Recenze a zkušenosti s půjčkou Lendon

Rychlá online půjčka Lendon patří do skupiny střednědobých půjček. Jedná se o nebankovní neúčelovou půjčku, kterou lze použít na libovolné účely. Půjčit si lze 2 000 Kč až do 100 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 24 měsíců. Půjčku je možné vyřídit pouze online s tím, že při schválené žádosti může mít klient peníze na svém bankovním účtu během 30 minut.

Půjčka Lendon je typickou nebankovní půjčkou vhodnou jako rychlé řešení neplánovaných výdajů a finančních potíží. Poskytovatelem půjčky je ověřená společnost Creamfinance Czech splňující všechny zákonem stanovené podmínky a nehrozí zde žádné nekalé praktiky. Doba splatnosti je dostatečně dlouhá a zahrnuje pravidelné předem vypočítané měsíční splátky, v nichž je zahrnutá smluvená úroková sazba.

Mezi hlavní přednosti půjčky Lendon patří rychlost vyřízení. Peníze klient dostane na účet a splátky se hladí klasický převodem na účet poskytovatele půjčky. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní půjčky, je potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbu. Ta je vyšší i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami. Půjčku však lze splatit předčasně a to zdarma.

O Creamfinance Czech

Poskytovatelem půjčky je společnost Creamfinance Czech, jejíž sídlo leží na Praze 7 v Holešovicích. Společnost poskytuje půjčky v souladu se zákony České republiky včetně aktuálního zákona o spotřebitelském úvěru platném od prosince 2016. Společnost je možné kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím klientské linky.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com