Recenze a zkušenosti s půjčkou Emma's Credit

500 Kč až 12 000 Kč lze získat prostřednictvím neúčelové nebankovní půjčky Emma´s Credit s volitelnou dobou splatnosti do 5 do 45 dní. Sjednání půjčky probíhá pouze online a odpověď zájemce obdrží nejdéle do 5 minut. V případě schválení žádosti jsou peníze ihned převedeny na bankovní účet zákazníka.

Nebankovní půjčku Emma´s Credit je vhodné využít spíše v nouzových situacích, nikoliv na nákup méně potřebných věcí. Úroková sazba je poměrně vysoká a jedná se o dražší půjčku. Například za půjčení 3 000 Kč na 30 dní zákazník zaplatí 900 Kč navíc. Naštěstí je alespoň stanovená maximální výše úrokové sazby, která činí 1 % denně, tedy 365 % za celý rok.

Důležité také je půjčku splatit co nejdříve a k prodloužení splatnosti se uchylovat pouze v závažných případech. Zákazník v takovém případě zaplatí poplatek za prodloužení nebo sankční pokutu za problematické splácení. Splacení půjčky samozřejmě nelze prodlužovat donekonečna. Na druhou stranu se musí nechat, že je půjčka dostupná a administrativa s ní spojená je minimální. Pro rychlé vyřešení finančních nesnází to ale může být funkční řešení.

O Emma´s Credit

Nebankovní půjčku Emma´s Credit od roku 2014 poskytuje společnost Emma´s Credit sídlící na Praze 2, v ulici Na Bojišti 1472/20. Emma´s Credit patří mezi nebankovní poskytovatele půjček, kteří se zaměřují na rychlé a krátkodobé půjčky dostupné širokým vrstvám obyvatel, kteří neuspěli se svou žádostí u bank.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com