Recenze a zkušenosti s půjčkou Express Cash

ExpressCash je hotovostní nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč a s dobou splatnosti od 14 do 20 měsíců. Jedná se tedy o střednědobý úvěr, který je neúčelový a tudíž jej lze použít na cokoliv. Schválení půjčky probíhá velmi rychle online a žadatel má peníze k dispozici nejpozději do 24 hodin.

Nebankovní půjčka Express Cash je určená zejména pro osoby, kteří nechtějí používat nebo nemají běžný účet. Jedná se totiž čistě o hotovostní půjčku. Na základě odeslané a schválené žádosti žadatele navštíví obchodní zástupce, který s ním vyřeší všechny detaily ohledně půjčky, podpisu smlouvy o půjčce a předání peněz.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Žadatel se nemusí v podstatě o nic starat. S obchodním zástupcem si pouze domluví den splatnosti, kdy chce půjčku splácet. Obchodní zástupce je v tento den navštíví a měsíční splátku si v hotovosti převezme sám. V případě této půjčky tedy není nutné mít běžný bankovní účet, vše se řeší osobním kontaktem.

O poskytovateli půjčky

ExpressCash nabízí i klasickou bezhotovostní půjčku. To znamená, že peníze jsou zákazníkovi převedeny na bankovní účet. Z účtu klienta jsou pravidelně strhávány i měsíční splátky.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com