Recenze a zkušenosti s půjčkou Cofidis

Známá nebankovní společnost Cofidis nabízí tři různé půjčky - partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce a novomanželskou půjčku. O první půjčku ve výši 20 000 Kč až 500 000 Kč mohou žádat jednotlivci i partneři žijící ve společné domácnosti. Doba splácení půjčky může být 12, 24, 36, 48, 60, 72 nebo 84 měsíců. Novomanželé mohou zažádat o půjčku ve výši 200 000 Kč s úrokovou sazbou 4,06 % na 90 měsíců.

Velmi zajímavou nabídku představuje novomanželská půjčka s opravdu nízkým úrokem 4,06 %. Manželé si si za výhodných nabídkou mohou půjčit 200 000 Kč s měsíční splátkou 2 575 Kč a vybavit si například společnou domácnost nebo pořídit auto. Žádné další poplatky s půjčkou Cofidis pro novomanžele nejsou účtovány. O půjčku však novomanželé musí požádat nejpozději do 24 měsíců od svatby.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

O půjčku Cofidis mohou samozřejmě žádat také jednotlivci a partneři ve společné domácnosti. Platí, že spolužadatelé o půjčku mají větší šanci získat lepší podmínky, jako je nižší úroková sazba. Ani v tomto případě nejsou účtována poplatky spojené s vyřízením a správou půjčky. Ke všem půjčkám je nabízené pojištění Jistota jako ochrana před rizikem ztráty schopnosti splácet půjčky kvůli nemoci.

O Cofidis

Společnost Cofidis je nebankovní úvěrová firma, která poskytuje spotřebitelské úvěry na cokoliv. V roce 1982 vznikla ve Francii za účelem nakupování na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Na český trh s půjčkami vstoupila v roce 2004. Cofidis splňuje zákonné podmínky a od 16. února 2018 disponuje licencí nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěru, kterou ji udělila Česká národní banka na základě nového zákona o spotřebitelském úvěru.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com