Recenze a zkušenosti s půjčkou Express Cash

ExpressCash je hotovostní nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč a s dobou splatnosti od 14 do 20 měsíců. Jedná se tedy o střednědobý úvěr, který je neúčelový a tudíž jej lze použít na cokoliv. Schválení půjčky probíhá velmi rychle online a žadatel má peníze k dispozici nejpozději do 24 hodin.

Nebankovní půjčka Express Cash je určená zejména pro osoby, kteří nechtějí používat nebo nemají běžný účet. Jedná se totiž čistě o hotovostní půjčku. Na základě odeslané a schválené žádosti žadatele navštíví obchodní zástupce, který s ním vyřeší všechny detaily ohledně půjčky, podpisu smlouvy o půjčce a předání peněz.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Žadatel se nemusí v podstatě o nic starat. S obchodním zástupcem si pouze domluví den splatnosti, kdy chce půjčku splácet. Obchodní zástupce je v tento den navštíví a měsíční splátku si v hotovosti převezme sám. V případě této půjčky tedy není nutné mít běžný bankovní účet, vše se řeší osobním kontaktem.

O poskytovateli půjčky

ExpressCash nabízí i klasickou bezhotovostní půjčku. To znamená, že peníze jsou zákazníkovi převedeny na bankovní účet. Z účtu klienta jsou pravidelně strhávány i měsíční splátky.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com