Recenze a zkušenosti s půjčkou Raiffeisenbank

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank nabízí 20 000 Kč až 700 000 Kč, při individuálním jednání dokonce až 1 500 000 Kč vysokou půjčku. Jedná se neúčelovou půjčku, kterou lze použít na cokoliv. Doba splatnosti činí nejméně 6 měsíců a nejdéle 96 měsíců. Zájemci mohou získat úrokovou sazbu od 4,9 % do 10,9 %.

Poslední tři roky si Raiffeisenbank drží pověst a ocenění klientsky nejpřívětivější banky. Klientům i zájemců nabízí individuální přístup, což platí také v případě rychlé půjčky. O půjčku je možné zažádat jednoduše online, ale lze osobně zajít také na pobočku. Je-li žádost o půjčku schválena, zájemce má peníze k dispozici během 24 hodin.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

K výhodám rychlé půjčky patří nejen zázemí silné banky a rychlé vyřízení půjčky, ale také možnost získání bonusové úrokové sazby 4,9 % při řádném splácení půjčky. Samozřejmostí je absence poplatků za vyřízení a vedení půjčky. To vše je zdarma. Pro větší jistotu při splácení mohou klienti využít nabídku na připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

O Raiffeisenbank

Pátá největší banka v ČR se na českém trhu objevila krátce po revoluci v roce 1993. Ve světě se však chlubí historií dlouho déle než 140 let. Jejím většinovým vlastníkem je rakouská instituce Raiffeisen Bank Interantional AG (RBI). V rámci ČR má širokou síť poboček a klientských center včetně hypoteční poradců. Vedle standardních bankovních služeb nabízí také osobní i firemní finanční poradenství.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com