Nebankovní úvěr Vitacredit
Půjčte si až 50 % ceny Vaší nemovitosti!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Splatnost až 20 let
 • Úrok od 9,9 % p.a.

Výhody

 • Bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí
 • Žádné skryté poplatky
 • Nejen pro občany ČR

Užitečné informace

 • Možnost změnit výši měsíčních splátek
 • Do 14 dní si můžete půjčku rozmyslet
 • Bezplatné předčasné splacení úvěru

Americká hypotéka od Vitacredit

Společnost Vitacredit nabízí svým klientům jedinečnou půjčku s velmi nízkými nároky na pořízení a nízkým úrokem s tím, že za půjčku ručíte nemovitostí. Schvalovatelnost této půjčky je nadprůměrně vysoká, Vitacredit nenahlíží do registru dlužníků a klienti jí tedy často využívají také k řešení nepříznivých finančních situací jako dražeb a exekucí.

Co musíte splňovat?

 • 18 let věku a víc
 • Vlastnit nemovitost nebo znát někoho, kdo vlastní nemovitost a je ochoten jí za Vaši půjčku ručit
 • Moci doložit své příjmy za poslední 3 měsíce

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

Nebankovní společnost VitaCredit je ryze českou společností poskytující spotřebitelské úvěry a půjčky nejen fyzickým osobám, ale také drobným podnikatelům a firmám. VitaCredit disponuje zkušenými a profesionálními finančními poradci, kteří Vám s výběrem a vyřízením půjčky rádi poradí. VitaCredit si zakládá na férovém jednání a transparentnosti podnikání.

Společnost VitaCredit se zaměřuje na neúčelové půjčky zajištěné nemovitostí. Půjčit si takto můžete od 50 000 Kč až do 50 % z celkové hodnoty zastavené nemovitosti. Americkou hypotéku si můžete vzít tehdy, jste-li vlastníkem nemovitost na území ČR v osobním vlastnictví nebo je daná nemovitost ve vlastnictví třetí osoba, která je zároveň ručitelem. Může jít o byt, dům, pozemek, atd.

Hlavní výhody Americké půjčky od VitaCredit:

 • Žádné skryté poplatky
 • Bezúčelová půjčka
 • Úroková sazba již od 16 %
 • Peníze již do 7 dnů na účtu
 • Výše splátek dle Vašich možností

Půjčte si peníze na cokoliv

Máte zájem o americkou hypotéku od VitaCredit? Vyplňte na našich stránkách online žádost a my se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Na základě vzájemné dohody se přijedeme podívat na nemovitost a provedeme odhad ceny. Vše jsme schopni zařídit během jednoho týdne, ať už se Vaše nemovitost nalézá kdekoliv.

V případě schválení žádosti dojde k podpisu smlouvy a odeslání peněz na Váš bankovní účet. Nezapomeňte si připravit osobní doklady (občanský průkaz, pas, atd.) a dokumenty dokazující Vaše vlastnictví nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí, atd.).

Reprezentativní příklad

Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč
Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com