Recenze a zkušenosti s půjčkou Home Credit

Jedna z nejznámějších nebankovních společností Home Credit nabízí spotřebitelský úvěr od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 60 měsíců s úrokovou sazbu od 8,9 %. Půjčku lze vyřídit během pár minut online nebo telefonicky, žadatel k tomu potřebuje pouze dva platné osobní doklady.

Společnost Home Credit patří k neznámějším nebankovním společnostem v České republice. Déle než 20 let poskytuje úvěry za stále lepších podmínek. Mezi nebankovními půjčkami zcela určitě patří k nejlevnějším. V případě spotřebitelské půjčky nabízí téměř stejné úrokové sazby jako banky. Aktuálně se nejnižší úroková sazba pohybuje na 8,9 %.

Home Credit poskytuje půjčky pouze prověřeným žadatelům podobně jako banka. K půjčce Home Credit nabízí navíc doplňkové služby - pojištění Pomoc, Pomoc+, možnost upravovat si výši splátek směrem dolu i nahoru a možnost odložit splátku až 4krát ročně bez udání důvodů. Za výše uvedené služby si Home Credit účtuje nízký poplatek. Povinné samozřejmě nejsou. Žádné poplatky se neplatí za poskytnutí, vedení půjčky ani za předčasné splacení.

O Home Credit

Finanční společnost Home Credit byla založená v roce 1997. Zaměřuje se na úvěrové finanční produkty - půjčky, nákupy na splátky, financování koupě auta, kreditní karty či konsolidace půjček. Za 20 let svého působení Home Credit poskytl půjčky o celkovém objemu 5,6 miliard korun. Je členem mezinárodní skupiny Home Credit a finanční a investiční skupiny PPF.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com