Recenze a zkušenosti s půjčkou UniCredit bank

Neúčelovou půjčku PRESTO poskytuje česká banka UniCredit bank ve výši od 30 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců při úrokové sazbě od 5,4 %. Půjčku lze použít na cokoliv od nákupu zboží až po uhrazení služeb. S půjčkou nejsou spojené žádné další poplatky.

UniCredit bank je důvěryhodná banka, která má klienty po celém světě. O půjčku tak může zažádat občan ČR, který má pravidelný příjem a může jej doložit prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele či daňového přiznání. Půjčku lze využít na cokoliv a splácet ji dle aktuálních finančních možností.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Bankovní půjčka PRESTO je nejen transparentní, ale především bezpečná. Veškeré podmínky jsou předem stanoveny a zahrnuty do písemné smlouvy. Nový zákazník tak od začátku ví, kolik za půjčku opravdu zaplatí. K půjčce UniCredit bank nabízí pojištění, které zákazníka chrání před rizikem nesplácení půjčky například z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Klient UniCredit bank má navíc právo až 5krát odložit splátku, první odklad je možný po splacení nejméně devíti splátek. Při žádosti o půjčku nad 300 000 Kč je nutný spolužadatel a individuálně lze požádat o půjčku až do 1 000 000 Kč.

O UniCredit bank

UniCredit bank náleží k největším českým bankám a svým klientům z řad fyzických osob, živnostníků, podnikatelů i velkých korporátních firem poskytuje komplexní bankovní servis. UniCredit bank je součástí velké evropské skupiny, která působí především ve střední, západní a východní Evropě.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com