Recenze a zkušenosti s Pronto půjčkou

Pronto půjčka je nebankovní půjčka od 10 000 Kč až do 100 000 Kč, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Půjčka je nebankovní a to znamená, že jí lze sjednat online s minimální administrací. Hlavní výhodou jsou nízké splátky, nevýhodou vysoká úroková sazba.

O nebankovní půjčku Pronto může v podstatě požádat kdokoliv. Důležité je, aby ji byl schopen splácet, to znamená, že musí být schopen prokázat dobrou platební morálku. O půjčku tak může požádat i člověk, který splácí jiné půjčky. Nejvýhodnější podmínky nabízí půjčka s dobou splatnosti do 12 měsíců. Při delší době splatnosti se zvyšují úroky a v případě půjčky na 48 měsíců, zákazník zaplatí dokonce trojnásobek půjčené částky.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Na druhou stranu jsou podmínky známé dopředu a zákazník je o všem důkladně informován předtím, než podepíše smlouvu o půjčce. Pokud zákazník půjčku Pronto splatí předčasně, nejenže nezaplatí žádný sankční poplatek, ale navíc mu budou odečteny všechny dosud neuhrazené úroky. Zákazníkovi nejsou účtovány žádné poplatky za poskytnutí půjčky.

O Pronto Credit

Pronto Credit je nebankovní společnost založená v roce 2007. Specializuje se na poskytování nebankovních neúčelových půjček do maximální výše 50 000 Kč. Firma má sídlo na Praze 1, v ulici Rybná a svým klientům nabízí klientskou podporu během všedních dní vždy mezi 9 a 17 hodinou.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com