Půjčka
na cokoliv

Půjčka ZDARMA od Providentu
Vyzkoušejte rychlou půjčku v hotovosti

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • 3 000 Kč - 9 000 Kč
  • Splatnost 3 měsíce
  • Půjčka pouze pro nové zákazníky

Výhody

  • Žádné úroky
  • Žádné poplatky
  • Peníze na bankovní účet či v hotovosti

Užitečné informace

  • Podání žádosti o půjčku online
  • Osobní jednání s obchodním zástupcem
  • Půjčku je možné využít jen jednou

Provident Start - První půjčka bez úroku a poplatků

Vezměte si první půjčku od Provident a zaplatíte pouze tolik, kolik si půjčíte.

Provident Start je velmi výhodná půjčka vytvořená speciálně pro nové zákazníky, aby si mohli bezplatně vyzkoušet služby Provident Financial s.r.o. Za půjčku ve výši až 9 000 Kč jim nebudou účtovány žádné úroky ani další poplatky. Splatit půjčku přitom mohou pohodlně během 3 měsíců.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Poskytovatelem rychlé půjčky Provident Start je nebankovní úvěrová společnost Provident Financial, která v České republice působí od roku 1997. Je členem významné mezinárodní skupiny Personal Finance (IPF), jejíž sídlo je ve Velké Británii. Pobočky této skupiny najdeme také v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Španělsku, Austrálii a Mexiku. V České republice během svého dlouholetého působení poskytla půjčku více než 1 milionu zákazníků.

Půjčka zdarma pro nové zákazníky

Až 9 000 Kč zdarma si mohou zájemci o půjčku půjčit u společnosti Provident Financial. Půjčka Provident Start je určená pouze pro nové zákazníky, kteří za půjčku nezaplatí ani korunu navíc. Na splacení půjčky mají 3 měsíce a k vyřízení budou potřebovat občanský průkaz v případě občana ČR, povolení k trvalému či přechodnému pobytu v případě cizince, dále potvrzení o výši měsíčního příjmu a doklad prokazující trvalé bydliště (např. nájemní smlouva či SIPO).

Obchodní zástupce vše vyřeší u vás doma

Provident Financial si zakládá na osobním přístupu. Zájemce může o půjčku zažádá online nebo telefonicky. Další jednání povede osobně obchodní zástupce na místě, které si zvolí zákazník, většinou u něj doma. Společně projedou podmínky půjčky a v případě schválení žádosti obdrží zákazník peníze v hotovosti na ruku nebo si je může nechat poslat na bankovní účet. V takovém případě peníze obdrží do 3 pracovních dní. Půjčku lze využít pouze jednou.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com