Recenze a zkušenosti s půjčkou Cool Credit

Půjčku Cool Credit od 3 500 Kč do 20 000 Kč nabízí stejnojmenná nebankovní úvěrová společnost Cool Credit. Poprvé si lze půjčit maximálně 7 000 Kč. Limit se zvyšuje od druhé půjčky dále. Půjčku lze zařadit do skupiny rychlých a krátkodobých půjček on-line, jejichž doba splatnosti se pohybuje mezi 5 až 30 dny. Vyřízení půjčky probíhá on-line a lze ji vyřídit i během víkendu.

Půjčka Cool Credit je vhodná pro ty, kteří si tu a sem potřebují půjčit menší finanční částku, kterou jsou schopni splatit nejpozději do 30 dní. Při opakovaném využití půjčky se limit postupně navyšuje ze 7 000 Kč na 10 000 Kč, 12 500 Kč až 20 000 Kč, což je maximální výše Cool Credit půjčky.

Půjčka je dostupná všem, což zní výhodně. Méně pozitivně vyznívá vyšší úroková sazba a RPSN, což je pro nebankovní půjčky běžné. Půjčka Cool Credit patří spíše mezi dražší nabídky, a proto by ji měl využít pouze ten, který ji bez problému splatí ve stanoveném termínu. Za prodloužení splatnosti a opožděné splátky jsou účtovány nemalé poplatky.

O Cool Credit

Jak již bylo výše uvedeno, poskytovatelem půjčky je úvěrová společnost Cool Credit sídlící na Václavském náměstí na Praze 1. Nebankovní půjčky poskytuje již od roku 2012 a zakládá si na profesionálním přístupu a jasně definovaných podmínkách mezi nimi a zákazníkem. Cool Credit prosazuje zásady bezpečného půjčování a své klienty si prověřuje.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com