Recenze a zkušenosti s půjčkou ExpressCash

ExpressCash je hotovostní nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč a s dobou splatnosti od 14 do 20 měsíců. Jedná se tedy o střednědobý úvěr, který je neúčelový a tudíž jej lze použít na cokoliv. Schválení půjčky probíhá velmi rychle online a žadatel má peníze k dispozici nejpozději do 24 hodin.

Nebankovní půjčka ExpressCash je určená zejména pro osoby, kteří nechtějí používat nebo nemají běžný účet. Jedná se totiž čistě o hotovostní půjčku. Na základě odeslané a schválené žádosti žadatele navštíví obchodní zástupce, který s ním vyřeší všechny detaily ohledně půjčky, podpisu smlouvy o půjčce a předání peněz.

Žadatel se nemusí v podstatě o nic starat. S obchodním zástupcem si pouze domluví den splatnosti, kdy chce půjčku splácet. Obchodní zástupce je v tento den navštíví a měsíční splátku si v hotovosti převezme sám. V případě této půjčky tedy není nutné mít běžný bankovní účet, vše se řeší osobním kontaktem.

O poskytovateli půjčky

ExpressCash nabízí i klasickou bezhotovostní půjčku. To znamená, že peníze jsou zákazníkovi převedeny na bankovní účet. Z účtu klienta jsou pravidelně strhávány i měsíční splátky.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com