Recenze a zkušenosti s půjčkou Clever

Půjčku ve výši 15 000 Kč až 99 000 Kč nabízí česká společnost JET Money pod názvem Clever půjčka. Jedná se o nebankovní neúčelový spotřebitelský úvěr s dobou splatnosti 12 nebo 16 měsíců. Půjčku lze vyřídit online, přičemž je nutné mít založený vlastní bankovní účet, na který lze půjčku převést. Úroková sazba se pohybuje od 25 % výše.

O nebankovní půjčku Clever smí žádat pouze osoba, která dosáhla plnoletosti a může prokázat pravidelný měsíční příjem. Půjčka Clever představuje jednoduchý a transparentní způsob, jak získat potřebné finanční prostředky na cokoliv za předem stanovených srozumitelných podmínek a za nízký poplatek za poskytnutí půjčky.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Nevýhodou, jak už to nebankovních půjček bývá, je povinnost prokázat příjem a vysoká úroková sazba. Ta se v průměru pohybuje kolem 58 %, nejnižší činí 25 %. Na tu však zdaleka nedosáhne každý žadatel o půjčku Clever. Za poskytnutí půjčky se také platí poplatek, který se odvíjí od výše půjčky. Rychlý je převod peněz, jelikož poskytovatel půjčky má založené bankovní účty u všech velkých českých bank, a tudíž trvá jen pár minut.

O JET Money

Poskytovatelem půjčky je česká společnost JET Money se sídlem v Olomouci. Aktuálně se nachází ve statusu, kdy v rámci zákonné lhůty čeká na udělení licence nutné k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Do té doby má právo poskytovat úvěry bez této licence. JET Money poskytuje známou nebankovní půjčku SMART půjčka.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com