Úrok od 2,99 % ROČNĚ

ZONKY - Lidé půjčují lidem
Půjčte si výhodněji než v bance

Chci půjčku od lidí

Základní informace

 • Úrok již od 2,99 % ročně
 • Půjčka na 6 až 84 měsíců
 • Půjčka na cokoliv až 750 000 Kč

Výhody

 • Předčasné splacení zdarma
 • Vše online, žádné písemné smlouvy
 • Poplatek za Zonky půjčku je 2% z půjčené částky

Užitečné informace

 • Žádné ručení nemovitostí
 • Zadání žádosti (aukce) zdarma

Zonky - půjčka, která je od lidí

Půjčte si od lidí, jako jste Vy, a získejte lepší úrok

Půjčky mezi lidmi jsou nazývány také Peer to peer ve zkratce P2P. Jedná se o zcela odlišný způsob půjčování peněz, než nabízí banky a nebankovní úvěrové společnosti. Lidé si půjčují peníze mezi sebou, aniž by se vzájemně kontaktovali. Prostředníkem je společnost jako Zonky, která spojuje žadatele o půjčku s investory. Hlavní výhodou jsou především nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky než u tradičních bankovních a nebankovních půjček.

Jak to funguje? Půjčky mezi lidmi probíhají velice jednoduše. Poptávající vyplní žádost o půjčku. Čím více informaci o sobě a svém projektu uvede, tím větší šanci na získání výhodné půjčky má. Po schválení žádosti Zonky požádá poptávajícího o sepsání krátkého a chytlavého příběhu určeného pro investory.

Žádost o půjčku je následně vystavena po 2 dny na Tržišti, kde ji investoři vidí a mohou zhodnotit, zda je pro ně atraktivní. Jakmile je dosaženo požadované částky, Zonky přepošle peníze na bankovní účet poptávajícího a postará se o další nutné úkony.

 • Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování
 • Chci půjčku od lidí

  V České republice byl v polovině března vyhlášen nouzový stav, jehož cílem je zabránit masivnímu rozšíření nákazy koronaviru (SARS-CoV-2) způsobující nemoc Covid-19. Situace je vážná a není jisté, kdy dojde ke zmírnění omezujících opatření. Banky proto chystají kroky, které by měly pomoci klientům splácející úvěry a hypotéky.

  Zobrazit

  Nebezpečný koronavir, který se šíří světem již několik týdnů, ohrožuje nejen zdraví a životy, ale s ním související opatření budou mít závažný dopad také na běžný život a samozřejmě i ekonomiku. Zejména malí a střední podnikatelé, kteří v důsledku opatření nemohou provozovat svou živnost v plném rozsahu, se bojí krachu.

  Zobrazit

  Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

  Zobrazit

  Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

  Zobrazit

  Co jsou P2P neboli peer to peer půjčky

  Peer to peer půjčky, česky “půjčky mezi lidmi”, nabízí moderní a leckdy i výhodnější způsob půjčování. Zapomeňte na nevýhodné půjčky od bank a nebankovních společností. Výhodnější podmínky můžete získat, půjčíte-li si peníze přímo od lidí. Výhodnou půjčku s nízkým úrokem Vám pomůže sehnat právě Zonky.

  Kdo je Zonky?

  Zonky jsou lidé, kteří se rozhodli změnit systém půjčování peněz v Česku. Zonky není banka, ale online služba, jejímž prostřednictvím si lidé mohou mezi sebou půjčovat peníze za podmínek, které si vzájemně odsouhlasí. Češi mají jedny z nejdražších půjček v Evropě a jedním z hlavních cílů Zonky je přiblížit Česko blíže Evropě snížením průměrného úroku. Dosáhnout jejich cíle jim pomohou všichni, kteří si na Zonky půjčí peníze nebo poskytnou půjčku jinému.

  Jak Zonky funguje?

  Zonky není banka, Zonky je prostředník. Na straně jedné stojí lidé, kteří peníze potřebují, na straně druhé lidé, kteří peníze naopak mají. Poptávající anonymně zadá svou poptávku a investoři se svobodně rozhodnou, zda mu peníze půjčí. Investor zpravidla nebývá jeden, ale na půjčku se jich složí více. Úrokovou sazbu a další podmínky si obě strany domluví tak, aby byly spokojené obě.

  Kolik to stojí?

  Vystavení žádosti o půjčku nestojí nic. Poplatek ve výši 2 % z půjčené částky je poptávajícímu stržen až ve chvíli, kdy peníze Zonky přeposílá celou půjčku na jeho účet. Žádné další poplatky nejsou na Zonky účtovány.

  Chci půjčku od lidí

  O portálu Půjčky.cz

  Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

  Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
  které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

  Provozovatel portálu

  Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

  Elephant Orchestra s.r.o.
  Rohanské nábřeží 678/29
  186 00 Praha 8 - Karlín
  IČ: 24294373
  100% garance kvality

  Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

  Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com