Recenze a zkušenosti s půjčkou Kamali

Půjčku ve výši 1 000 Kč až 20 000 Kč s poplatkem 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč nabízí jeden z nejznámějších nebankovních poskytovatelů spotřebitelských půjček společnost Home Credit. Půjčka Kamali patří mezi tzv. rychlé půjčky, to znamená kratší dobu splatnosti. V tomto případě činí obvyklá doba splatnosti 30 dní.

Rychlé půjčky s krátkou dobou splatnosti všeobecně patří k nejméně výhodným úvěrům. To není případ půjčky Kamali, která je díky nízkému poplatku 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč pravděpodobně nejvýhodnější půjčkou v této kategorii. Půjčku lze využít opakovaně, přičemž první půjčka je na 14 dní zcela zdarma, tedy bez poplatku.

Rychlé je vyřízení půjčky, které trvá jen pár minut. Půjčku lze splatit až v 10 splátkách a pozitivně zní i zastropování sankcí v případě problémů se splácením půjčky Kamali. Méně výhodně zní to, že půjčku nad 15 000 Kč získají pouze věrní klienti, kteří Kamali půjčku využili alespoň 4krát s tím, že ji vždy řádně splatili.

O Home Credit

Nebankovní společnost Home Credit má v České republice dlouhou historii. Půjčky u nás poskytuje již od roku 1997 a za tu dobu si získala pověst silné a důvěryhodné nebankovní úvěrové společnosti. Původně umožňovala lidem nakupovat na splátky, později začala nabízet také spotřebitelské úvěry, kreditní karty, půjčky na auto apod. Je členem finanční skupiny Home Credit, která má na svědomí spousty zajímavých projektů jako Air Bank, Zonky, Edufi, Autotým, Lymet a další.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com