Recenze a zkušenosti s půjčkou Clever

Půjčku ve výši 15 000 Kč až 99 000 Kč nabízí česká společnost JET Money pod názvem Clever půjčka. Jedná se o nebankovní neúčelový spotřebitelský úvěr s dobou splatnosti 12 nebo 16 měsíců. Půjčku lze vyřídit online, přičemž je nutné mít založený vlastní bankovní účet, na který lze půjčku převést. Úroková sazba se pohybuje od 25 % výše.

O nebankovní půjčku Clever smí žádat pouze osoba, která dosáhla plnoletosti a může prokázat pravidelný měsíční příjem. Půjčka Clever představuje jednoduchý a transparentní způsob, jak získat potřebné finanční prostředky na cokoliv za předem stanovených srozumitelných podmínek a za nízký poplatek za poskytnutí půjčky.

Nevýhodou, jak už to nebankovních půjček bývá, je povinnost prokázat příjem a vysoká úroková sazba. Ta se v průměru pohybuje kolem 58 %, nejnižší činí 25 %. Na tu však zdaleka nedosáhne každý žadatel o půjčku Clever. Za poskytnutí půjčky se také platí poplatek, který se odvíjí od výše půjčky. Rychlý je převod peněz, jelikož poskytovatel půjčky má založené bankovní účty u všech velkých českých bank, a tudíž trvá jen pár minut.

O JET Money

Poskytovatelem půjčky je česká společnost JET Money se sídlem v Olomouci. Aktuálně se nachází ve statusu, kdy v rámci zákonné lhůty čeká na udělení licence nutné k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Do té doby má právo poskytovat úvěry bez této licence. JET Money poskytuje známou nebankovní půjčku SMART půjčka.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com