Recenze a zkušenosti s půjčkou mBank

mBank je internetová banka nabízející spotřebitelský úvěr od 10 000 Kč až do 600 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná od 12 do 96 měsíců. Půjčka je samozřejmě neúčelová, a tak ji zákazník mBanky může využít na libovolné účely. Půjčku lze jednoduše vyřídit online a mít tak peníze na svém účtu již za 10 minut.

Půjčku mBank si lze sjednat v dvojí podobě. Základní nabídku představuje mPůjčka Plus s úrokovou sazbou 9,9 % a RPSN. Pokud si však zákazník k půjčce sjedná pojištění schopnosti splácet, má nárok na úrokovou sazbu 7,9 %. Pojištění chrání zákazníka před rizikem nesplácení půjčky z důvodu nemoci či ztráty zaměstnání.

Zajímavou nabídku představuje výzva zákazníkům. Pokud předloží výhodnější nabídku od konkurence, mBank jim předloží ještě výhodnější nabídku na půjčku s úrokovou sazbou nižší o 0,2 %. S půjčkou nesouvisí žádné poplatky s výjimkou ceny za připojištění. To znamená, že poskytnutí a vedení půjčky i předčasné splacení je zcela zdarma. Klienti mBanky mají ještě jednu výhodu, která vyřízení půjčky urychluje. Smlouvu nemusí podepisovat osobně na pobočce, ale v internetovém bankovnictví.

O mBank

mBank není na českém finančním trhu žádným nováčkem. Tato moderní banka se na u nás objevila v roce 2007 a sebou přinesla velmi populární samoobslužný model. Ten spočívá v tom, že zákazník si své bankovní operace spravuje jednoduše sám a nemusí kvůli ničemu chodit do banky osobně. Kamenné pobočky mBank existují, ale slouží primárně jako poradenská centra.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com