Recenze a zkušenosti s půjčkou CFIG

Nebankovní společnost a poskytovatel úvěrů CFIG SE nabízí spotřebitelský úvěr ve výši 5 000 Kč až 50 000 Kč. Doba splácení činí 12 až 72 měsíců a úroková míra se pohybuje od 19 % ročně. Půjčka CFIG je neúčelová a peníze lze použít na cokoliv. O půjčku může žádat pouze o osoba, která není v insolvenci ani v exekučním řízení.

Půjčka CFIG je standardní spotřebitelský úvěr. Způsob vyřízení je vysoce efektivní a celý proces probíhá online. Žadatel musí nejprve dodat potřebné doklady, a poté proběhne schvalovací proces. Je-li žádost schválená, žadatel obdrží smlouvu k podpisu a ihned poté jsou peníze převedeny na jeho účet.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka CFIG není určená pro každého. Své potenciální klienty si důkladně prověřuje a půjčky neposkytuje osobám, které se prokazatelně nachází v dlouhodobých finančních potížích. Na nebankovní společnost má relativně nízkou úrokovou sazbu, což z ní dělá jednu z levnějších nebankovních půjček. Na konci roku se účastnila porovnání bankovních i nebankovních půjček provedeného organizací Člověk v tísní, ve kterém se umístila na 17. místě z celkových 42 účastníků.

O CFIG SE

Společnost CFGI SE je česká investiční a finanční společnost, která se specializuje na poskytování nebankovních půjček, investičními a dalšími finančními činnostmi. Sídlo se nachází v Pardubicích. Zkratka SE představuje označení pro evropskou společnost, která se řídí právy Evropské unie a může svou činnosti provádět ve všech členských státech EU.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com