Recenze a zkušenosti s půjčkou Raiffeisenbank

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank nabízí 20 000 Kč až 700 000 Kč, při individuálním jednání dokonce až 1 500 000 Kč vysokou půjčku. Jedná se neúčelovou půjčku, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti činí nejméně 6 měsíců a nejdéle 96 měsíců. Zájemci mohou získat úrokovou sazbu od 4,9 % do 10,9 %.

Poslední tři roky si Raiffeisenbank drží pověst a ocenění klientsky nejpřívětivější banky. Klientům i zájemců nabízí individuální přístup, což platí také v případě rychlé půjčky. O půjčku je možné zažádat jednoduše online, ale lze osobně zajít také na pobočku. Je-li žádost o půjčku schválena, zájemce má peníze k dispozici během 24 hodin.

K výhodám rychlé půjčky patří nejen zázemí silné banky a rychlé vyřízení půjčky, ale také možnost získání bonusové úrokové sazby 4,9 % při řádném splácení půjčky. Samozřejmostí je absence poplatků za vyřízení a vedení půjčky. To vše je zdarma. Pro větší jistotu při splácení mohou klienti využít nabídku na připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

O Raiffeisenbank

Pátá největší banka v ČR se na českém trhu objevila krátce po revoluci v roce 1993. Ve světě se však chlubí historií dlouho déle než 140 let. Jejím většinovým vlastníkem je rakouská instituce Raiffeisen Bank Interantional AG (RBI). V rámci ČR má širokou síť poboček a klientských center včetně hypoteční poradců. Vedle standardních bankovních služeb nabízí také osobní i firemní finanční poradenství.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com