Bez registru

Půjčte si peníze od Půjčkomatu
Rychlá online půjčka bez potvrzování příjmu!

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • Půjčka v rozmezí 500 Kč – 22 000 Kč
 • Splatnost 5 až 31 dní
 • První půjčka až 10 000 Kč
 • RPSN: 1537 - 105015 %

Výhody

 • Celý proces lze vyřídit přes internet. Půjčku si tak vyřídíte odkudkoliv.
 • Vyřízení žádosti do 60 minut
 • Vyplacení peněz do 10 minut od schválení

Užitečné informace

 • Bez nahlížení do registru
 • Půjčkomat nevyžaduje žádnou
  záruku ani ručitele
 • Půjčku lze jednoduše prodloužit nebo můžete zažádat o splátkový kalendář

Rychlá půjčka od Půjčkomatu

Sháníte rychlou půjčku před výplatou? Půjčkomat je ideální řešení, jak získat peníze rychle. Půjčomat nabízí v případě první půjčky až 10 000 Kč. Navíc většina celého procesu vyřízení žádosti je automatizovaná a schválení půjčky netrvá déle než 60 minut Máte tak jistotu, že se nebudete dlouho v napětí, zda Vám půjčka bude či nebude schválena.

Po schválení půjčky Vám pak Půjčkomat peníze vyplatí do 10 minut. Pokud tak máte účet u jedné z z těchto bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, GE Money bank a FIO banka, můžete s penězi počítat už několik minut po vyplacení.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Rychlá půjčka od Půjčkomatu

Půjčka od Půjčkomatu je jednorázově zpoplatněná a poplatek se vypočítává z celkové částky půjčky a doby, na kterou je půjčka poskytnutá.

Provozovatelem Půjčkomatu je společnost Friendly Finance s.r.o., která patří do nadnárodní společnosti Friendly Finance Group. Friendly Finance má bohaté zkušenosti s poskytováním rychlých úvěrů v mnoha státech Evropy. Je také členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů - APNÚ.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad celkové výše spotřebitelského úvěru, celkových nákladů spotřebitelského úvěru, celkové částky splatné spotřebitelem a roční procentní sazby nákladů – požadovaná částka: 2 000,- Kč, doba trvání úvěru: 31 dní, doba splatnosti úvěru: 31 dní, výše poplatku: 536,- Kč, pevná zápůjční úroková sazba: 0%, jiné náklady: 0%, výše splátky: 2 536,- Kč, celková částka, která má být splacena: 2 536,- Kč, výše RPSN: 1537,4% (stav ke dni 01. 12. 2016).

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com