Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaplo

Půjčka Zaplo je další z mnoha rychlých nebankovních půjček online s krátkou dobou splatnosti 7 až 30 dní. Zaplo nabízí půjčku na cokoliv už od 1 000 Kč až do 30 000 Kč s tím, že první půjčka je zcela zdarma. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná česká nebankovní společnost Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo půjčka splňuje obvyklé podmínky typické pro nebankovní půjčky. Vyřízení probíhá online a schválení či zamítnutí žádosti o půjčku Zaplo trvá pár minut. Půjčka je neúčelová a využít ji tedy lze na libovolné účely. Poprvé si však lze půjčit maximálně 8 000 Kč. Vyšší částky lze využívat až při dalších půjčkách. Při opakovaném využití není výše úrokové sazby zanedbatelná. Zaplo patří spíše k dražším nebankovním půjčkám.

Půjčenou částku je však nutné uhradit nejpozději do 30 dní, jinak si Zaplo účtuje nemalé sankční poplatky. Klient má právo zvolit si termín splacení půjčky. Může tak učinit ve více splátkách a navýšit si je dle finančních možností. Poplatek si účtuje také v případě prodloužení doby splatnosti. To jsou však všechny poplatky, které si Zaplo účtuje. Zdarma je poskytnutí půjčky, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení půjčky.

O Zaplo Finance

Nebankovní společnost Zaplo Finance sídlí v Holešovicích na Praze 7. Aktuálně čeká na schválení své žádosti o licenci potřebnou pro činnost nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Zaplo je zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěru (APNÚ) s vlastním etickým kodexem.


Podělte se o své zkušenosti:

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com