Recenze a zkušenosti s půjčkou Equa bank

Mladá a moderní banka Equa bank nabízí spotřebitelský úvěr od 5 000 Kč až do 600 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti od pouhých 3 měsíců až do 10 let. Celou půjčku lze snadno vyřídit online bez nutnosti návštěvy pobočky a zajímavě zní zejména nízká úroková sazba od 5,9 % a nulové poplatky spojené se správou úvěru.

Equa bank patří k moderním bankám, které prosazují princip jednoduchosti a rychlosti. Půjčka Equa bank se nazývá “Minutová” proto, že její vyřízení je právě tak rychlé a snadné. Probíhá totiž online. Online lze o půjčku zažádat a nastavit si parametry jako výše měsíčních splátek a celkovou dobu splatnosti půjčky. Osobně je nutné pouze podepsat smlouvu o půjčce.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

S půjčkou od Equa bank nejsou spojené žádné vedlejší poplatky - za poskytnutí půjčky, za zřízení úvěrového účtu či jeho vedení. Úroková sazba od 5,9 % patří k nejnižším na českém trhu. V průběhu splácení může klient změnit datum splátky, sjednat si pojištění nebo půjčku splatit předčasně zdarma. V případě běžného účtu u Equa bank lze půjčku čerpat během pár minut po podpisu smlouvy.

O Equa bank

Equa bank vstoupila na český trh v září 2011 s cílem vybudovat moderní banku založenou především na mobilním a internetovém bankovnictví. Od roku 2012 začala nabízet hypoteční úvěry a refinancování hypotéky. Po celou dobu své existence se snaží budovat příznivé prostředí pro své klienty, zlepšuje své služby a neustála vymýšlí nové produkty. Jako jedna z prvních bank zrušila poplatky spojené se správou běžného účtu.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com