Česka spořitelnaČeská Spořitelna.cz, půjčky, pobočky

Česká spořitelna obecně

Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) má své kořeny už v roce 1825, kdy začala existovat na českém trhu jako „Spořitelna česká“. V současnosti má Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) více než 5,3 miliónů klientů, čímž se řadí na první příčku na zdejším trhu. Dlouhodobě je též českou veřejností hodnocena jako nejdůvěryhodnější tuzemská banka. Počtu klientů odpovídá také velmi široká síť poboček a bankomatů České spořitelny. Bankomatů je v současnosti 1 195 a poboček 655. Česká spořitelna zaměstnává kolem 10 000 zaměstnanců. Sídlo České spořitelny a.s. (Česká Spořitelna.cz) je v Praze. V roce 2000 se Česká spořitelna stala členem silné evropské finanční skupiny Erste Group (která se pyšní 17 miliony klientů). Podle českého právního řádu je Česká spořitelna přirozeně dozorována Českou národní bankou.

Charitativní aktivity

Česká spořitelna podporuje stejně jako i jiné společnosti podobného formátu různé charitativní projekty, nadace, občanská sdružení atd. Jako vůbec první finanční instituce v ČR zřídila Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) institut ombudsmana,který hájí práva klientů.

Chci poradit s výběrem půjčky

Zaměření České spořitelny

Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) se orientuje spíše na drobné klienty a malé a střední firmy. Nabídka produktů je však velmi široká. České spořitelna člení své produkty do několika kategorií podle cílových skupin. Takto nabízí specializované služby: běžným klientům, studentům a dětem, podnikatelům a malým firmám, firmám nad 30 mil. Kč obratu, bytovým družstvům, klientům se svobodným povoláním, klientům z veřejného a neziskového sektoru anebo finančním institucím.

Přehled produktů

Kromě klasických bankovních produktů jako jsou různé typy běžných i spořících účtů, termínovaných vkladů, hypotečních i spotřebitelských úvěrů, půjček nebo kreditních karet, nabízí Česká spořitelna půjčky a také pojišťovací služby, možnost investování atd.

Jedním ze zajímavých produktů u České spořitelny jsou právě půjčky. ČS nabízí produkt Česká spořitelna půjčky, půjčení až 500 000 Kč. Půjčka je bez ručitele a půjčku u České spořitelny (Česká Spořitelna.cz) zle vyřídit i online! K vyřízení Česká Spořitelna půjčky ihned Vám stačí jediný doklad totožnosti. Společně s půjčkou získáte také pojištění schopnosti splácet půjčku.

Osobní účet České spořitelny je běžný účet pro fyzické osoby starší 18 let. Je nabízen ve třech variantách (Standard, Plus a Speciál). Zřízení účtu je bezplatné, za vedení se platí 29 Kč měsíčně. Výběr z bankomatu je zdarma, stejně jako příchozí platby. Zdarma je i vedení sporožirového účtu, který je součástí tohoto produktu, bezplatný je měsíční papírový nebo elektronický výpis.

V oblasti kont nabízí Česká spořitelna ještě: „Běžný účet v cizí měně“, „Exklusive konto“ a „Osobní účet Junior“. Za vedení těchto účtů se platí 20 Kč, 330 Kč, respektive 0 Kč za měsíc. Pro usnadnění kontaktu mezi bankou a klientem nabízí Česká spořitelna bezplatné jak internetové tak telefonní bankovnictví ke všem typům účtů. Součástí Exklusive konta a Osobního účtu je i kontokorent. Osobní účet a Osobní účet Junior lze zřídit také on-line.

V oblasti kreditních karet nabízí Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) Chytrou kartu České spořitelny a 7 typů debetních karet. Chytrá karta České spořitelny se odlišuje od kreditních karet ostatních bankovních ústavů zejména tím, že Vám garantuje nejnižší ceny. Pokud s ní totiž zaplatíte zboží, o kterém se posléze dozvíte, že jej jiný prodejce prodával levněji, a do deseti dnů o tom informujete Českou spořitelnu, pak Vám banka cenový rozdíl vrátí. Takto jsou klientovy garantovány nejnižší ceny na trhu. Za roční vedení Chytré karty České spořitelny se platí 200 Kč.

Minimální výše termínovaného vkladu je u České spořitelny 5.000 Kč. Vedení je možné ve třech různých měnách (CZK, USD, EUR), založení a správa je zdarma, jakožto i možnost předčasného zrušení atd.

V oblasti hypotečních úvěrů nabízí Česká spořitelna 3 základní typy úvěrů. Maximální doba splatnosti je 30, respektive 20 let, u každého se platí poplatek za zřízení úvěru a měsíční poplatek za vedení.

V případě spotřebních úvěrů nabízí Česká spořitelna (Česká Spořitelna.cz) bezúčelový hotovostní úvěr, spotřebitelský úvěr, a půjčku (minimálně 30.000 Kč, maximálně 500.000 Kč). Doby splatností se pohybují od sedmi let v případě půjčky po deset let v případě hotovostního i spotřebitelského úvěru.

Česká Spořitelna pobočky (www.csas.cz)

Česká Spořitelna má pobočky po celé České Republice.

Kompletní adresy všech poboček naleznete na oficiálním webu www.csas.cz

Generální ředitelství (hlavní pobočka České Spořitelny) má tyto kontaktní údaje:

Česká spořitelna, a.s.
Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4
tel: 956711111
Informační linka České spořitelny: 800207207

www.csas.cz

Chci pomoct s výběrem půjčky

     

Sponzorované odkazy
Povinné ručení je velice důležité. Nabídek je na českém trhu opravdu hodně a je velice težké rozhodnout se, jakou nabídku vzít. Povinné ručení od renomované pojišťovací společnosti Kooperativa pojišťovna a.s. naleznete na ipojisteni.cz. Využijte nabídky a sjednejte si nejlevnější povinné ručení na trhu. Sjednejte povinné ručení. Alianz pojišťovna nabízí výhodné podmínky. Výhodnou nabídku Vám poskytne i Česká Pojištovna. Nejlevnější povinné ručení nabízí ČPP pojišťovna.