Půjčka
na cokoliv

Půjčka s ZDARMA od Providentu
Vyzkoušejte rychlou půjčku v hotovosti

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 3 000 Kč - 9 000 Kč
  • Splatnost 3 měsíce
  • Půjčka pouze pro nové zákazníky

Výhody

  • Žádné úroky
  • Žádné poplatky
  • Peníze na bankovní účet či v hotovosti

Užitečné informace

  • Podání žádosti o půjčku online
  • Osobní jednání s obchodním zástupcem
  • Půjčku je možné využít jen jednou

Provident Start - První půjčka bez úroku a poplatků

Vezměte si první půjčku od Provident a zaplatíte pouze tolik, kolik si půjčíte.

Provident Start je velmi výhodná půjčka vytvořená speciálně pro nové zákazníky, aby si mohli bezplatně vyzkoušet služby Provident Financial s.r.o. Za půjčku ve výši až 9 000 Kč jim nebudou účtovány žádné úroky ani další poplatky. Splatit půjčku přitom mohou pohodlně během 3 měsíců.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

Poskytovatelem rychlé půjčky Provident Start je nebankovní úvěrová společnost Provident Financial, která v České republice působí od roku 1997. Je členem významné mezinárodní skupiny Personal Finance (IPF), jejíž sídlo je ve Velké Británii. Pobočky této skupiny najdeme také v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Španělsku, Austrálii a Mexiku. V České republice během svého dlouholetého působení poskytla půjčku více než 1 milionu zákazníků.

Půjčka zdarma pro nové zákazníky

Až 9 000 Kč zdarma si mohou zájemci o půjčku půjčit u společnosti Provident Financial. Půjčka Provident Start je určená pouze pro nové zákazníky, kteří za půjčku nezaplatí ani korunu navíc. Na splacení půjčky mají 3 měsíce a k vyřízení budou potřebovat občanský průkaz v případě občana ČR, povolení k trvalému či přechodnému pobytu v případě cizince, dále potvrzení o výši měsíčního příjmu a doklad prokazující trvalé bydliště (např. nájemní smlouva či SIPO).

Obchodní zástupce vše vyřeší u vás doma

Provident Financial si zakládá na osobním přístupu. Zájemce může o půjčku zažádá online nebo telefonicky. Další jednání povede osobně obchodní zástupce na místě, které si zvolí zákazník, většinou u něj doma. Společně projedou podmínky půjčky a v případě schválení žádosti obdrží zákazník peníze v hotovosti na ruku nebo si je může nechat poslat na bankovní účet. V takovém případě peníze obdrží do 3 pracovních dní. Půjčku lze využít pouze jednou.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com