Recenze a zkušenosti s půjčkou Moneta Money Bank

Moneta Money Bank patří mezi největší české banky a jedním z jejích stěžejních produktů je neúčelová osobní bankovní půjčka Express. Půjčit si lze od 5 000 Kč až do 800 000 Kč na 3 až 120 měsíců. Dobu splatnosti si žadatel zvolí podle své finanční situace a získat lze půjčku s opravdu nízkým úrokem od 4,9 %.

Bankovní půjčky bývají vždy výhodnější. Nehrozí zde neférová jednání, ani extrémně vysoké úrokové sazby, RPSN, poplatky a především nesmyslně vysoké sankce. Moneta Money Bank nabízí klientům rychlou půjčku s líbivou úrokovou sazbou od 4,9 % a RPSN od 5 %. Společně s půjčkou je podmínkou i založení běžného účtu u Moneta Money Bank.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Jak jedna z mála tradičních bank se Moneta Money Bank stále více zaměřuje na internetové bankovnictví. Express půjčku lze tedy vyřídit rychle online a schválení žádosti trvá nejdéle 5 minut. S půjčkou nesouvisí další poplatky, poskytnutí půjčky i vedení úvěrového účtu je zdarma. Výhodou je i možnost sjednat si připojištění pro těžké životní situace, které mohou způsobit sníženou schopnost bezproblémového splácení půjčky.

O Moneta Money Bank

Moneta Money Bank se ještě před pár lety jmenovala GE Money Bank. I po změně názvu si udržela pozici čtvrté nejsilnější banky v ČR. Zaměřuje se především na jednotlivce, živnostníky a malé a střední podnikatele. Dále financuje automobily, stroje a další techniku. Velmi silnou pozici má zejména ve financování českého zemědělství.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com