Recenze a zkušenosti s BB půjčkou

Nebankovní, neúčelová a krátkodobá půjčka od 1 000 Kč do 45 000 Kč je vhodná pro osoby starší 21 let s pravidelným příjmem a bankovním účtem. Doba splatnosti záleží na celkové výši půjčky a pohybuje se od 7 dní až do 12 měsíců. První půjčka do 5 000 Kč je pro nové zákazníky zdarma. S půjčkou se váže povinnost registrace a založení klientského účtu.

BB půjčku můžeme v podstatě rozdělit na čtyři typy podle výše půjčky a doby splácení. Půjčka do 10 000 Kč je splatná do 3 měsíců, půjčka do 20 000 Kč má splatnost maximálně 6 měsíců a půjčku od 25 000 Kč do 45 000 Kč lze splácet 1 až 12 měsíců. Nejvýhodnější je první půjčka do 5 000 Kč, která je bez poplatků i úroků. BB půjčka je sice rychlá a vyžaduje minimum dokladů, ale klienti, u kterých hrozí riziko nesplacení, ji obvykle nedostanou.

Při každé další půjčce už zákazník za půjčku zaplatí nemalý úrok. V případě půjčky 10 000 Na 30 dní činí přeplatek 2 400 Kč a za 20 000 Kč na 6 měsíců zaplatí zákazník navíc 5 333 Kč. Přece jen se jedná o nebankovní půjčky a ty jsou vyšším úrokovými sazbami známé. Vhodné je půjčku splatit v co nejkratším termínu a v případě nouze půjčku včas prodloužit. Sankční poplatky bývají vysoké.

O BB Finance Czech

Půjčku poskytuje nebankovní úvěrová společnost BB Finance Czech, jejíž sídlo najdeme na Praze 1 v ulici Vyšehradská 1349/2. Společnost je členem mezinárodní finanční skupiny BB Finance Group, která nabízí spotřebitelské úvěry již od roku 2006. Přímo v České republice působí BB Finance Czech více než 10 let.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com