Recenze a zkušenosti s půjčkou Smart

Se Smart půjčkou si lze vzít půjčku už od 5 000 Kč až po 70 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti na 13 nebo 16 měsíců. Půjčka je neúčelová, lze ji tedy použít na libovolný účel a poskytuje ji česká nebankovní úvěrová společnost Jet Money. Půjčka je předána osobně přímo do rukou úspěšného žadatele o Smart půjčku.

Smart půjčky patří mezi nebankovní hotovostní půjčky. To znamená, že k jejímu vyřízení není nutný bankovní účet. Na základě odeslané žádosti detaily půjčky řeší se žadatelem konkrétní obchodní zástupe. Ten peníze předá osobně, ale mohou být zaslány i na účet, a osobně si také přebírá pravidelné měsíční splátky. Žadatel na výběr pouze dvě doby splatnost, konkrétně 13 nebo 16 měsíců, což může být omezující.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Mezi výhody Smart půjčky patří rychlost vyřízení, jak už to u nebankovních půjček bývá. Každá žádost je posuzována individuálně, a půjčku tak může získat i ten, kdo neuspěje u své banky. O půjčku lze žádat online nebo telefonicky. Stačí zanechat číslo a obchodní zástupce se zájemci obratem ozve sám. Nevýhodou je pro nebankovní půjčky typická vyšší úroková sazba a RPSN. Pozor, za nesplácení půjčky hrozí vysoké sankční poplatky.

O Jet Money

Společnost Jet Money je poskytovatelem Smart půjčky. Její sídlo se nachází v Olomouci a půjčky poskytuje v souladu s platnými zákony. V současné době čeká na vyřízení žádosti o udělení licence k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com