Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditKasa

Z pohodlí svého domova si lze jednoduše, rychle a hlavně online sjednat neúčelovou krátkodobou půjčku CreditKasa. Půjčit si je možné 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti na 1 až 30 dní. Při první půjčce nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná společnost CreditKasa.

Krátkodobá půjčka CreditKasa má v porovnání s podobnými půjčkami velmi podobné podmínky. Vyřízení je možné pouze online, nutné je vyplnit formulář, doložit naskenované kopie požadovaných dokladů a založit si klientský účet. Nutné je mít vlastní bankovní účet, na který jsou peníze přeposlány. K žádosti o půjčce je rovněž nutné doložit potvrzení o příjmu a je nahlíženo do registru dlužníků.

V případě schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na zákazníkův bankovní účet. Denní poplatek za každou půjčenou tisícikorun činí 20 Kč, což není zrovna nejnižší částka. Pokud si například zákazník půjčí 12 000 Kč na 31 dní, navíc zaplatí celých 7 200 Kč. Půjčka CreditKasa se tak řadí mezi dražší nebankovní půjčky.

O CreditKasa

Půjčku poskytuje nebankovní poskytovatel úvěru společnost CreditKasa, jejíž sídlo najdeme na pražských Vinohradech v ulici Hradecká. Nebankovní rychlé půjčky nabízí od roku 2016, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Díky tomu, že má sjednané účty u většiny českých bank, je schopná peníze převést na bankovní účet klient během pár minut od schválení půjčky. U zbývajících bank převod trvá jeden až dva pracovní dny.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com