Recenze a zkušenosti s půjčkou Creditportal

Creditportal je rychlá online půjčka nabízející půjčku ve výši od 500 Kč až do 30 000 Kč. Jedná se o krátkodobou půjčku se splatností nejméně 5 dní a nejdéle 30 dní. O půjčku lze zažádat pouze online nebo telefonicky s tím, že její vyřízení trvá nejdéle pár minut. Poskytovatelem půjčky je česká společnost Credit Portal.

Krátkodobá půjčka Creditportal nabízí řešení nedostatku finančních prostředků pro neplánované výdaje či finanční nesnáze, které je nutné vyřešit co nejdříve. Vyřízení půjčky je díky jednoduchým a přehledně řešeným webovým stránkám intuitivní, rychlé a úspěšný žadatel může mít potřebný finanční obnos na svém účtu ještě tentýž den.

O půjčku mohou žádat ti, kteří chtějí mít půjčku vyřízenou rychle a bez zbytečného papírování. Jelikož Credit Portal dbá zásad bezpečného půjčování, půjčku je poskytována pouze osobám, kteří jsou schopni jej řádně splácet. Hlavní nevýhodou je vysoká úroková sazba, která je však u nebankovních půjček obvyklá, a také pouze průměrná schvalovatelnost žádostí.

O Creditportal

Poskytovatelem online půjčky Creditportal je stejnojmenná firma českého původu, jejíž sídlo se nachází v Holešovicích na Praze 7. Zaměřuje se na poskytování rychlých nebankovních půjček. Nebankovní poskytovatel úvěru společnost Credit Portal splňuje platné zákonné podmínky pro poskytování úvěrů a je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ), jejíž etický kodex se vstupem zavázali dodržovat.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com