Recenze a zkušenosti s půjčkou Express Cash

ExpressCash je hotovostní nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč a s dobou splatnosti od 14 do 20 měsíců. Jedná se tedy o střednědobý úvěr, který je neúčelový a tudíž jej lze použít na cokoliv. Schválení půjčky probíhá velmi rychle online a žadatel má peníze k dispozici nejpozději do 24 hodin.

Nebankovní půjčka Express Cash je určená zejména pro osoby, kteří nechtějí používat nebo nemají běžný účet. Jedná se totiž čistě o hotovostní půjčku. Na základě odeslané a schválené žádosti žadatele navštíví obchodní zástupce, který s ním vyřeší všechny detaily ohledně půjčky, podpisu smlouvy o půjčce a předání peněz.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Žadatel se nemusí v podstatě o nic starat. S obchodním zástupcem si pouze domluví den splatnosti, kdy chce půjčku splácet. Obchodní zástupce je v tento den navštíví a měsíční splátku si v hotovosti převezme sám. V případě této půjčky tedy není nutné mít běžný bankovní účet, vše se řeší osobním kontaktem.

O poskytovateli půjčky

ExpressCash nabízí i klasickou bezhotovostní půjčku. To znamená, že peníze jsou zákazníkovi převedeny na bankovní účet. Z účtu klienta jsou pravidelně strhávány i měsíční splátky.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com