na tuto schůzku se připravte. Mějte zkontrolovanou platnost občanského průkazu (spousta lidí ani netuší, že mají prošlou občanku či řidičák), doklad o trvalém bydlišti a doložení o příjmu. Obchodní zástupce vše na místě zkontroluje a je-li vše v pořádku, předloží vám smlouvu k podpisu. Posledním krokem je předání peněz rovnou na ruku.

Půjčky se splácí týdně, což není úplně ideální. Pro splátky si obchodní zástupce přijede osobně. Kontrolu nad svou půjčku máte díky online klientské zóně. Může se stát, že se dostanete do nepříjemné situace a na splátku nebudete mít peníze. Okamžitě kontaktujte poskytovatele a domluvte se na vhodném řešení.

Stručné zhodnocení Fajn půjčky od Fair Credit

Fair Credit je důkazem, že lze půjčky poskytovat s lidským přístupem a zároveň dodržovat zásady bezpečného půjčování. Jednotlivé žádosti Fair Credit posuzuje individuálně. To se týká zejména registru dlužníků. Na druhou stranu peníze nepůjčí lidem bez žádného příjmu. Úrokové sazby do 20,74 % nejsou nejnižší, ale také nejsou ani nejvyšší. Pozitivně hodnotíme nejen přístup ke klientům, ale také klientskou zónu, díky které má dlužník perfektní přehled o splácení své půjčky.

Reprezentativní příklad

Při půjčce ve výši 20 000 Kč bezhotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 740 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 33 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 13 300 Kč. Roční úroková míra 35,53 %. RPSN je 254,04 %.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

Zobrazit

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

FAQ – nejčastější dotazy na Fair Credit půjčku

Kolik si mohu půjčit?

Fair Credit nabízí Fajn půjčku až do výše 100 000 Kč.

Nemám internet. Jak mohou o půjčku požádat?

Fair Credit upřednostňuje vyplnění žádosti o půjčku online. Nemáte-li připojení na internet, můžete využít telefonickou žádost.

Nemám bankovní účet. Je to problém?

V tomto případě jste na správném místě. Toto je hotovostní půjčka. Peníze se vyplácí na ruku a bankovní účet není potřeba.

Vadí záznam v registru?

Poskytovatel půjčky do registru dlužníků nahlíží, ale záznam posuzuje individuální. Menší prohřešky nemusí vadit, prokážete-li dostatečnou bonitu.

Dostanu půjčku bez doložení příjmu?

Ne. Záznam v registru sice nevadí, absence příjmu ano. Doložení příjmu je jednou z hlavních podmínek, které žadatel o půjčku musí splnit.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com