Nebankovní úvěr Vitacredit
Půjčte si až 50 % ceny Vaší nemovitosti!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Splatnost až 20 let
 • Úrok od 9,9 % p.a.

Výhody

 • Bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí
 • Žádné skryté poplatky
 • Nejen pro občany ČR

Užitečné informace

 • Možnost změnit výši měsíčních splátek
 • Do 14 dní si můžete půjčku rozmyslet
 • Bezplatné předčasné splacení úvěru

Americká hypotéka od Vitacredit

Společnost Vitacredit nabízí svým klientům jedinečnou půjčku s velmi nízkými nároky na pořízení a nízkým úrokem s tím, že za půjčku ručíte nemovitostí. Schvalovatelnost této půjčky je nadprůměrně vysoká, Vitacredit nenahlíží do registru dlužníků a klienti jí tedy často využívají také k řešení nepříznivých finančních situací jako dražeb a exekucí.

Co musíte splňovat?

 • 18 let věku a víc
 • Vlastnit nemovitost nebo znát někoho, kdo vlastní nemovitost a je ochoten jí za Vaši půjčku ručit
 • Moci doložit své příjmy za poslední 3 měsíce

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Nebankovní společnost VitaCredit je ryze českou společností poskytující spotřebitelské úvěry a půjčky nejen fyzickým osobám, ale také drobným podnikatelům a firmám. VitaCredit disponuje zkušenými a profesionálními finančními poradci, kteří Vám s výběrem a vyřízením půjčky rádi poradí. VitaCredit si zakládá na férovém jednání a transparentnosti podnikání.

Společnost VitaCredit se zaměřuje na neúčelové půjčky zajištěné nemovitostí. Půjčit si takto můžete od 50 000 Kč až do 50 % z celkové hodnoty zastavené nemovitosti. Americkou hypotéku si můžete vzít tehdy, jste-li vlastníkem nemovitost na území ČR v osobním vlastnictví nebo je daná nemovitost ve vlastnictví třetí osoba, která je zároveň ručitelem. Může jít o byt, dům, pozemek, atd.

Hlavní výhody Americké půjčky od VitaCredit:

 • Žádné skryté poplatky
 • Bezúčelová půjčka
 • Úroková sazba již od 16 %
 • Peníze již do 7 dnů na účtu
 • Výše splátek dle Vašich možností

Půjčte si peníze na cokoliv

Máte zájem o americkou hypotéku od VitaCredit? Vyplňte na našich stránkách online žádost a my se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Na základě vzájemné dohody se přijedeme podívat na nemovitost a provedeme odhad ceny. Vše jsme schopni zařídit během jednoho týdne, ať už se Vaše nemovitost nalézá kdekoliv.

V případě schválení žádosti dojde k podpisu smlouvy a odeslání peněz na Váš bankovní účet. Nezapomeňte si připravit osobní doklady (občanský průkaz, pas, atd.) a dokumenty dokazující Vaše vlastnictví nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí, atd.).

Reprezentativní příklad

Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč
Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com