Recenze a zkušenosti s půjčkou Cofidis

Známá nebankovní společnost Cofidis nabízí tři různé půjčky - partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce a novomanželskou půjčku. O první půjčku ve výši 20 000 Kč až 500 000 Kč mohou žádat jednotlivci i partneři žijící ve společné domácnosti. Doba splácení půjčky může být 12, 24, 36, 48, 60, 72 nebo 84 měsíců. Novomanželé mohou zažádat o půjčku ve výši 200 000 Kč s úrokovou sazbou 4,06 % na 90 měsíců.

Velmi zajímavou nabídku představuje novomanželská půjčka s opravdu nízkým úrokem 4,06 %. Manželé si si za výhodných nabídkou mohou půjčit 200 000 Kč s měsíční splátkou 2 575 Kč a vybavit si například společnou domácnost nebo pořídit auto. Žádné další poplatky s půjčkou Cofidis pro novomanžele nejsou účtovány. O půjčku však novomanželé musí požádat nejpozději do 24 měsíců od svatby.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

O půjčku Cofidis mohou samozřejmě žádat také jednotlivci a partneři ve společné domácnosti. Platí, že spolužadatelé o půjčku mají větší šanci získat lepší podmínky, jako je nižší úroková sazba. Ani v tomto případě nejsou účtována poplatky spojené s vyřízením a správou půjčky. Ke všem půjčkám je nabízené pojištění Jistota jako ochrana před rizikem ztráty schopnosti splácet půjčky kvůli nemoci.

O Cofidis

Společnost Cofidis je nebankovní úvěrová firma, která poskytuje spotřebitelské úvěry na cokoliv. V roce 1982 vznikla ve Francii za účelem nakupování na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Na český trh s půjčkami vstoupila v roce 2004. Cofidis splňuje zákonné podmínky a od 16. února 2018 disponuje licencí nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěru, kterou ji udělila Česká národní banka na základě nového zákona o spotřebitelském úvěru.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com