Recenze a zkušenosti s půjčkou Emma's Credit

500 Kč až 12 000 Kč lze získat prostřednictvím neúčelové nebankovní půjčky Emma´s Credit s volitelnou dobou splatnosti do 5 do 45 dní. Sjednání půjčky probíhá pouze online a odpověď zájemce obdrží nejdéle do 5 minut. V případě schválení žádosti jsou peníze ihned převedeny na bankovní účet zákazníka.

Nebankovní půjčku Emma´s Credit je vhodné využít spíše v nouzových situacích, nikoliv na nákup méně potřebných věcí. Úroková sazba je poměrně vysoká a jedná se o dražší půjčku. Například za půjčení 3 000 Kč na 30 dní zákazník zaplatí 900 Kč navíc. Naštěstí je alespoň stanovená maximální výše úrokové sazby, která činí 1 % denně, tedy 365 % za celý rok.

Důležité také je půjčku splatit co nejdříve a k prodloužení splatnosti se uchylovat pouze v závažných případech. Zákazník v takovém případě zaplatí poplatek za prodloužení nebo sankční pokutu za problematické splácení. Splacení půjčky samozřejmě nelze prodlužovat donekonečna. Na druhou stranu se musí nechat, že je půjčka dostupná a administrativa s ní spojená je minimální. Pro rychlé vyřešení finančních nesnází to ale může být funkční řešení.

O Emma´s Credit

Nebankovní půjčku Emma´s Credit od roku 2014 poskytuje společnost Emma´s Credit sídlící na Praze 2, v ulici Na Bojišti 1472/20. Emma´s Credit patří mezi nebankovní poskytovatele půjček, kteří se zaměřují na rychlé a krátkodobé půjčky dostupné širokým vrstvám obyvatel, kteří neuspěli se svou žádostí u bank.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com