Recenze a zkušenosti s půjčkou Equa bank

Mladá a moderní banka Equa bank nabízí spotřebitelský úvěr od 5 000 Kč až do 600 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti od pouhých 3 měsíců až do 10 let. Celou půjčku lze snadno vyřídit online bez nutnosti návštěvy pobočky a zajímavě zní zejména nízká úroková sazba od 5,9 % a nulové poplatky spojené se správou úvěru.

Equa bank patří k moderním bankám, které prosazují princip jednoduchosti a rychlosti. Půjčka Equa bank se nazývá “Minutová” proto, že její vyřízení je právě tak rychlé a snadné. Probíhá totiž online. Online lze o půjčku zažádat a nastavit si parametry jako výše měsíčních splátek a celkovou dobu splatnosti půjčky. Osobně je nutné pouze podepsat smlouvu o půjčce.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

S půjčkou od Equa bank nejsou spojené žádné vedlejší poplatky - za poskytnutí půjčky, za zřízení úvěrového účtu či jeho vedení. Úroková sazba od 5,9 % patří k nejnižším na českém trhu. V průběhu splácení může klient změnit datum splátky, sjednat si pojištění nebo půjčku splatit předčasně zdarma. V případě běžného účtu u Equa bank lze půjčku čerpat během pár minut po podpisu smlouvy.

O Equa bank

Equa bank vstoupila na český trh v září 2011 s cílem vybudovat moderní banku založenou především na mobilním a internetovém bankovnictví. Od roku 2012 začala nabízet hypoteční úvěry a refinancování hypotéky. Po celou dobu své existence se snaží budovat příznivé prostředí pro své klienty, zlepšuje své služby a neustála vymýšlí nové produkty. Jako jedna z prvních bank zrušila poplatky spojené se správou běžného účtu.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com