Recenze a zkušenosti s půjčkou Emma's Credit

500 Kč až 12 000 Kč lze získat prostřednictvím neúčelové nebankovní půjčky Emma´s Credit s volitelnou dobou splatnosti do 5 do 45 dní. Sjednání půjčky probíhá pouze online a odpověď zájemce obdrží nejdéle do 5 minut. V případě schválení žádosti jsou peníze ihned převedeny na bankovní účet zákazníka.

Nebankovní půjčku Emma´s Credit je vhodné využít spíše v nouzových situacích, nikoliv na nákup méně potřebných věcí. Úroková sazba je poměrně vysoká a jedná se o dražší půjčku. Například za půjčení 3 000 Kč na 30 dní zákazník zaplatí 900 Kč navíc. Naštěstí je alespoň stanovená maximální výše úrokové sazby, která činí 1 % denně, tedy 365 % za celý rok.

Důležité také je půjčku splatit co nejdříve a k prodloužení splatnosti se uchylovat pouze v závažných případech. Zákazník v takovém případě zaplatí poplatek za prodloužení nebo sankční pokutu za problematické splácení. Splacení půjčky samozřejmě nelze prodlužovat donekonečna. Na druhou stranu se musí nechat, že je půjčka dostupná a administrativa s ní spojená je minimální. Pro rychlé vyřešení finančních nesnází to ale může být funkční řešení.

O Emma´s Credit

Nebankovní půjčku Emma´s Credit od roku 2014 poskytuje společnost Emma´s Credit sídlící na Praze 2, v ulici Na Bojišti 1472/20. Emma´s Credit patří mezi nebankovní poskytovatele půjček, kteří se zaměřují na rychlé a krátkodobé půjčky dostupné širokým vrstvám obyvatel, kteří neuspěli se svou žádostí u bank.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com