Recenze a zkušenosti s půjčkou Lendon

Rychlá online půjčka Lendon patří do skupiny střednědobých půjček. Jedná se o nebankovní neúčelovou půjčku, kterou lze použít na libovolné účely. Půjčit si lze 2 000 Kč až do 100 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 24 měsíců. Půjčku je možné vyřídit pouze online s tím, že při schválené žádosti může mít klient peníze na svém bankovním účtu během 30 minut.

Půjčka Lendon je typickou nebankovní půjčkou vhodnou jako rychlé řešení neplánovaných výdajů a finančních potíží. Poskytovatelem půjčky je ověřená společnost Creamfinance Czech splňující všechny zákonem stanovené podmínky a nehrozí zde žádné nekalé praktiky. Doba splatnosti je dostatečně dlouhá a zahrnuje pravidelné předem vypočítané měsíční splátky, v nichž je zahrnutá smluvená úroková sazba.

Mezi hlavní přednosti půjčky Lendon patří rychlost vyřízení. Peníze klient dostane na účet a splátky se hladí klasický převodem na účet poskytovatele půjčky. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčky, je potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbu. Ta je vyšší i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami. Půjčku však lze splatit předčasně a to zdarma.

O Creamfinance Czech

Poskytovatelem půjčky je společnost Creamfinance Czech, jejíž sídlo leží na Praze 7 v Holešovicích. Společnost poskytuje půjčky v souladu se zákony České republiky včetně aktuálního zákona o spotřebitelském úvěru platném od prosince 2016. Společnost je možné kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím klientské linky.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com