Recenze a zkušenosti s půjčkou CFIG

Nebankovní společnost a poskytovatel úvěrů CFIG SE nabízí spotřebitelský úvěr ve výši 5 000 Kč až 50 000 Kč. Doba splácení činí 12 až 72 měsíců a úroková míra se pohybuje od 19 % ročně. Půjčka CFIG je neúčelová a peníze lze použít na cokoliv. O půjčku může žádat pouze o osoba, která není v insolvenci ani v exekučním řízení.

Půjčka CFIG je standardní spotřebitelský úvěr. Způsob vyřízení je vysoce efektivní a celý proces probíhá online. Žadatel musí nejprve dodat potřebné doklady, a poté proběhne schvalovací proces. Je-li žádost schválená, žadatel obdrží smlouvu k podpisu a ihned poté jsou peníze převedeny na jeho účet.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka CFIG není určená pro každého. Své potenciální klienty si důkladně prověřuje a půjčky neposkytuje osobám, které se prokazatelně nachází v dlouhodobých finančních potížích. Na nebankovní společnost má relativně nízkou úrokovou sazbu, což z ní dělá jednu z levnějších nebankovních půjček. Na konci roku se účastnila porovnání bankovních i nebankovních půjček provedeného organizací Člověk v tísní, ve kterém se umístila na 17. místě z celkových 42 účastníků.

O CFIG SE

Společnost CFGI SE je česká investiční a finanční společnost, která se specializuje na poskytování nebankovních půjček, investičními a dalšími finančními činnostmi. Sídlo se nachází v Pardubicích. Zkratka SE představuje označení pro evropskou společnost, která se řídí právy Evropské unie a může svou činnosti provádět ve všech členských státech EU.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com