Recenze a zkušenosti s půjčkou Everyday+

Nebankovní půjčka Everyday+ nabízí tzv. revolvingové půjčky, které lze sjednat online. Jedná se o flexibilní úvěrovou službu nabízející úvěrový limit až od 100 Kč až do výše 35 000 Kč. Půjčka Everyday+ je v podstatě alternativa ke kreditním kartám. Peníze je možné využít na cokoliv a poplatek za využití úvěru činí 20 % za čerpání úvěru.

Vyřízení půjčky probíhá pouze online. Nový zájemce si nejprve musí založit klientský účet a teprve poté zažádat o půjčku. Pro nové klienty neexistuje žádné omezení a v případě, že splní podmínky, může si hned sjednat úvěr na maximální částku 35 000 Kč. Zákazník neplatí žádné půjčky za poskytnutí a vyřízení půjčky, ani za vedení úvěrového účtu.

Půjčka Everyday+ samozřejmě není zadarmo. Zákazník však platí pouze za vyčerpanou částku a to ve výši 20 %, minimálně 300 Kč. To ale také není nejnižší poplatek, a proto je vhodné půjčku využívat maximálně zodpovědně a vyčerpané prostředky splácet v co nejkratší lhůtě. Úvěrový účet lze snadno ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím SMS zpráv.

O OPR-Finance

Půjčku Everyday+ poskytuje společnost OPR-Finance. Jedná se o nebankovní společnost, která se zaměřuje na krátkodobé úvěry. Její sídlo nalezneme na Praze 4, v ulici Hvězdova 1716/2b. Je součástí mezinárodní skupiny OPR-Vakuus Oy se sídlem v Helsinkách. V březnu 2018 byla schválena její žádost a Česká národní banka ji udělila licenci potřebnou pro vykonávání činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com