Recenze a zkušenosti s BB půjčkou

Nebankovní, neúčelová a krátkodobá půjčka od 1 000 Kč do 45 000 Kč je vhodná pro osoby starší 21 let s pravidelným příjmem a bankovním účtem. Doba splatnosti záleží na celkové výši půjčky a pohybuje se od 7 dní až do 12 měsíců. První půjčka do 5 000 Kč je pro nové zákazníky zdarma. S půjčkou se váže povinnost registrace a založení klientského účtu.

BB půjčku můžeme v podstatě rozdělit na čtyři typy podle výše půjčky a doby splácení. Půjčka do 10 000 Kč je splatná do 3 měsíců, půjčka do 20 000 Kč má splatnost maximálně 6 měsíců a půjčku od 25 000 Kč do 45 000 Kč lze splácet 1 až 12 měsíců. Nejvýhodnější je první půjčka do 5 000 Kč, která je bez poplatků i úroků. BB půjčka je sice rychlá a vyžaduje minimum dokladů, ale klienti, u kterých hrozí riziko nesplacení, ji obvykle nedostanou.

Při každé další půjčce už zákazník za půjčku zaplatí nemalý úrok. V případě půjčky 10 000 Na 30 dní činí přeplatek 2 400 Kč a za 20 000 Kč na 6 měsíců zaplatí zákazník navíc 5 333 Kč. Přece jen se jedná o nebankovní půjčky a ty jsou vyšším úrokovými sazbami známé. Vhodné je půjčku splatit v co nejkratším termínu a v případě nouze půjčku včas prodloužit. Sankční poplatky bývají vysoké.

O BB Finance Czech

Půjčku poskytuje nebankovní úvěrová společnost BB Finance Czech, jejíž sídlo najdeme na Praze 1 v ulici Vyšehradská 1349/2. Společnost je členem mezinárodní finanční skupiny BB Finance Group, která nabízí spotřebitelské úvěry již od roku 2006. Přímo v České republice působí BB Finance Czech více než 10 let.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com