Recenze a zkušenosti s půjčkou Cool Credit

Půjčku Cool Credit od 3 500 Kč do 20 000 Kč nabízí stejnojmenná nebankovní úvěrová společnost Cool Credit. Poprvé si lze půjčit maximálně 7 000 Kč. Limit se zvyšuje od druhé půjčky dále. Půjčku lze zařadit do skupiny rychlých a krátkodobých půjček on-line, jejichž doba splatnosti se pohybuje mezi 5 až 30 dny. Vyřízení půjčky probíhá on-line a lze ji vyřídit i během víkendu.

Půjčka Cool Credit je vhodná pro ty, kteří si tu a sem potřebují půjčit menší finanční částku, kterou jsou schopni splatit nejpozději do 30 dní. Při opakovaném využití půjčky se limit postupně navyšuje ze 7 000 Kč na 10 000 Kč, 12 500 Kč až 20 000 Kč, což je maximální výše Cool Credit půjčky.

Půjčka je dostupná všem, což zní výhodně. Méně pozitivně vyznívá vyšší úroková sazba a RPSN, což je pro nebankovní půjčky běžné. Půjčka Cool Credit patří spíše mezi dražší nabídky, a proto by ji měl využít pouze ten, který ji bez problému splatí ve stanoveném termínu. Za prodloužení splatnosti a opožděné splátky jsou účtovány nemalé poplatky.

O Cool Credit

Jak již bylo výše uvedeno, poskytovatelem půjčky je úvěrová společnost Cool Credit sídlící na Václavském náměstí na Praze 1. Nebankovní půjčky poskytuje již od roku 2012 a zakládá si na profesionálním přístupu a jasně definovaných podmínkách mezi nimi a zákazníkem. Cool Credit prosazuje zásady bezpečného půjčování a své klienty si prověřuje.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com