Recenze a zkušenosti s půjčkou Raiffeisenbank

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank nabízí 20 000 Kč až 700 000 Kč, při individuálním jednání dokonce až 1 500 000 Kč vysokou půjčku. Jedná se neúčelovou půjčku, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti činí nejméně 6 měsíců a nejdéle 96 měsíců. Zájemci mohou získat úrokovou sazbu od 4,9 % do 10,9 %.

Poslední tři roky si Raiffeisenbank drží pověst a ocenění klientsky nejpřívětivější banky. Klientům i zájemců nabízí individuální přístup, což platí také v případě rychlé půjčky. O půjčku je možné zažádat jednoduše online, ale lze osobně zajít také na pobočku. Je-li žádost o půjčku schválena, zájemce má peníze k dispozici během 24 hodin.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

K výhodám rychlé půjčky patří nejen zázemí silné banky a rychlé vyřízení půjčky, ale také možnost získání bonusové úrokové sazby 4,9 % při řádném splácení půjčky. Samozřejmostí je absence poplatků za vyřízení a vedení půjčky. To vše je zdarma. Pro větší jistotu při splácení mohou klienti využít nabídku na připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

O Raiffeisenbank

Pátá největší banka v ČR se na českém trhu objevila krátce po revoluci v roce 1993. Ve světě se však chlubí historií dlouho déle než 140 let. Jejím většinovým vlastníkem je rakouská instituce Raiffeisen Bank Interantional AG (RBI). V rámci ČR má širokou síť poboček a klientských center včetně hypoteční poradců. Vedle standardních bankovních služeb nabízí také osobní i firemní finanční poradenství.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com