Bez skrytých poplatků

Novacredit půjčka pro podnikatele
Peníze ihned na cokoliv

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 5 000 Kč - 30 000 Kč
  • Splatnost 12 měsíců
  • RPSN: 150,01 % až 260,6 %
  • Půjčku můžete využít na cokoliv

Výhody

  • Půjčka specializovaná pro podnikatele
  • Možnost odkladu splátky
  • Vyplacení půjčky na bankovní účet

Užitečné informace

  • Rychlé online vyřízení
  • Individuální posouzení každé žádosti
  • Potřebné doklady: občanský průkaz a druhý doklad totožnosti

Půjčka Novacredit pro podnikatele

Půjčka Novacredit je speciální úvěrový produkt určený výhradně pro podnikatele, OSVČ a živnostníky. Nespornou výhodou je možnost o půjčku zažádat online a není nutné kamkoliv cestovat. Žadatel musí jen vyplnit jednoduchý formulář, kde sdělí infomace o své osobě, podnikání a další informace. Čím více budou informace pečlivě vyplněné, tím větší je šance na získání úvěru.

Podnikatelská půjčka Novacredit nabízí půjčku až 30 000 Kč se splatností až na 12 měsíců. Půjčka je navíc zcela bezúčelová. Nemusíte tak dokládat na co budou finance z půjčky využity.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com