Půjčka
na cokoliv

Půjčka ZDARMA od Providentu
Vyzkoušejte rychlou půjčku v hotovosti

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 3 000 Kč - 9 000 Kč
  • Splatnost 3 měsíce
  • Půjčka pouze pro nové zákazníky

Výhody

  • Žádné úroky
  • Žádné poplatky
  • Peníze na bankovní účet či v hotovosti

Užitečné informace

  • Podání žádosti o půjčku online
  • Osobní jednání s obchodním zástupcem
  • Půjčku je možné využít jen jednou

Provident Start - První půjčka bez úroku a poplatků

Vezměte si první půjčku od Provident a zaplatíte pouze tolik, kolik si půjčíte.

Provident Start je velmi výhodná půjčka vytvořená speciálně pro nové zákazníky, aby si mohli bezplatně vyzkoušet služby Provident Financial s.r.o. Za půjčku ve výši až 9 000 Kč jim nebudou účtovány žádné úroky ani další poplatky. Splatit půjčku přitom mohou pohodlně během 3 měsíců.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

V České republice byl v polovině března vyhlášen nouzový stav, jehož cílem je zabránit masivnímu rozšíření nákazy koronaviru (SARS-CoV-2) způsobující nemoc Covid-19. Situace je vážná a není jisté, kdy dojde ke zmírnění omezujících opatření. Banky proto chystají kroky, které by měly pomoci klientům splácející úvěry a hypotéky.

Zobrazit

Nebezpečný koronavir, který se šíří světem již několik týdnů, ohrožuje nejen zdraví a životy, ale s ním související opatření budou mít závažný dopad také na běžný život a samozřejmě i ekonomiku. Zejména malí a střední podnikatelé, kteří v důsledku opatření nemohou provozovat svou živnost v plném rozsahu, se bojí krachu.

Zobrazit

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Poskytovatelem rychlé půjčky Provident Start je nebankovní úvěrová společnost Provident Financial, která v České republice působí od roku 1997. Je členem významné mezinárodní skupiny Personal Finance (IPF), jejíž sídlo je ve Velké Británii. Pobočky této skupiny najdeme také v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Španělsku, Austrálii a Mexiku. V České republice během svého dlouholetého působení poskytla půjčku více než 1 milionu zákazníků.

Půjčka zdarma pro nové zákazníky

Až 9 000 Kč zdarma si mohou zájemci o půjčku půjčit u společnosti Provident Financial. Půjčka Provident Start je určená pouze pro nové zákazníky, kteří za půjčku nezaplatí ani korunu navíc. Na splacení půjčky mají 3 měsíce a k vyřízení budou potřebovat občanský průkaz v případě občana ČR, povolení k trvalému či přechodnému pobytu v případě cizince, dále potvrzení o výši měsíčního příjmu a doklad prokazující trvalé bydliště (např. nájemní smlouva či SIPO).

Obchodní zástupce vše vyřeší u vás doma

Provident Financial si zakládá na osobním přístupu. Zájemce může o půjčku zažádá online nebo telefonicky. Další jednání povede osobně obchodní zástupce na místě, které si zvolí zákazník, většinou u něj doma. Společně projedou podmínky půjčky a v případě schválení žádosti obdrží zákazník peníze v hotovosti na ruku nebo si je může nechat poslat na bankovní účet. V takovém případě peníze obdrží do 3 pracovních dní. Půjčku lze využít pouze jednou.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com