Recenze a zkušenosti s půjčkou Profi Credit

Profi Credit je známá nebankovní úvěrová společnost, která se zaměřuje na poskytování neúčelových půjček na cokoliv. Osobní půjčka ve výši od 10 000 Kč až do 166 000 Kč s dobou splatnosti na 12 až 60 měsíců je určená pro fyzické nepodnikající osoby s trvalým pobytem na území České republiky a pravidelným měsíčním příjmem. Půjčku a s ní spojené výhody lze jednoduše vyřídit online.

Společnost Profi Credit patří na českém trhu ke známým firmám, které si vybudovali dobrou pověst. Hlavní nevýhodou půjčky Profi Credit zůstává vyšší úroková sazba, což je ale pro nebankovní půjčky typické. Výhodné je, že maximální hodnota RPSN může činit 38,87 %, což je oproti jiným nebankovním společnostem i poloviční částka.

K výhodám půjčky patří zejména rychlost vyřízení, minimální papírování a odměna za řádné splácení v podobě ušetřených až 27 000 Kč. Klienti Profi Credit, kteří půjčku splácí, mají po dohodě možnost odložit splátky, pokud se nachází v tíživé finanční situaci, za nulový poplatek a to až o 3 měsíce. Výhodou je i možnost využít opakovaného čerpání úvěru.

O Profi Credit

Nebankovní společnost Profi Credit působí na českém trhu téměř 25 let a za tu dobu poskytla jednotlivcům i firmám půjčky v řádu desítek milionů korun. Patří k největším nebankovním úvěrovým firmám na území ČR. Profi Credit je členem mezinárodní finanční skupiny Profireal Group, která má zastoupení v dalších zemích střední a východní Evropy, ale také v jihovýchodní Asii (např. Filipíny).

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com