Recenze a zkušenosti s půjčkou Zonky

Zonky představuje úplně jiný daleko modernější způsob půjčování peněz. Poskytovatelem půjčky není firma či jednotlivec, ale obyčejní lidé, klidně může jít o vašeho souseda nebo úplně neznámé osoby. Ve světě se tento způsob označuje jako peer-to-peer půjčky, zkráceně P2P. U nás se občas používá půjčky od lidí. Zonky umožňuje půjčit si peníze za předem stanovených podmínek a především s výrazně nižším úrokem, než nabízí stávající banky a nebankovní úvěrové společnosti.

Na Zonky si může půjčit téměř každý od 20 000 Kč až do 500 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 6 do 84 měsíců. Příjemně zní úroková sazby, která začíná na 3,99 %. Půjčky prostřednictvím Zonky jsou neúčelové a použít je lze na cokoliv. Abyste půjčku získali za nejvýhodnějších podmínek, je dobré osloveným investorům představit důvod, proč půjčku potřebujete.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Na půjčku se zpravidla skládá více investorů, které žádost osloví. Nejprve je nutné vyplnit nezávaznou poptávku, což trvá cca 10 minut. Pokud investory svou poptávkou zaujmete, konkrétní částku vám nabídnou do 48 hodin. Následuje podpis smlouvy o půjčce a převod peněz na bankovní účet. Peníze tedy získáte do dvou dní nejpozději. Pokud žádost neuspěje, klient je co nejdříve informován.

O Zonky

Zonky není typický poskytovatel půjček, ale zprostředkovatel. Půjčky zprostředkovává mezi lidmi, kteří si tak mohou vzájemně půjčovat peníze. To znamená, že Zonky nabízí nejen možnost získání půjčky, ale i příležitost výhodného investování do půjček. Partnerem Zonky je finanční skupina Home Credit a PPF banka. Sídlo společnosti se nachází na Praze 6, Evropská 2690/17.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com