Recenze a zkušenosti s půjčkou Zonky

Zonky představuje úplně jiný daleko modernější způsob půjčování peněz. Poskytovatelem půjčky není firma či jednotlivec, ale obyčejní lidé, klidně může jít o vašeho souseda nebo úplně neznámé osoby. Ve světě se tento způsob označuje jako peer-to-peer půjčky, zkráceně P2P. U nás se občas používá půjčky od lidí. Zonky umožňuje půjčit si peníze za předem stanovených podmínek a především s výrazně nižším úrokem, než nabízí stávající banky a nebankovní úvěrové společnosti.

Na Zonky si může půjčit téměř každý od 20 000 Kč až do 500 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 6 do 84 měsíců. Příjemně zní úroková sazby, která začíná na 3,99 %. Půjčky prostřednictvím Zonky jsou neúčelové a použít je lze na cokoliv. Abyste půjčku získali za nejvýhodnějších podmínek, je dobré osloveným investorům představit důvod, proč půjčku potřebujete.

Na půjčku se zpravidla skládá více investorů, které žádost osloví. Nejprve je nutné vyplnit nezávaznou poptávku, což trvá cca 10 minut. Pokud investory svou poptávkou zaujmete, konkrétní částku vám nabídnou do 48 hodin. Následuje podpis smlouvy o půjčce a převod peněz na bankovní účet. Peníze tedy získáte do dvou dní nejpozději. Pokud žádost neuspěje, klient je co nejdříve informován.

O Zonky

Zonky není typický poskytovatel půjček, ale zprostředkovatel. Půjčky zprostředkovává mezi lidmi, kteří si tak mohou vzájemně půjčovat peníze. To znamená, že Zonky nabízí nejen možnost získání půjčky, ale i příležitost výhodného investování do půjček. Partnerem Zonky je finanční skupina Home Credit a PPF banka. Sídlo společnosti se nachází na Praze 6, Evropská 2690/17.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com