Recenze a zkušenosti s půjčkou Lendon

Rychlá online půjčka Lendon patří do skupiny střednědobých půjček. Jedná se o nebankovní neúčelovou půjčku, kterou lze použít na libovolné účely. Půjčit si lze 2 000 Kč až do 100 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 24 měsíců. Půjčku je možné vyřídit pouze online s tím, že při schválené žádosti může mít klient peníze na svém bankovním účtu během 30 minut.

Půjčka Lendon je typickou nebankovní půjčkou vhodnou jako rychlé řešení neplánovaných výdajů a finančních potíží. Poskytovatelem půjčky je ověřená společnost Creamfinance Czech splňující všechny zákonem stanovené podmínky a nehrozí zde žádné nekalé praktiky. Doba splatnosti je dostatečně dlouhá a zahrnuje pravidelné předem vypočítané měsíční splátky, v nichž je zahrnutá smluvená úroková sazba.

Mezi hlavní přednosti půjčky Lendon patří rychlost vyřízení. Peníze klient dostane na účet a splátky se hladí klasický převodem na účet poskytovatele půjčky. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčky, je potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbu. Ta je vyšší i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami. Půjčku však lze splatit předčasně a to zdarma.

O Creamfinance Czech

Poskytovatelem půjčky je společnost Creamfinance Czech, jejíž sídlo leží na Praze 7 v Holešovicích. Společnost poskytuje půjčky v souladu se zákony České republiky včetně aktuálního zákona o spotřebitelském úvěru platném od prosince 2016. Společnost je možné kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím klientské linky.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com