Půjčka do 10 minut

Od SIM půjčky až 10 000 Kč
Z pohodlí vašeho domova, snadno a rychle

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Až 10 000 Kč
 • Splatnost až 30 dní
 • Bez ručitele a zástavy

Výhody

 • Rychlé vyřízení žádosti
 • Možnost 3x prodloužit termín
 • Vstřícnost a profesionalita našich zaměstnanců

Užitečné informace

 • Jasné podmínky a férové jednání
 • Silné zázemí a stabilita společnosti
 • Lze žádat také prostřednictvím SMS

SIM PŮJČKA - úvěr do výplaty

SIM PŮJČKA vám nabízí možnost půjčit si až 10 000 Kč na 7-30 dní. Pokud se vám nepodaří svou půjčku do sjednané doby splatit, není třeba se ničeho obávat – půjčku si můžete prodloužit o 15 dní a to dohromady až třikrát. SIM PŮJČKA je velmi nenáročná – nepotřebujete k ní dokládat příjmy ani shánět ručitele. Půjčí také matkám na mateřské a studentům a je tak k dispozici širokému spektru klientů.

Poté, co odešlete svou žádost o půjčku, vás SIM PŮJČKA již do 10 minut vyrozumí na mobil o tom, jestli vaše půjčka byla schválena či nikoliv. Pokud byla vaše půjčka schválena, ihned vám budou odeslány peníze vámi zvoleným způsobem – převodem na účet nebo poštovní poukázkou. Pokud máte účet u ČSOB, České spořitelny, Raiffeisenbank nebo GE Money Bank, budete mít peníze na účtě již ten samý den!

 • Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.
 • Chci získat půjčku online

  Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

  Zobrazit

  Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

  Zobrazit

  Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

  Zobrazit

  Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

  Zobrazit

  SIM PŮJČKA, s.r.o. je poskytovatelem krátkodobých půjček, který klade velký důraz na rychlost, profesionalitu a transparentnost. Jejím klientům jsou k dispozici specialisté v zákaznickém oddělení, stejně jako síť poboček po celé ČR.

  Podmínky pro získání SIM PŮJČKY:

  • Český občanský průkaz
  • Mobilní telefon
  • Věk 18 až 65 let
  • Bezdlužnost u SIM PŮJČKY

  Je možné vybrat si ze dvou variant, jak chcete peníze zaslat. První možnost je poštovní poukázkou – peníze vám dorazí za 2-3 pracovní dny. Druhá možnost je převodem na účet. V tom případě může trvat převod na účet i méně než 1 den, maximálně pak dny 3.

  Splácení pak probíhá formou vkladu na jeden z bankovních účtů SIM PŮJČKY, převodem nebo poštovní poukázkou. Nezapomeňte však v každém případě uvést jako variabilní symbol své rodné číslo. Pokud nemáte možnost uhradit půjčku v celé výši, je možné ji prodloužit za nízký poplatek.

  Seznam RPSN, ročních úrokových sazeb, sazeb poplatků za prodloužení doby splatnosti naleznete na tomto odkazu.

  Chci půjčku

  O portálu Půjčky.cz

  Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

  Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
  které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

  Provozovatel portálu

  Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

  Elephant Orchestra s.r.o.
  Rohanské nábřeží 678/29
  186 00 Praha 8 - Karlín
  IČ: 24294373
  100% garance kvality

  Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

  Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com