Recenze a zkušenosti se SIM půjčkou

Na rozdíl od většiny neúčelových krátkodobých půjček SIM půjčka nabízí relativně vysoké částky od 2 000 Kč do 30 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 7 dní až 60 týdnů. Do částky 12 000 Kč se jedná o půjčku SIM MINI, kterou je nutné splatit nejpozději do 30 dní. Nad 12 000 Kč se jedná o střednědobý úvěr SIM PLUS s dobou splatnosti 10 až 60 týdnů.

V případě SIM půjčky má zájemce na výběr ze dvou typů půjček. S půjčkou SIM MINI vyřeší své finanční nedostatky na krátkou dobu. Půjčku je možné převzít osobně nebo si peníze nechat poslat na bankovní účet. SIM PLUS nabízí vyšší částky až do 30 000 Kč. Zde je nabízena pouze možnost převodu na bankovní účet. Výše půjčky není omezená pro nové zákazníky.

Výši úrokové sazby se zákazník dozví při sjednávání půjčky. Úroky nejsou nejnižší. To je ale u nebankovních půjček běžné. Při půjčce 10 000 Kč na 21 dní činí úrok 2 463 Kč. Půjčka je proto doporučována pouze lidem, kteří jsou si jisti, že půjčku splatí v řádném termínu. Za prodloužení doby splatnosti je samozřejmě účtován poplatek. Zajímavé jsou soutěže o finanční výhry, které SIM půjčka pravidelně organizuje na svých FB stránkách.

O SIM půjčka

Společnost SIM půjčka je nebankovní finanční společnost, která se zabývá poskytováním krátkodobých půjček na cokoliv. Založena byla v roce 2013 a její sídlo se nachází na Praze 5, v ulici Astlova 3205/1. SIM půjčka má pobočky v dalších krajích, ale nejlepší je firmu kontaktovat online nebo telefonicky, což je možné pouze ve všední dny.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com