Recenze a zkušenosti s půjčkou UniCredit bank

Neúčelovou půjčku PRESTO poskytuje česká banka UniCredit bank ve výši od 30 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců při úrokové sazbě od 5,4 %. Půjčku lze použít na cokoliv od nákupu zboží až po uhrazení služeb. S půjčkou nejsou spojené žádné další poplatky.

UniCredit bank je důvěryhodná banka, která má klienty po celém světě. O půjčku tak může zažádat občan ČR, který má pravidelný příjem a může jej doložit prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele či daňového přiznání. Půjčku lze využít na cokoliv a splácet ji dle aktuálních finančních možností.

Bankovní půjčka PRESTO je nejen transparentní, ale především bezpečná. Veškeré podmínky jsou předem stanoveny a zahrnuty do písemné smlouvy. Nový zákazník tak od začátku ví, kolik za půjčku opravdu zaplatí. K půjčce UniCredit bank nabízí pojištění, které zákazníka chrání před rizikem nesplácení půjčky například z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Klient UniCredit bank má navíc právo až 5krát odložit splátku, první odklad je možný po splacení nejméně devíti splátek. Při žádosti o půjčku nad 300 000 Kč je nutný spolužadatel a individuálně lze požádat o půjčku až do 1 000 000 Kč.

O UniCredit bank

UniCredit bank náleží k největším českým bankám a svým klientům z řad fyzických osob, živnostníků, podnikatelů i velkých korporátních firem poskytuje komplexní bankovní servis. UniCredit bank je součástí velké evropské skupiny, která působí především ve střední, západní a východní Evropě.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com