Recenze a zkušenosti s půjčkou České spořitelny

Česká spořitelna patří na českém finančním trhu k nejstarším bankám vůbec. Mezi ověřené produkty patří její bankovní půjčka ve výši od 20 000 Kč až do 700 000 Kč s dobou splatnosti až na 120 měsíců (tj. 10 let). Půjčku lze vyřídit osobně i online a to během 15 minut. Za řádné splácení Česká spořitelna slibuje odměnu v podobě odpuštění až 15 splátek.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka od České spořitelna má hned několik výhod. V první řadě se jedná o bezpečnou půjčku od léty prověřené bankovní společnosti. Potenciální klienti se tedy nemusí obávat žádných neférových praktik a jednání. Výši půjčky lze navíc při individuálním jednání vyjednat až do výše 2 500 000 Kč.

Další výhodou je bezpochyby nižší úroková sazba od 5,9 % a odměna, které lze dosáhnout při řádném splácení půjčky. Klient, který půjčku bude splácet na základě smluvních podmínek, se může těšit na odpuštění až 15 splátek. Pro klienty je jistě dobrá zpráva i to, že si mohou v průběhu splácení upravovat výši splátky až o 50 % a 2krát ročně mají právo splátku odložit.

O České spořitelně

Česká spořitelna se může pochlubit nejdelší tradicí mezi českým bankami. Od svého založení v roce 1825 nabízí své služby a zkušenosti nejen jednotlivcům, ale také menším podnikům i velkým korporacím. Od roku 2000 je součástí významné středoevropské finanční skupiny Erste, která se vyvinula z první rakouské spořitelny. Dnes sdružuje banky nejen u nás, ale také v dalších zemích východní a střední Evropy.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com