Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditKasa

Z pohodlí svého domova si lze jednoduše, rychle a hlavně online sjednat neúčelovou krátkodobou půjčku CreditKasa. Půjčit si je možné 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti na 1 až 30 dní. Při první půjčce nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná společnost CreditKasa.

Krátkodobá půjčka CreditKasa má v porovnání s podobnými půjčkami velmi podobné podmínky. Vyřízení je možné pouze online, nutné je vyplnit formulář, doložit naskenované kopie požadovaných dokladů a založit si klientský účet. Nutné je mít vlastní bankovní účet, na který jsou peníze přeposlány. K žádosti o půjčce je rovněž nutné doložit potvrzení o příjmu a je nahlíženo do registru dlužníků.

V případě schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na zákazníkův bankovní účet. Denní poplatek za každou půjčenou tisícikorun činí 20 Kč, což není zrovna nejnižší částka. Pokud si například zákazník půjčí 12 000 Kč na 31 dní, navíc zaplatí celých 7 200 Kč. Půjčka CreditKasa se tak řadí mezi dražší nebankovní půjčky.

O CreditKasa

Půjčku poskytuje nebankovní poskytovatel úvěru společnost CreditKasa, jejíž sídlo najdeme na pražských Vinohradech v ulici Hradecká. Nebankovní rychlé půjčky nabízí od roku 2016, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Díky tomu, že má sjednané účty u většiny českých bank, je schopná peníze převést na bankovní účet klient během pár minut od schválení půjčky. U zbývajících bank převod trvá jeden až dva pracovní dny.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com