Úrok od
4,7 % na vše!

Konsolidace půjček od Cetelem
Sjednoďte své půjčky do jedné!

Chci spojit půjčky online

Základní informace

 • Sloučení až do výše 1 000 000 Kč
 • Délka splácení 6 - 120 měsíců
 • Bez poplatků za sjednání a vedení

Výhody

 • Prostředky přímo na Váš účet
 • Bez doložení výše dluhů
 • Online - Telefonicky - Na pobočce

Užitečné informace

 • Možnost sjednotit kreditní karty, kontokorenty, bankovní i nebankovní úvěry

Sjednocení půjček od Hello bank!

Hello bank nabízí svým klientům sloučení současných úvěrů až do výše 1 000 000 Kč. Sjednoťte své půjčky díky Hello bank a ušetřete na splátkách. Jako bonus máte možnost získat další prostředky v rámci konsolidace, které lze použit na cokoliv. Navíc všechny prostředky na umořování dluhů můžete čerpat postupně. Nastavte si volitelnou dobu splatnosti od 6 do 120 měsíců. Ušetřete si starosti s papírováním a netrapte se zbytečnými formalitami - Vše vyřídíme za vás. Vedení i sjednání konsolidace je bez poplatků.

Konsolidaci si nyní můžete sjednat z pohodlí svého domova a prostředky na čerpání úvěru přistanou na účet přímo vám. Navíc od Vás nepotřebujeme doklady, kolik a kde dlužíte.

Ke konsolidace u Hello bank budete potřebovat

 • Občanský průkaz
 • Údaje o vašem zaměstnavateli
 • Údaje o vašich příjmech a výdajích (plat, nájemné apod.)

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci spojit půjčky online

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Když konsolidace tak od Hello bank

Hello bank je jednou z nejvýznamnějších bankovních společnosti v České republice. Své služby českým klientům poskytuje již od roku 1997 jako Cetelem. Od té doby se postarala o finanční potřeby více než 1 milionů klientů. Důkazem kvality poskytovaných služeb je řada udělených ocenění odbornou veřejností i běžnými spotřebiteli.

Po vyplnění a následném prozkoumání krátkého formuláře budete bezodkladně kontaktováni specialisty, kteří s vámi proberou veškeré podrobnosti a nastavení konsolidace. Společně se pak domluvíte na dalším postupu.

Požadované dokumenty

 • Oboustrannou kopii občanského průkazu
 • Oboustrannou kopii druhého dokladu totožnosti
 • Kopii posledních 2 výpisů z bankovního účtu
 • V případě uvedení v žádosti svého partnera, je třeba navíc doložit: Oboustrannou kopii dokladu totožnosti partnera a potvrzení o výši příjmu nebo poslední 2 výplatní pásky partnera
Chci spojit půjčky online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com