Recenze a zkušenosti s půjčkou UniCredit bank

Neúčelovou půjčku PRESTO poskytuje česká banka UniCredit bank ve výši od 30 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců při úrokové sazbě od 5,4 %. Půjčku lze použít na cokoliv od nákupu zboží až po uhrazení služeb. S půjčkou nejsou spojené žádné další poplatky.

UniCredit bank je důvěryhodná banka, která má klienty po celém světě. O půjčku tak může zažádat občan ČR, který má pravidelný příjem a může jej doložit prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele či daňového přiznání. Půjčku lze využít na cokoliv a splácet ji dle aktuálních finančních možností.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Bankovní půjčka PRESTO je nejen transparentní, ale především bezpečná. Veškeré podmínky jsou předem stanoveny a zahrnuty do písemné smlouvy. Nový zákazník tak od začátku ví, kolik za půjčku opravdu zaplatí. K půjčce UniCredit bank nabízí pojištění, které zákazníka chrání před rizikem nesplácení půjčky například z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Klient UniCredit bank má navíc právo až 5krát odložit splátku, první odklad je možný po splacení nejméně devíti splátek. Při žádosti o půjčku nad 300 000 Kč je nutný spolužadatel a individuálně lze požádat o půjčku až do 1 000 000 Kč.

O UniCredit bank

UniCredit bank náleží k největším českým bankám a svým klientům z řad fyzických osob, živnostníků, podnikatelů i velkých korporátních firem poskytuje komplexní bankovní servis. UniCredit bank je součástí velké evropské skupiny, která působí především ve střední, západní a východní Evropě.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com