Peníze do 2 dnů

SMART půjčka v hotovosti
Až 70 000 Kč bez zdlouhavého papírování

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Půjčka od 5 000 Kčdo 70 000 Kč
 • Možnost splácet až 18 měsíců
 • Online bez papírování

Výhody

 • Peníze jsou vypláceny v hotovosti v domácnosti klienta
 • Půjčka je zcela bezúčelová
 • Dostupnost a osobní přůstup k žadateli

Užitečné informace

 • Splátky vybírá obchodní zástupce poskytovatele přímo v domácnosti
 • Pokud řádně splácíte dle splátkového kalendáře, existuje možnost refinancování půjčky

Rychlá SMART půjčka v hotovosti

SMART půjčka je přesně pro ty, kteří nechtějí běhat po bankách a potřebují půjčit peníze v hotovosti. SMART půjčka nabízí hotovostní půjčky od 5 000 Kč do 70 000 Kč bez zdlouhavého papírování.

Sjednání půjčky probíhá online a vyplacení peněz je v případě schválení půjčky zaručeno do 48 hodin od podání žádosti. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti v domácnosti klienta. Pro vyřízení půjčky tak nemůsíte vůbec opouštět Vás domov.

Charakteristika půjčky:

 • bezúčelovost
 • pravidelné měsíční splátky
 • výplata v hotovosti
 • možnost refinancování

Podmínky pro schválení půjčky:

 • pravidelný měsíční příjem
 • věk žadatele o půjčku: min. 18 let
 • Nutné doklady: občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny) od všech zúčastněných osob

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Možnosti splácení

Splátky úvěru jsou měsíční. Počet splátek činí 14 nebo 18 dle sjednané délky úvěru. Každá splátka je splatná v rámci daného měsíce v den, který se číselně shoduje se dnem podepsání smlouvy o úvěru, počínaje měsícem následujícím po měsíci, ve kterém došlo k podpisu smlouvy o úvěru. Pokud není takového dne v měsíci, splátka je splatná v poslední den měsíce. Výše měsíčních splátek je odvislá od výše úvěru. U úvěru na 14 měsíců se pohybuje v rozmezí od 650,-Kč do 6.500,-Kč. U úvěru na 18 měsíců se pohybuje v rozmezí 2.300,-Kč do 8.050,-Kč.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 20.000,-Kč na 14 měsíců: zápůjční úroková sazba 24% p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4.400,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 6.400,-Kč, měsíční splátka 2.600,-Kč, RPSN činí 212,32%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 17.200,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 37.200,-Kč.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com