Recenze a zkušenosti s půjčkou Provident

Jedna z největších nebankovních společností v Česku poskytuje tři různé půjčky. První krátkodobá půjčka ve výši 3 000 Kč až 9 000 Kč s dobou splatnosti do 3 měsíců je určená pouze pro nové zákazníky. Hotovostní půjčka Zelená poskytuje rychlou hotovost na ruku od 6 000 Kč do 90 000 Kč na 45 týdnů nebo 12 měsíců. Třetí půjčka Modrá poskytuje 10 000 Kč až 130 000 Kč na 12, 24 nebo 36 měsíců.

Provident je zastáncem odpovědného půjčování a striktně dodržuje přísný etický kodex. Přesto se stále jedná o poskytovatele nebankovních půjček, a proto je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a RPSN oproti bankovním půjčkám. Provident v tomto směru nabízí dražší půjčky i v porovnání s nejlevnějšími nebankovními společnostmi.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Na druhou strany půjčky Provident jsou vyřízený rychle, online a bez zbytečného papírování. Peníze lze získat ihned v hotovosti nebo bankovním převodem. Záleží na volbě žadatele o půjčku. V případě první půjčky zákazník nezaplatí žádný úrok - půjčka je úplně zdarma. Úrok se účtuje až od druhé půjčky. V případě potíží se splácením lze využít splátkové prázdniny.

O Provident

Provident Financial patří v Česku k nejznámějším nebankovním společnostem poskytujících různé druhy úvěrů. Půjčky poskytuje od roku 1997, což je déle než 20 let. Během této doby využilo služeb Provident přes 1 000 000 klientů. Společnost Provident je členem nadnárodní skupiny International Personal finance (IPF), která působí ve Velké Británii, Česku a dalších evropských zemích.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com