Úrok od
4,7 % na vše!

Konsolidace půjček od Cetelem
Sjednoďte své půjčky do jedné!

Chci spojit půjčky online

Základní informace

 • Sloučení až do výše 1 000 000 Kč
 • Délka splácení 6 - 120 měsíců
 • Bez poplatků za sjednání a vedení

Výhody

 • Prostředky přímo na Váš účet
 • Bez doložení výše dluhů
 • Online - Telefonicky - Na pobočce

Užitečné informace

 • Možnost sjednotit kreditní karty, kontokorenty, bankovní i nebankovní úvěry

Sjednocení půjček od Hello bank!

Hello bank nabízí svým klientům sloučení současných úvěrů až do výše 1 000 000 Kč. Sjednoťte své půjčky díky Hello bank a ušetřete na splátkách. Jako bonus máte možnost získat další prostředky v rámci konsolidace, které lze použit na cokoliv. Navíc všechny prostředky na umořování dluhů můžete čerpat postupně. Nastavte si volitelnou dobu splatnosti od 6 do 120 měsíců. Ušetřete si starosti s papírováním a netrapte se zbytečnými formalitami - Vše vyřídíme za vás. Vedení i sjednání konsolidace je bez poplatků.

Konsolidaci si nyní můžete sjednat z pohodlí svého domova a prostředky na čerpání úvěru přistanou na účet přímo vám. Navíc od Vás nepotřebujeme doklady, kolik a kde dlužíte.

Ke konsolidace u Hello bank budete potřebovat

 • Občanský průkaz
 • Údaje o vašem zaměstnavateli
 • Údaje o vašich příjmech a výdajích (plat, nájemné apod.)

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci spojit půjčky online

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Když konsolidace tak od Hello bank

Hello bank je jednou z nejvýznamnějších bankovních společnosti v České republice. Své služby českým klientům poskytuje již od roku 1997 jako Cetelem. Od té doby se postarala o finanční potřeby více než 1 milionů klientů. Důkazem kvality poskytovaných služeb je řada udělených ocenění odbornou veřejností i běžnými spotřebiteli.

Po vyplnění a následném prozkoumání krátkého formuláře budete bezodkladně kontaktováni specialisty, kteří s vámi proberou veškeré podrobnosti a nastavení konsolidace. Společně se pak domluvíte na dalším postupu.

Požadované dokumenty

 • Oboustrannou kopii občanského průkazu
 • Oboustrannou kopii druhého dokladu totožnosti
 • Kopii posledních 2 výpisů z bankovního účtu
 • V případě uvedení v žádosti svého partnera, je třeba navíc doložit: Oboustrannou kopii dokladu totožnosti partnera a potvrzení o výši příjmu nebo poslední 2 výplatní pásky partnera
Chci spojit půjčky online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com