Recenze a zkušenosti s půjčkou České spořitelny

Česká spořitelna patří na českém finančním trhu k nejstarším bankám vůbec. Mezi ověřené produkty patří její bankovní půjčka ve výši od 20 000 Kč až do 700 000 Kč s dobou splatnosti až na 120 měsíců (tj. 10 let). Půjčku lze vyřídit osobně i online a to během 15 minut. Za řádné splácení Česká spořitelna slibuje odměnu v podobě odpuštění až 15 splátek.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka od České spořitelna má hned několik výhod. V první řadě se jedná o bezpečnou půjčku od léty prověřené bankovní společnosti. Potenciální klienti se tedy nemusí obávat žádných neférových praktik a jednání. Výši půjčky lze navíc při individuálním jednání vyjednat až do výše 2 500 000 Kč.

Další výhodou je bezpochyby nižší úroková sazba od 5,9 % a odměna, které lze dosáhnout při řádném splácení půjčky. Klient, který půjčku bude splácet na základě smluvních podmínek, se může těšit na odpuštění až 15 splátek. Pro klienty je jistě dobrá zpráva i to, že si mohou v průběhu splácení upravovat výši splátky až o 50 % a 2krát ročně mají právo splátku odložit.

O České spořitelně

Česká spořitelna se může pochlubit nejdelší tradicí mezi českým bankami. Od svého založení v roce 1825 nabízí své služby a zkušenosti nejen jednotlivcům, ale také menším podnikům i velkým korporacím. Od roku 2000 je součástí významné středoevropské finanční skupiny Erste, která se vyvinula z první rakouské spořitelny. Dnes sdružuje banky nejen u nás, ale také v dalších zemích východní a střední Evropy.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com