Recenze a zkušenosti s půjčkou Moneta Money Bank

Moneta Money Bank patří mezi největší české banky a jedním z jejích stěžejních produktů je neúčelová osobní bankovní půjčka Express. Půjčit si lze od 5 000 Kč až do 800 000 Kč na 3 až 120 měsíců. Dobu splatnosti si žadatel zvolí podle své finanční situace a získat lze půjčku s opravdu nízkým úrokem od 4,9 %.

Bankovní půjčky bývají vždy výhodnější. Nehrozí zde neférová jednání, ani extrémně vysoké úrokové sazby, RPSN, poplatky a především nesmyslně vysoké sankce. Moneta Money Bank nabízí klientům rychlou půjčku s líbivou úrokovou sazbou od 4,9 % a RPSN od 5 %. Společně s půjčkou je podmínkou i založení běžného účtu u Moneta Money Bank.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Jak jedna z mála tradičních bank se Moneta Money Bank stále více zaměřuje na internetové bankovnictví. Express půjčku lze tedy vyřídit rychle online a schválení žádosti trvá nejdéle 5 minut. S půjčkou nesouvisí další poplatky, poskytnutí půjčky i vedení úvěrového účtu je zdarma. Výhodou je i možnost sjednat si připojištění pro těžké životní situace, které mohou způsobit sníženou schopnost bezproblémového splácení půjčky.

O Moneta Money Bank

Moneta Money Bank se ještě před pár lety jmenovala GE Money Bank. I po změně názvu si udržela pozici čtvrté nejsilnější banky v ČR. Zaměřuje se především na jednotlivce, živnostníky a malé a střední podnikatele. Dále financuje automobily, stroje a další techniku. Velmi silnou pozici má zejména ve financování českého zemědělství.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com