Recenze a zkušenosti s půjčkou Zaplo

Půjčka Zaplo je další z mnoha rychlých nebankovních půjček online s krátkou dobou splatnosti 7 až 30 dní. Zaplo nabízí půjčku na cokoliv už od 1 000 Kč až do 30 000 Kč s tím, že první půjčka je zcela zdarma. Poskytovatelem půjčky je stejnojmenná česká nebankovní společnost Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo půjčka splňuje obvyklé podmínky typické pro nebankovní půjčky. Vyřízení probíhá online a schválení či zamítnutí žádosti o půjčku Zaplo trvá pár minut. Půjčka je neúčelová a využít ji tedy lze na libovolné účely. Poprvé si však lze půjčit maximálně 8 000 Kč. Vyšší částky lze využívat až při dalších půjčkách. Při opakovaném využití není výše úrokové sazby zanedbatelná. Zaplo patří spíše k dražším nebankovním půjčkám.

Půjčenou částku je však nutné uhradit nejpozději do 30 dní, jinak si Zaplo účtuje nemalé sankční poplatky. Klient má právo zvolit si termín splacení půjčky. Může tak učinit ve více splátkách a navýšit si je dle finančních možností. Poplatek si účtuje také v případě prodloužení doby splatnosti. To jsou však všechny poplatky, které si Zaplo účtuje. Zdarma je poskytnutí půjčky, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení půjčky.

O Zaplo Finance

Nebankovní společnost Zaplo Finance sídlí v Holešovicích na Praze 7. Aktuálně čeká na schválení své žádosti o licenci potřebnou pro činnost nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Zaplo je zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěru (APNÚ) s vlastním etickým kodexem.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com