Recenze a zkušenosti s půjčkou Smart

Se Smart půjčkou si lze vzít půjčku už od 5 000 Kč až po 70 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti na 13 nebo 16 měsíců. Půjčka je neúčelová, lze ji tedy použít na libovolný účel a poskytuje ji česká nebankovní úvěrová společnost Jet Money. Půjčka je předána osobně přímo do rukou úspěšného žadatele o Smart půjčku.

Smart půjčky patří mezi nebankovní hotovostní půjčky. To znamená, že k jejímu vyřízení není nutný bankovní účet. Na základě odeslané žádosti detaily půjčky řeší se žadatelem konkrétní obchodní zástupe. Ten peníze předá osobně, ale mohou být zaslány i na účet, a osobně si také přebírá pravidelné měsíční splátky. Žadatel na výběr pouze dvě doby splatnost, konkrétně 13 nebo 16 měsíců, což může být omezující.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Mezi výhody Smart půjčky patří rychlost vyřízení, jak už to u nebankovních půjček bývá. Každá žádost je posuzována individuálně, a půjčku tak může získat i ten, kdo neuspěje u své banky. O půjčku lze žádat online nebo telefonicky. Stačí zanechat číslo a obchodní zástupce se zájemci obratem ozve sám. Nevýhodou je pro nebankovní půjčky typická vyšší úroková sazba a RPSN. Pozor, za nesplácení půjčky hrozí vysoké sankční poplatky.

O Jet Money

Společnost Jet Money je poskytovatelem Smart půjčky. Její sídlo se nachází v Olomouci a půjčky poskytuje v souladu s platnými zákony. V současné době čeká na vyřízení žádosti o udělení licence k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com