Recenze a zkušenosti s půjčkou Cool Credit

Půjčku Cool Credit od 3 500 Kč do 20 000 Kč nabízí stejnojmenná nebankovní úvěrová společnost Cool Credit. Poprvé si lze půjčit maximálně 7 000 Kč. Limit se zvyšuje od druhé půjčky dále. Půjčku lze zařadit do skupiny rychlých a krátkodobých půjček on-line, jejichž doba splatnosti se pohybuje mezi 5 až 30 dny. Vyřízení půjčky probíhá on-line a lze ji vyřídit i během víkendu.

Půjčka Cool Credit je vhodná pro ty, kteří si tu a sem potřebují půjčit menší finanční částku, kterou jsou schopni splatit nejpozději do 30 dní. Při opakovaném využití půjčky se limit postupně navyšuje ze 7 000 Kč na 10 000 Kč, 12 500 Kč až 20 000 Kč, což je maximální výše Cool Credit půjčky.

Půjčka je dostupná všem, což zní výhodně. Méně pozitivně vyznívá vyšší úroková sazba a RPSN, což je pro nebankovní půjčky běžné. Půjčka Cool Credit patří spíše mezi dražší nabídky, a proto by ji měl využít pouze ten, který ji bez problému splatí ve stanoveném termínu. Za prodloužení splatnosti a opožděné splátky jsou účtovány nemalé poplatky.

O Cool Credit

Jak již bylo výše uvedeno, poskytovatelem půjčky je úvěrová společnost Cool Credit sídlící na Václavském náměstí na Praze 1. Nebankovní půjčky poskytuje již od roku 2012 a zakládá si na profesionálním přístupu a jasně definovaných podmínkách mezi nimi a zákazníkem. Cool Credit prosazuje zásady bezpečného půjčování a své klienty si prověřuje.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com