Recenze a zkušenosti s půjčkou Everyday+

Nebankovní půjčka Everyday+ nabízí tzv. revolvingové půjčky, které lze sjednat online. Jedná se o flexibilní úvěrovou službu nabízející úvěrový limit až od 100 Kč až do výše 35 000 Kč. Půjčka Everyday+ je v podstatě alternativa ke kreditním kartám. Peníze je možné využít na cokoliv a poplatek za využití úvěru činí 20 % za čerpání úvěru.

Vyřízení půjčky probíhá pouze online. Nový zájemce si nejprve musí založit klientský účet a teprve poté zažádat o půjčku. Pro nové klienty neexistuje žádné omezení a v případě, že splní podmínky, může si hned sjednat úvěr na maximální částku 35 000 Kč. Zákazník neplatí žádné půjčky za poskytnutí a vyřízení půjčky, ani za vedení úvěrového účtu.

Půjčka Everyday+ samozřejmě není zadarmo. Zákazník však platí pouze za vyčerpanou částku a to ve výši 20 %, minimálně 300 Kč. To ale také není nejnižší poplatek, a proto je vhodné půjčku využívat maximálně zodpovědně a vyčerpané prostředky splácet v co nejkratší lhůtě. Úvěrový účet lze snadno ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím SMS zpráv.

O OPR-Finance

Půjčku Everyday+ poskytuje společnost OPR-Finance. Jedná se o nebankovní společnost, která se zaměřuje na krátkodobé úvěry. Její sídlo nalezneme na Praze 4, v ulici Hvězdova 1716/2b. Je součástí mezinárodní skupiny OPR-Vakuus Oy se sídlem v Helsinkách. V březnu 2018 byla schválena její žádost a Česká národní banka ji udělila licenci potřebnou pro vykonávání činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com