Recenze a zkušenosti s půjčkou Lendon

Rychlá online půjčka Lendon patří do skupiny střednědobých půjček. Jedná se o nebankovní neúčelovou půjčku, kterou lze použít na libovolné účely. Půjčit si lze 2 000 Kč až do 100 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 24 měsíců. Půjčku je možné vyřídit pouze online s tím, že při schválené žádosti může mít klient peníze na svém bankovním účtu během 30 minut.

Půjčka Lendon je typickou nebankovní půjčkou vhodnou jako rychlé řešení neplánovaných výdajů a finančních potíží. Poskytovatelem půjčky je ověřená společnost Creamfinance Czech splňující všechny zákonem stanovené podmínky a nehrozí zde žádné nekalé praktiky. Doba splatnosti je dostatečně dlouhá a zahrnuje pravidelné předem vypočítané měsíční splátky, v nichž je zahrnutá smluvená úroková sazba.

Mezi hlavní přednosti půjčky Lendon patří rychlost vyřízení. Peníze klient dostane na účet a splátky se hladí klasický převodem na účet poskytovatele půjčky. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčky, je potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbu. Ta je vyšší i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami. Půjčku však lze splatit předčasně a to zdarma.

O Creamfinance Czech

Poskytovatelem půjčky je společnost Creamfinance Czech, jejíž sídlo leží na Praze 7 v Holešovicích. Společnost poskytuje půjčky v souladu se zákony České republiky včetně aktuálního zákona o spotřebitelském úvěru platném od prosince 2016. Společnost je možné kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím klientské linky.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com