Recenze a zkušenosti s půjčkou UniCredit bank

Neúčelovou půjčku PRESTO poskytuje česká banka UniCredit bank ve výši od 30 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců při úrokové sazbě od 5,4 %. Půjčku lze použít na cokoliv od nákupu zboží až po uhrazení služeb. S půjčkou nejsou spojené žádné další poplatky.

UniCredit bank je důvěryhodná banka, která má klienty po celém světě. O půjčku tak může zažádat občan ČR, který má pravidelný příjem a může jej doložit prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele či daňového přiznání. Půjčku lze využít na cokoliv a splácet ji dle aktuálních finančních možností.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Bankovní půjčka PRESTO je nejen transparentní, ale především bezpečná. Veškeré podmínky jsou předem stanoveny a zahrnuty do písemné smlouvy. Nový zákazník tak od začátku ví, kolik za půjčku opravdu zaplatí. K půjčce UniCredit bank nabízí pojištění, které zákazníka chrání před rizikem nesplácení půjčky například z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Klient UniCredit bank má navíc právo až 5krát odložit splátku, první odklad je možný po splacení nejméně devíti splátek. Při žádosti o půjčku nad 300 000 Kč je nutný spolužadatel a individuálně lze požádat o půjčku až do 1 000 000 Kč.

O UniCredit bank

UniCredit bank náleží k největším českým bankám a svým klientům z řad fyzických osob, živnostníků, podnikatelů i velkých korporátních firem poskytuje komplexní bankovní servis. UniCredit bank je součástí velké evropské skupiny, která působí především ve střední, západní a východní Evropě.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com