Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditKasa

Z pohodlí svého domova si lze jednoduše, rychle a hlavně online sjednat neúčelovou krátkodobou půjčku CreditKasa. Půjčit si je možné 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti na 1 až 30 dní. Při první půjčce nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná společnost CreditKasa.

Krátkodobá půjčka CreditKasa má v porovnání s podobnými půjčkami velmi podobné podmínky. Vyřízení je možné pouze online, nutné je vyplnit formulář, doložit naskenované kopie požadovaných dokladů a založit si klientský účet. Nutné je mít vlastní bankovní účet, na který jsou peníze přeposlány. K žádosti o půjčce je rovněž nutné doložit potvrzení o příjmu a je nahlíženo do registru dlužníků.

V případě schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na zákazníkův bankovní účet. Denní poplatek za každou půjčenou tisícikorun činí 20 Kč, což není zrovna nejnižší částka. Pokud si například zákazník půjčí 12 000 Kč na 31 dní, navíc zaplatí celých 7 200 Kč. Půjčka CreditKasa se tak řadí mezi dražší nebankovní půjčky.

O CreditKasa

Půjčku poskytuje nebankovní poskytovatel úvěru společnost CreditKasa, jejíž sídlo najdeme na pražských Vinohradech v ulici Hradecká. Nebankovní rychlé půjčky nabízí od roku 2016, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Díky tomu, že má sjednané účty u většiny českých bank, je schopná peníze převést na bankovní účet klient během pár minut od schválení půjčky. U zbývajících bank převod trvá jeden až dva pracovní dny.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com