Nebankovní úvěr Vitacredit
Půjčte si až 50 % ceny Vaší nemovitosti!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Splatnost až 20 let
 • Úrok od 9,9 % p.a.

Výhody

 • Bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí
 • Žádné skryté poplatky
 • Nejen pro občany ČR

Užitečné informace

 • Možnost změnit výši měsíčních splátek
 • Do 14 dní si můžete půjčku rozmyslet
 • Bezplatné předčasné splacení úvěru

Americká hypotéka od Vitacredit

Společnost Vitacredit nabízí svým klientům jedinečnou půjčku s velmi nízkými nároky na pořízení a nízkým úrokem s tím, že za půjčku ručíte nemovitostí. Schvalovatelnost této půjčky je nadprůměrně vysoká, Vitacredit nenahlíží do registru dlužníků a klienti jí tedy často využívají také k řešení nepříznivých finančních situací jako dražeb a exekucí.

Co musíte splňovat?

 • 18 let věku a víc
 • Vlastnit nemovitost nebo znát někoho, kdo vlastní nemovitost a je ochoten jí za Vaši půjčku ručit
 • Moci doložit své příjmy za poslední 3 měsíce

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

Nebankovní společnost VitaCredit je ryze českou společností poskytující spotřebitelské úvěry a půjčky nejen fyzickým osobám, ale také drobným podnikatelům a firmám. VitaCredit disponuje zkušenými a profesionálními finančními poradci, kteří Vám s výběrem a vyřízením půjčky rádi poradí. VitaCredit si zakládá na férovém jednání a transparentnosti podnikání.

Společnost VitaCredit se zaměřuje na neúčelové půjčky zajištěné nemovitostí. Půjčit si takto můžete od 50 000 Kč až do 50 % z celkové hodnoty zastavené nemovitosti. Americkou hypotéku si můžete vzít tehdy, jste-li vlastníkem nemovitost na území ČR v osobním vlastnictví nebo je daná nemovitost ve vlastnictví třetí osoba, která je zároveň ručitelem. Může jít o byt, dům, pozemek, atd.

Hlavní výhody Americké půjčky od VitaCredit:

 • Žádné skryté poplatky
 • Bezúčelová půjčka
 • Úroková sazba již od 16 %
 • Peníze již do 7 dnů na účtu
 • Výše splátek dle Vašich možností

Půjčte si peníze na cokoliv

Máte zájem o americkou hypotéku od VitaCredit? Vyplňte na našich stránkách online žádost a my se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Na základě vzájemné dohody se přijedeme podívat na nemovitost a provedeme odhad ceny. Vše jsme schopni zařídit během jednoho týdne, ať už se Vaše nemovitost nalézá kdekoliv.

V případě schválení žádosti dojde k podpisu smlouvy a odeslání peněz na Váš bankovní účet. Nezapomeňte si připravit osobní doklady (občanský průkaz, pas, atd.) a dokumenty dokazující Vaše vlastnictví nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí, atd.).

Reprezentativní příklad

Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč
Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com