Recenze a zkušenosti s BB půjčkou

Nebankovní, neúčelová a krátkodobá půjčka od 1 000 Kč do 45 000 Kč je vhodná pro osoby starší 21 let s pravidelným příjmem a bankovním účtem. Doba splatnosti záleží na celkové výši půjčky a pohybuje se od 7 dní až do 12 měsíců. První půjčka do 5 000 Kč je pro nové zákazníky zdarma. S půjčkou se váže povinnost registrace a založení klientského účtu.

BB půjčku můžeme v podstatě rozdělit na čtyři typy podle výše půjčky a doby splácení. Půjčka do 10 000 Kč je splatná do 3 měsíců, půjčka do 20 000 Kč má splatnost maximálně 6 měsíců a půjčku od 25 000 Kč do 45 000 Kč lze splácet 1 až 12 měsíců. Nejvýhodnější je první půjčka do 5 000 Kč, která je bez poplatků i úroků. BB půjčka je sice rychlá a vyžaduje minimum dokladů, ale klienti, u kterých hrozí riziko nesplacení, ji obvykle nedostanou.

Při každé další půjčce už zákazník za půjčku zaplatí nemalý úrok. V případě půjčky 10 000 Na 30 dní činí přeplatek 2 400 Kč a za 20 000 Kč na 6 měsíců zaplatí zákazník navíc 5 333 Kč. Přece jen se jedná o nebankovní půjčky a ty jsou vyšším úrokovými sazbami známé. Vhodné je půjčku splatit v co nejkratším termínu a v případě nouze půjčku včas prodloužit. Sankční poplatky bývají vysoké.

O BB Finance Czech

Půjčku poskytuje nebankovní úvěrová společnost BB Finance Czech, jejíž sídlo najdeme na Praze 1 v ulici Vyšehradská 1349/2. Společnost je členem mezinárodní finanční skupiny BB Finance Group, která nabízí spotřebitelské úvěry již od roku 2006. Přímo v České republice působí BB Finance Czech více než 10 let.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com