Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditKasa

Z pohodlí svého domova si lze jednoduše, rychle a hlavně online sjednat neúčelovou krátkodobou půjčku CreditKasa. Půjčit si je možné 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti na 1 až 30 dní. Při první půjčce nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná společnost CreditKasa.

Krátkodobá půjčka CreditKasa má v porovnání s podobnými půjčkami velmi podobné podmínky. Vyřízení je možné pouze online, nutné je vyplnit formulář, doložit naskenované kopie požadovaných dokladů a založit si klientský účet. Nutné je mít vlastní bankovní účet, na který jsou peníze přeposlány. K žádosti o půjčce je rovněž nutné doložit potvrzení o příjmu a je nahlíženo do registru dlužníků.

V případě schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na zákazníkův bankovní účet. Denní poplatek za každou půjčenou tisícikorun činí 20 Kč, což není zrovna nejnižší částka. Pokud si například zákazník půjčí 12 000 Kč na 31 dní, navíc zaplatí celých 7 200 Kč. Půjčka CreditKasa se tak řadí mezi dražší nebankovní půjčky.

O CreditKasa

Půjčku poskytuje nebankovní poskytovatel úvěru společnost CreditKasa, jejíž sídlo najdeme na pražských Vinohradech v ulici Hradecká. Nebankovní rychlé půjčky nabízí od roku 2016, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Díky tomu, že má sjednané účty u většiny českých bank, je schopná peníze převést na bankovní účet klient během pár minut od schválení půjčky. U zbývajících bank převod trvá jeden až dva pracovní dny.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com