Recenze a zkušenosti s Pronto půjčkou

Pronto půjčka je nebankovní půjčka od 10 000 Kč až do 100 000 Kč, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Půjčka je nebankovní a to znamená, že jí lze sjednat online s minimální administrací. Hlavní výhodou jsou nízké splátky, nevýhodou vysoká úroková sazba.

O nebankovní půjčku Pronto může v podstatě požádat kdokoliv. Důležité je, aby ji byl schopen splácet, to znamená, že musí být schopen prokázat dobrou platební morálku. O půjčku tak může požádat i člověk, který splácí jiné půjčky. Nejvýhodnější podmínky nabízí půjčka s dobou splatnosti do 12 měsíců. Při delší době splatnosti se zvyšují úroky a v případě půjčky na 48 měsíců, zákazník zaplatí dokonce trojnásobek půjčené částky.

Na druhou stranu jsou podmínky známé dopředu a zákazník je o všem důkladně informován předtím, než podepíše smlouvu o půjčce. Pokud zákazník půjčku Pronto splatí předčasně, nejenže nezaplatí žádný sankční poplatek, ale navíc mu budou odečteny všechny dosud neuhrazené úroky. Zákazníkovi nejsou účtovány žádné poplatky za poskytnutí půjčky.

O Pronto Credit

Pronto Credit je nebankovní společnost založená v roce 2007. Specializuje se na poskytování nebankovních neúčelových půjček do maximální výše 50 000 Kč. Firma má sídlo na Praze 1, v ulici Rybná a svým klientům nabízí klientskou podporu během všedních dní vždy mezi 9 a 17 hodinou.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com