Recenze a zkušenosti s půjčkou Cofidis

Známá nebankovní společnost Cofidis nabízí tři různé půjčky - partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce a novomanželskou půjčku. O první půjčku ve výši 20 000 Kč až 500 000 Kč mohou žádat jednotlivci i partneři žijící ve společné domácnosti. Doba splácení půjčky může být 12, 24, 36, 48, 60, 72 nebo 84 měsíců. Novomanželé mohou zažádat o půjčku ve výši 200 000 Kč s úrokovou sazbou 4,06 % na 90 měsíců.

Velmi zajímavou nabídku představuje novomanželská půjčka s opravdu nízkým úrokem 4,06 %. Manželé si si za výhodných nabídkou mohou půjčit 200 000 Kč s měsíční splátkou 2 575 Kč a vybavit si například společnou domácnost nebo pořídit auto. Žádné další poplatky s půjčkou Cofidis pro novomanžele nejsou účtovány. O půjčku však novomanželé musí požádat nejpozději do 24 měsíců od svatby.

O půjčku Cofidis mohou samozřejmě žádat také jednotlivci a partneři ve společné domácnosti. Platí, že spolužadatelé o půjčku mají větší šanci získat lepší podmínky, jako je nižší úroková sazba. Ani v tomto případě nejsou účtována poplatky spojené s vyřízením a správou půjčky. Ke všem půjčkám je nabízené pojištění Jistota jako ochrana před rizikem ztráty schopnosti splácet půjčky kvůli nemoci.

O Cofidis

Společnost Cofidis je nebankovní úvěrová firma, která poskytuje spotřebitelské úvěry na cokoliv. V roce 1982 vznikla ve Francii za účelem nakupování na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Na český trh s půjčkami vstoupila v roce 2004. Cofidis splňuje zákonné podmínky a od 16. února 2018 disponuje licencí nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěru, kterou ji udělila Česká národní banka na základě nového zákona o spotřebitelském úvěru.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com