Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaimo

25 000 Kč až 108 000 Kč lze získat s půjčkou Zaimo. Tato nebankovní půjčka je neúčelová (lze ji použít na cokoliv bez nutnosti udání důvodu) a dobu splatnosti si lze zvolit od 12 do 48 měsíců. Úroková sazba se pohybuje od 14,07 %. Poskytovatelem je česká společnost Kredito24.

Půjčka Zaimo patří mez nebankovní půjčky, které si zakládají na rychlosti vyřízení. Odpověď na svou žádost obdrží žadatel nejpozději do 2 minut a v případě kladného vyřízení své peníze získá téměř okamžitě díky rychlému převodu na účet. Mezi nebankovními půjčkami Zaimo patří mezi ty levnější. Nejnižší úroková sazba je 14,07 %, nejvyšší pak 57,44 %.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Za poskytnutí, vedení a předčasné splacení půjčky Zaimo není účtován žádný poplatek. Jediné, co dlužník zaplatí, je úroková sazba, která v případě této půjčky patří k těm nižším. Poskytovatel půjčky uvádí, že používá nejmodernější technologie, co se týče ochrany osobních údajů, zabezpečení dat a diskrétnosti. Půjčka Zaimo je totiž plně automatizována a je schopná vyřídit stovky žádostí v jeden okamžik. Při rychlém ověřování bonity systém prý posuzuje 15 000 různých faktorů včetně sociálních sítí, a pokud je žádost schválena, obratem odešle peníze na účet žadatele.

O Kredito24

Kredito24 je česká společnost s německými kořeny v podobě společnosti Kreditech. Díky svému původu má možnost využívat ověřené postupy a inovace vyvinuté mateřskou společností. Sídlo společnosti se nachází na Karlově náměstí na Praze 2, kde jsou k dispozici od 9 do 18 hodin ve všední dny.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com