Recenze a zkušenosti se Švýcarskou půjčkou

Rychlou půjčku a peníze do 5 minut nabízí Švýcarská půjčka od poskytovatele nebankovních úvěrů Swiss Funds. O půjčku od 3 000 Kč do 10 000 Kč s úrokovou sazbou 0,25 %, 0,50 % nebo 1,00 % a s dobou splatnosti 15 až 30 dní lze žádat jednoduše online. Schválení žádosti, uzavření elektronické smlouvy a převod peněz trvá nejdéle 5 minut.

Švýcarská půjčka patří do kategorie krátkodobých nebankovních půjček, které si zakládají na lepší dostupnosti a rychlém vyřízení. Slibuje vyřízení celého procesu půjčku do 5 minut bez poplatků za poskytnutí a vyřízení rychlé půjčky. To samozřejmě platí pouze v případě, že byla žádost o půjčku schválena. Což může být problém. Půjčka není určena pro osoby v insolvenčním či exekučním řízení.

Ve výhodě jsou věrní klienti, kteří půjčku využili opakovaně a po každé ji řádně splatili. Ti mají získat nejnižší nabízený úrok 0,25 %. Při drobných potížích se splácení mohou klienti dosáhnout na úrok 0,50 % a novým zákazníkům je nabízen úrok 0,50 %. Nový zákazník si může půjčit maximálně 5 000 Kč. Dobu splatnosti lze prodloužit, dlužník se však musí připravit na poplatek, který činí 1 % z půjčené částky. A to není nejnižší částka.

O Swiss Fund

Švýcarskou půjčku poskytuje nebankovní společnost Swiss Fund se sídlem v Jihlavě. Příliš informací o sobě neuvádí. Je součástí finanční skupiny HAVEL HOLDING a čeká na schválení žádosti o licenci potřebné pro činnost nebankovního zprostředkovatele půjček.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com