150 000 Kč

Rychle, online a bezhotovostně
… to je půjčka Jonatán od Fair Credit

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 20 000 Kč – 150 000 Kč
 • Splatnost 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců
 • Úroková sazba od 39,92 % p.a.

Výhody

 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Půjčka bez ručení i ručitele
 • Peníze na účtu do 10 minut
 • Možnost odložení až 3 splátek zdarma

Užitečné informace

 • Rychlé online vyřízení
 • Transparentní podmínky
 • Vyšší i nižší částky k zapůjčení

Půjčka Jonatán od Fair Credit – bezúčelová půjčka až do 150 000 Kč

Společnost Fair Credit nedávno oživila portfolio svých produktů a představila zákazníkům novou půjčku Jonatán. V čem se liší od konkurence? V první řadě v tom, že jde o bezúčelovou půjčku, která je do 10 minut po schválení připsána na bankovní účet žadatele.

Půjčit si navíc můžete jak nižší, tak vyšší částky od 20 do 150 tisíc. Variabilní je i doba splatnosti, která se pohybuje mezi 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíci. O půjčku jednoduše zažádáte online. Nemusíte tak nikam chodit a nic složitě vyřizovat. Stačí pouze vyplnit nezávaznou online kalkulaci, zkontrolovat si podmínky Jonatán půjčky, a pokud vám budou vyhovovat, jednoduše půjčku po ověření totožnosti a několika důležitých údajů sjednáte.

Půjčka Jonatán je bezúčelová a použít ji proto můžete na cokoliv uznáte za vhodné. Společnosti Fair Credit následně nemusíte dokládat, jak jste s vypůjčenými prostředky naložili.

Velkým benefitem je i skutečnost, že pro sjednání půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit ani vlastním majetkem. Podmínkou je ale samozřejmě stabilní a doložitelný příjem.

Hlavní informace o půjčce Jonatán od Fair Credit:

 • Nebankovní bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Výše půjčky 20 000 Kč až 150 0000 Kč
 • Úrok od 39,92 % p.a.
 • Doba splatnosti 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců
 • Bezhotovostní půjčka
 • Peníze do 10 minut od schválení žádosti
  Chci získat půjčku online

Pro koho je půjčka Jonatán od Fair Credit vhodná

Půjčka Jonatán je určena plnoletým žadatelům s bydlištěm nebo trvalým pobytem na území České republiky, kteří mají stabilní a prokazatelný příjem a vlastní bankovní účet. Tito žadatelé zároveň nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Půjčka Jonatán od Fair Credit je vhodná pro:

 • občany České republiky nebo cizince, kteří zde mají trvalý pobyt
 • žadatele se stálým a doložitelným příjmem
 • osoby, které nejsou ve zkušební nebo výpovědní lhůtě
 • žadatele, kteří si chtějí nechat vyplatit peníze na bankovní účet
 • osoby, které potřebují peníze rychle
 

Společnost Fair Credit, která půjčku Jonatán poskytuje, musí samozřejmě žadatele prověřovat skrze jejich příjem. Ukládá jí to ostatně zákon. Ve finále je tak chráněn nejen poskytovatel půjčky, ale zejména žadatel – spotřebitel, který musí vyhovět požadavkům na bonitu a zároveň se musí prokázat schopností dostát svým závazkům.

Půjčka Jonatán od Fair Credit a její výhody i nevýhody

Stejně jako u jiných půjček je potřeba i u půjčky Jonatán zmínit její největší přednosti a benefity. A protože má každá mince dvě strany, připojíme i výčet nevýhod, které se s tímto produktem pojí.

Mezi největší přednosti půjčky Jonatán patří nepochybně skutečnost, že jde o nový produkt s transparentními podmínkami, online vyřízením a rychlým zasláním finančních prostředků na bankovní účet žadatele. Žadatel ale musí být plnoletý a zároveň se nesmí nacházet ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Jaké další klady a zápory se s tímto produktem pojí?

Plusy:

 • bezhotovostní půjčka
 • půjčka bez dokládání účelu
 • peníze na účtu do deseti minut od schválení
 • klientská online zóna
 • transparentní podmínky
 • půjčka bez ručitele a zástavy
 

Minusy:

 • pouze pro občany ČR nebo cizince s trvalým pobytem
 • půjčka pro osoby s dobrou bonitou
 • žadatel nesmí být ve výpovědní nebo zkušební lhůtě
 • nutnost pravidelného a dostatečného příjmu
 • žadatel musí vlastnit bankovní účet
  Chci získat půjčku online

Jak sjednat půjčku Jonatán od Fair Credit – od online žádosti až po vyplacení půjčky

O půjčku Jonatán jednoduše zažádáte online. Abyste peníze navíc získali, nemusíte opouštět pohodlí domova. Vše totiž vyřídíte prostřednictvím jednoduchého online formuláře, kam v první řadě navolíte objem prostředků k zapůjčení a dobu splatnosti. Obratem uvidíte, jak vysoký úrok a RPSN jsou s vybranou částkou spojené a kolik ve finále společnosti zaplatíte.

Základní požadavky na žadatele o půjčku Jonatán od Fair Credit:

 • Minimální věk žadatele 18 let
 • Občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR
 • Žadatel nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě
 • Je potřeba mít stabilní a doložitelný příjem
 • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet
 

Pokud obecné podmínky společnosti splňujete a zároveň souhlasíte s výší úroku, RPSN a finální částkou k zaplacení, vyplníte do žádosti svoje osobní a kontaktní údaje. Na základě těch vás bude obratem kontaktovat obchodní zástupce společnosti, který vás požádá o dodání potřebných dokladů. Ty můžete poslat naskenované elektronicky nebo zanést osobně na vybranou pobočku.

O dalším kroku budete instruováni SMS nebo e-mailem. Společnost totiž bude potřebovat ověřit váš bankovní účet a to prostřednictvím jednokorunové platby, kterou zašlete na účet společnosti. Platbu po kontrole vlastníka účtu zasílá společnost zpět a v poznámce uvede specifický kód.

Předposledním krokem je další SMS a e-mail, ve kterém je zákazník vyzván, aby si pročetl a zkontroloval svou smlouvu o půjčce. Pokud ve smlouvě něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat. Po kontrole stačí dokument elektronicky podepsat. Po podpisu smlouvy jsou peníze zasílány do deseti minut na uvedený bankovní účet žadatele.

Stručné zhodnocení půjčky Jonatán od Fair Credit

Společnost Fair Credit je důkazem toho, že i nebankovní půjčky lze poskytovat s lidským přístupem a zároveň dodržovat zásady bezpečného půjčování. Navíc zjistíte, že existují i nebankovní poskytovatelé, kteří vám půjčí vyšší částky i bez toho, abyste si u nich někdy v minulosti již půjčku sjednávali.

Výhodou jsou i transparentní podmínky, stejně jako skutečnost, že žadatel o půjčku ihned vidí, kolik za vypůjčené prostředky zaplatí, jak vysoké bude RPSN i měsíční úrok. Na základě těchto informací se může sám rozhodnout, zda o půjčku požádá, či nikoli. Velkým benefitem je i skutečnost, že pro sjednání půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit ani vlastním majetkem.

Veškeré vyřizování Jonatán půjčky navíc probíhá online. A online je taky podpis smlouvy a načerpání peněz na bankovní účet. Jedinou nevýhodou je nutnost pravidelného a doložitelného příjmu, který je dnes už podmínkou naprosté většiny poskytovatelů půjček a nutnost vlastnit bankovní účet. Žadatel zároveň nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Reprezentativní příklad

Při půjčce ve výši 40 000 Kč se splatností 12 měsíců. Měsíční splátka 4 917 Kč, administrativní poplatek 6 000 Kč, celkový úrok 13 004 Kč. Celková splatná částka je 59 004 Kč, pevná úroková sazba 55,45 % p.a., RPSN 114,20 % (Podmínky platí pouze při splnění podmínek půjčky JONATÁN PLUS).

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

Vzít si úvěr nutně neznamená spadnout do dluhového kolotoče. Stačí se k otázce výběru půjčky postavit zodpovědně a neponechávat ho náhodě. Proč by součástí správného výběru mělo být srovnání více půjček mezi sebou?

Zobrazit

Půjčka Jonatán od Fair Credit – časté dotazy

Kolik si mohu u společnosti Fair Credit půjčit?

Stávající zákazníci společnosti Fair Credit, kteří v minulosti čerpali Fajn půjčku MAX nebo nyní JONATÁNA, si od ní mohou půjčit až 150 tisíc korun. Pro nové klienty je limit 100 tisíc korun.

Za jak dlouho musím vypůjčené prostředky vrátit?

Splatnost půjčky si jednoduše navolíte sami. Na vrácení prostředků máte 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců.

Co když se moje situace zhorší a já nebudu schopný/á uhradit další splátku?

Neprodleně kontaktujte věřitele a spravte jej o své aktuální situaci. V žádném případě problém neignorujte a nestrkejte – lidově řečeno – hlavu do písku. Domluvit se totiž můžete na odkladu splátek nebo nově nastaveném splátkovém kalendáři.

Můžu splatit půjčku předčasně? Bude mi společnost účtovat nějaké sankce?

Úvěry lze splatit předčasně. Poplatky spojené s předčasným splacením se řídí smluvními podmínkami společnosti Fair Credit.

Jaký vysoký úrok dostanu?

Výše úroku se odvíjí od výše půjčky a doby splácení. Nejnižší úrok začíná od 39,92 % p.a.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com