Recenze a zkušenosti s půjčkou Creditportal

Creditportal je rychlá online půjčka nabízející půjčku ve výši od 500 Kč až do 30 000 Kč. Jedná se o krátkodobou půjčku se splatností nejméně 5 dní a nejdéle 30 dní. O půjčku lze zažádat pouze online nebo telefonicky s tím, že její vyřízení trvá nejdéle pár minut. Poskytovatelem půjčky je česká společnost Credit Portal.

Krátkodobá půjčka Creditportal nabízí řešení nedostatku finančních prostředků pro neplánované výdaje či finanční nesnáze, které je nutné vyřešit co nejdříve. Vyřízení půjčky je díky jednoduchým a přehledně řešeným webovým stránkám intuitivní, rychlé a úspěšný žadatel může mít potřebný finanční obnos na svém účtu ještě tentýž den.

O půjčku mohou žádat ti, kteří chtějí mít půjčku vyřízenou rychle a bez zbytečného papírování. Jelikož Credit Portal dbá zásad bezpečného půjčování, půjčku je poskytována pouze osobám, kteří jsou schopni jej řádně splácet. Hlavní nevýhodou je vysoká úroková sazba, která je však u nebankovních půjček obvyklá, a také pouze průměrná schvalovatelnost žádostí.

O Creditportal

Poskytovatelem online půjčky Creditportal je stejnojmenná firma českého původu, jejíž sídlo se nachází v Holešovicích na Praze 7. Zaměřuje se na poskytování rychlých nebankovních půjček. Nebankovní poskytovatel úvěru společnost Credit Portal splňuje platné zákonné podmínky pro poskytování úvěrů a je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ), jejíž etický kodex se vstupem zavázali dodržovat.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com