Recenze a zkušenosti s půjčkou Equa bank

Mladá a moderní banka Equa bank nabízí spotřebitelský úvěr od 5 000 Kč až do 600 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti od pouhých 3 měsíců až do 10 let. Celou půjčku lze snadno vyřídit online bez nutnosti návštěvy pobočky a zajímavě zní zejména nízká úroková sazba od 5,9 % a nulové poplatky spojené se správou úvěru.

Equa bank patří k moderním bankám, které prosazují princip jednoduchosti a rychlosti. Půjčka Equa bank se nazývá “Minutová” proto, že její vyřízení je právě tak rychlé a snadné. Probíhá totiž online. Online lze o půjčku zažádat a nastavit si parametry jako výše měsíčních splátek a celkovou dobu splatnosti půjčky. Osobně je nutné pouze podepsat smlouvu o půjčce.

S půjčkou od Equa bank nejsou spojené žádné vedlejší poplatky - za poskytnutí půjčky, za zřízení úvěrového účtu či jeho vedení. Úroková sazba od 5,9 % patří k nejnižším na českém trhu. V průběhu splácení může klient změnit datum splátky, sjednat si pojištění nebo půjčku splatit předčasně zdarma. V případě běžného účtu u Equa bank lze půjčku čerpat během pár minut po podpisu smlouvy.

O Equa bank

Equa bank vstoupila na český trh v září 2011 s cílem vybudovat moderní banku založenou především na mobilním a internetovém bankovnictví. Od roku 2012 začala nabízet hypoteční úvěry a refinancování hypotéky. Po celou dobu své existence se snaží budovat příznivé prostředí pro své klienty, zlepšuje své služby a neustála vymýšlí nové produkty. Jako jedna z prvních bank zrušila poplatky spojené se správou běžného účtu.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com