Bez skrytých poplatků

Novacredit půjčka pro podnikatele
Peníze ihned na cokoliv

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 5 000 Kč - 30 000 Kč
  • Splatnost 12 měsíců
  • RPSN: 150,01 % až 260,6 %
  • Půjčku můžete využít na cokoliv

Výhody

  • Půjčka specializovaná pro podnikatele
  • Možnost odkladu splátky
  • Vyplacení půjčky na bankovní účet

Užitečné informace

  • Rychlé online vyřízení
  • Individuální posouzení každé žádosti
  • Potřebné doklady: občanský průkaz a druhý doklad totožnosti

Půjčka Novacredit pro podnikatele

Půjčka Novacredit je speciální úvěrový produkt určený výhradně pro podnikatele, OSVČ a živnostníky. Nespornou výhodou je možnost o půjčku zažádat online a není nutné kamkoliv cestovat. Žadatel musí jen vyplnit jednoduchý formulář, kde sdělí infomace o své osobě, podnikání a další informace. Čím více budou informace pečlivě vyplněné, tím větší je šance na získání úvěru.

Podnikatelská půjčka Novacredit nabízí půjčku až 30 000 Kč se splatností až na 12 měsíců. Půjčka je navíc zcela bezúčelová. Nemusíte tak dokládat na co budou finance z půjčky využity.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com