Recenze a zkušenosti s Půjčkomatem

Každý den bez ohledu na to, zda je všední den, víkend nebo svátek si lze vzít půjčku Půjčkomat ve výši od 500 Kč do 22 000 Kč. Poprvé si lze půjčit nejvýše 10 000 Kč, vyšší částky jsou určené pouze pro věrné klienty. Jedná se o neúčelovou krátkodobou půjčku, kterou je nutné splatit mezi 5 až 31 dny.

Hlavní výhodou nebankovních půjček, mezi které Půjčkomat patří, je především širší dostupnost a rychlost vyřízení. Půjčkomat navíc nabízí nepřetržitý servis a podporu, půjčku si lze sjednat i o víkendu. Při první půjčce do 10 000 Kč nejsou účtovány žádné poplatky a s každou další půjčkou se navyšuje maximální limit půjčky až do výše 22 000 Kč.

Při opakované půjčce je účtován poplatek, nikoliv úroková sazba. Například při půjčce 5 000 Kč na 14 dní zákazník zaplatí poplatek 950 Kč, při půjčce 22 000 Kč na 31 dní je to dokonce 5 236 Kč navíc. Nejedná se tedy o půjčku s nejnižšími poplatky. Dobu splatnosti je možné prodloužit, ale za další poplatek. Půjčkomat se tedy může značně prodražit, pokud ji člověk nesplatí v domluveném termínu. Za poskytnutí půjčky a vedení úvěrového online účtu se žádné další poplatky neplatí.

O Friendly Finance

Poskytovatelem Půjčkomatu je nebankovní společnost Friendly Finance, která sídli na Praze 1 v ulici Olivova. Působí nejen u nás, ale spotřebitelské úvěry nabízí také v dalších zemích Evropy. Například na Slovensku se jedná o pozickomat.sk a v Polsku o pozyckomat.pl.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com