Recenze a zkušenosti s půjčkou Zonky

Zonky nabízí modernější a výhodnější způsob půjčování peněz. Poskytovatelem půjčky není banka, ale lidé. Ve světě se tento způsob označuje jako peer-to-peer půjčky, zkráceně P2P. V Česku se můžete častěji setkat s názvem půjčka od lidí.

Díky tomu, že Zonky funguje online, zařídíte půjčku pohodlněji a levněji než v klasické bance nebo jiné nebankovní úvěrové společnosti. Půjčit si můžete od 20 000 do 750 000 Kč na dobu 6 měsíců až 7 let.

Na stránce zonky.cz stačí vyplnit nezávaznou poptávku a okamžitě dostanu férovou nabídku. Peníze na účtu můžete mít už za 5 minut. Sami si nastavíte, kolik chcete měsíčně splácet. Předčasné splacení je na Zonky zdarma.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Půjčka je neúčelová, a tak si můžete půjčit peníze na cokoliv. Nejčastěji lidé na Zonky refinancují staré a nevýhodné úvěry, protože Zonky nabízí úrok už od 3,99 %.

O Zonky

Zonky není typický poskytovatel půjček, ale zprostředkovatel. Půjčky zprostředkovává mezi lidmi, kteří si tak mohou vzájemně půjčovat peníze. To znamená, že Zonky nabízí nejen možnost získání půjčky, ale i příležitost výhodného investování do půjček. Partnerem Zonky je finanční skupina Home Credit a PPF banka. Sídlo společnosti se nachází na Praze 6, Evropská 2690/17.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com