Recenze a zkušenosti s Pronto půjčkou

Pronto půjčka je nebankovní půjčka od 10 000 Kč až do 100 000 Kč, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Půjčka je nebankovní a to znamená, že jí lze sjednat online s minimální administrací. Hlavní výhodou jsou nízké splátky, nevýhodou vysoká úroková sazba.

O nebankovní půjčku Pronto může v podstatě požádat kdokoliv. Důležité je, aby ji byl schopen splácet, to znamená, že musí být schopen prokázat dobrou platební morálku. O půjčku tak může požádat i člověk, který splácí jiné půjčky. Nejvýhodnější podmínky nabízí půjčka s dobou splatnosti do 12 měsíců. Při delší době splatnosti se zvyšují úroky a v případě půjčky na 48 měsíců, zákazník zaplatí dokonce trojnásobek půjčené částky.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Na druhou stranu jsou podmínky známé dopředu a zákazník je o všem důkladně informován předtím, než podepíše smlouvu o půjčce. Pokud zákazník půjčku Pronto splatí předčasně, nejenže nezaplatí žádný sankční poplatek, ale navíc mu budou odečteny všechny dosud neuhrazené úroky. Zákazníkovi nejsou účtovány žádné poplatky za poskytnutí půjčky.

O Pronto Credit

Pronto Credit je nebankovní společnost založená v roce 2007. Specializuje se na poskytování nebankovních neúčelových půjček do maximální výše 50 000 Kč. Firma má sídlo na Praze 1, v ulici Rybná a svým klientům nabízí klientskou podporu během všedních dní vždy mezi 9 a 17 hodinou.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com