Recenze a zkušenosti s půjčkou Cofidis

Známá nebankovní společnost Cofidis nabízí tři různé půjčky - partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce a novomanželskou půjčku. O první půjčku ve výši 20 000 Kč až 500 000 Kč mohou žádat jednotlivci i partneři žijící ve společné domácnosti. Doba splácení půjčky může být 12, 24, 36, 48, 60, 72 nebo 84 měsíců. Novomanželé mohou zažádat o půjčku ve výši 200 000 Kč s úrokovou sazbou 4,06 % na 90 měsíců.

Velmi zajímavou nabídku představuje novomanželská půjčka s opravdu nízkým úrokem 4,06 %. Manželé si si za výhodných nabídkou mohou půjčit 200 000 Kč s měsíční splátkou 2 575 Kč a vybavit si například společnou domácnost nebo pořídit auto. Žádné další poplatky s půjčkou Cofidis pro novomanžele nejsou účtovány. O půjčku však novomanželé musí požádat nejpozději do 24 měsíců od svatby.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

O půjčku Cofidis mohou samozřejmě žádat také jednotlivci a partneři ve společné domácnosti. Platí, že spolužadatelé o půjčku mají větší šanci získat lepší podmínky, jako je nižší úroková sazba. Ani v tomto případě nejsou účtována poplatky spojené s vyřízením a správou půjčky. Ke všem půjčkám je nabízené pojištění Jistota jako ochrana před rizikem ztráty schopnosti splácet půjčky kvůli nemoci.

O Cofidis

Společnost Cofidis je nebankovní úvěrová firma, která poskytuje spotřebitelské úvěry na cokoliv. V roce 1982 vznikla ve Francii za účelem nakupování na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Na český trh s půjčkami vstoupila v roce 2004. Cofidis splňuje zákonné podmínky a od 16. února 2018 disponuje licencí nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěru, kterou ji udělila Česká národní banka na základě nového zákona o spotřebitelském úvěru.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com