Recenze a zkušenosti s půjčkou CFIG

Nebankovní společnost a poskytovatel úvěrů CFIG SE nabízí spotřebitelský úvěr ve výši 5 000 Kč až 50 000 Kč. Doba splácení činí 12 až 72 měsíců a úroková míra se pohybuje od 19 % ročně. Půjčka CFIG je neúčelová a peníze lze použít na cokoliv. O půjčku může žádat pouze o osoba, která není v insolvenci ani v exekučním řízení.

Půjčka CFIG je standardní spotřebitelský úvěr. Způsob vyřízení je vysoce efektivní a celý proces probíhá online. Žadatel musí nejprve dodat potřebné doklady, a poté proběhne schvalovací proces. Je-li žádost schválená, žadatel obdrží smlouvu k podpisu a ihned poté jsou peníze převedeny na jeho účet.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka CFIG není určená pro každého. Své potenciální klienty si důkladně prověřuje a půjčky neposkytuje osobám, které se prokazatelně nachází v dlouhodobých finančních potížích. Na nebankovní společnost má relativně nízkou úrokovou sazbu, což z ní dělá jednu z levnějších nebankovních půjček. Na konci roku se účastnila porovnání bankovních i nebankovních půjček provedeného organizací Člověk v tísní, ve kterém se umístila na 17. místě z celkových 42 účastníků.

O CFIG SE

Společnost CFGI SE je česká investiční a finanční společnost, která se specializuje na poskytování nebankovních půjček, investičními a dalšími finančními činnostmi. Sídlo se nachází v Pardubicích. Zkratka SE představuje označení pro evropskou společnost, která se řídí právy Evropské unie a může svou činnosti provádět ve všech členských státech EU.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com