Recenze a zkušenosti se Švýcarskou půjčkou

Rychlou půjčku a peníze do 5 minut nabízí Švýcarská půjčka od poskytovatele nebankovních úvěrů Swiss Funds. O půjčku od 3 000 Kč do 10 000 Kč s úrokovou sazbou 0,25 %, 0,50 % nebo 1,00 % a s dobou splatnosti 15 až 30 dní lze žádat jednoduše online. Schválení žádosti, uzavření elektronické smlouvy a převod peněz trvá nejdéle 5 minut.

Švýcarská půjčka patří do kategorie krátkodobých nebankovních půjček, které si zakládají na lepší dostupnosti a rychlém vyřízení. Slibuje vyřízení celého procesu půjčku do 5 minut bez poplatků za poskytnutí a vyřízení rychlé půjčky. To samozřejmě platí pouze v případě, že byla žádost o půjčku schválena. Což může být problém. Půjčka není určena pro osoby v insolvenčním či exekučním řízení.

Ve výhodě jsou věrní klienti, kteří půjčku využili opakovaně a po každé ji řádně splatili. Ti mají získat nejnižší nabízený úrok 0,25 %. Při drobných potížích se splácení mohou klienti dosáhnout na úrok 0,50 % a novým zákazníkům je nabízen úrok 0,50 %. Nový zákazník si může půjčit maximálně 5 000 Kč. Dobu splatnosti lze prodloužit, dlužník se však musí připravit na poplatek, který činí 1 % z půjčené částky. A to není nejnižší částka.

O Swiss Fund

Švýcarskou půjčku poskytuje nebankovní společnost Swiss Fund se sídlem v Jihlavě. Příliš informací o sobě neuvádí. Je součástí finanční skupiny HAVEL HOLDING a čeká na schválení žádosti o licenci potřebné pro činnost nebankovního zprostředkovatele půjček.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com