Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaimo

25 000 Kč až 108 000 Kč lze získat s půjčkou Zaimo. Tato nebankovní půjčka je neúčelová (lze ji použít na cokoliv bez nutnosti udání důvodu) a dobu splatnosti si lze zvolit od 12 do 48 měsíců. Úroková sazba se pohybuje od 14,07 %. Poskytovatelem je česká společnost Kredito24.

Půjčka Zaimo patří mez nebankovní půjčky, které si zakládají na rychlosti vyřízení. Odpověď na svou žádost obdrží žadatel nejpozději do 2 minut a v případě kladného vyřízení své peníze získá téměř okamžitě díky rychlému převodu na účet. Mezi nebankovními půjčkami Zaimo patří mezi ty levnější. Nejnižší úroková sazba je 14,07 %, nejvyšší pak 57,44 %.

Za poskytnutí, vedení a předčasné splacení půjčky Zaimo není účtován žádný poplatek. Jediné, co dlužník zaplatí, je úroková sazba, která v případě této půjčky patří k těm nižším. Poskytovatel půjčky uvádí, že používá nejmodernější technologie, co se týče ochrany osobních údajů, zabezpečení dat a diskrétnosti. Půjčka Zaimo je totiž plně automatizována a je schopná vyřídit stovky žádostí v jeden okamžik. Při rychlém ověřování bonity systém prý posuzuje 15 000 různých faktorů včetně sociálních sítí, a pokud je žádost schválena, obratem odešle peníze na účet žadatele.

O Kredito24

Kredito24 je česká společnost s německými kořeny v podobě společnosti Kreditech. Díky svému původu má možnost využívat ověřené postupy a inovace vyvinuté mateřskou společností. Sídlo společnosti se nachází na Karlově náměstí na Praze 2, kde jsou k dispozici od 9 do 18 hodin ve všední dny.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com