Půjčka
na cokoliv

Flexibilní půjčka od Providentu
Bez ručitele až 80 000 Kč online

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • 2 000 Kč - 80 000 Kč
 • Splatnost 3 - 22 měsíců
 • Na cokoliv

Výhody

 • Půjčka během několika hodin, i o víkendu
 • Peníze v hotovosti nebo na účet
 • Bez ručitele

Užitečné informace

 • Bez skrytých poplatků
 • Vyřídíte z pohodlí domova
 • Bez nahlížení do registru

Provident financial půjčky

Půjčka Provident se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997 a v roce 2014 zvítězila v anketě Zlatý měšec v kategorii Nejlepší úvěrová společnost. Provident poskytuje půjčky nejen převodem na účet, ale také v hotovosti, kdy Vám peníze zdarma obchodní zástupce doveze až domů.

Společnost Provident poskytuje své půjčky široké škále klientů a to i Těm, kdo mají již záznam v registru dlužníků. Zažádejte si o kalkulaci své půjčky kliknutím na tlačítko níže!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Podvodné půjčky - část první

Když se řekne půjčka, většina z nás si vybaví banku, která po dlouhém schvalovacím procesu převede peníze na váš účet, přičemž ve finále zaplatíte mnohem více peněz, než jste si původně půjčili.

Zobrazit

Bezpečné půjčky versus lichváři. Koho si vyberete vy?

Česko je zavalené nejrůznějšími společnostmi poskytujícími půjčky. Rozdělit je můžeme pouze na dvě skupiny. Do první náleží seriózní a féroví poskytovatelé bezpečných půjček. Druhou skupinu tvoří tzv. úvěroví predátoři a lichváři, jejichž cílem je snadný zisk. Žádná střední cesta neexistuje.

Zobrazit

Do registru dlužníků se můžete dostat i vinou chyby banky

Problémy se splácením jedné malé půjčky vám mohou “zavařit” ještě po několika letech. Důvodem jsou registry dlužníků, které shromažďují informace o dlužnících a jejich pohledávkách, a do nichž nahlíží poskytovatelé úvěrů za účelem ověření platební morálky u potencionálních klientů.

Zobrazit

Začínáte podnikat a sháníte peníze? Vyzkoušejte crowdfunding

Rozhodneme-li se pro vlastní podnikání, zpravidla je nutné sehnat potřebný finanční obnos pro jeho rozjezd. Většina začínajících podnikatelů se snaží získat půjčku, což může být zásadní problém. Banky a další úvěroví poskytovatelé totiž podnikatelům bez podnikatelské minulosti půjčují velice neradi.

Zobrazit

Společnost Provident Financial se může chlubit opravdu dlouholetou historii. Byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Na český trh však vstoupila až v roce 1997. Od té doby poskytla nebankovní půjčky více než jednomu milionu klientů, kteří Provident považují férového a spolehlivého poskytovatele půjček. Půjčky od Provident jsou vždy dostupné, kvalitní a hlavně velmi rychlé.

Provident poskytuje výhodné půjčky všem bez rozdílů a jednotlivé žádosti o půjčku posuzuje individuálně. Provident si uvědomuje, že životní situace klientů mohou být různé. Půjčky proto nabízí i lidem, kteří se svou prosbou o půjčku neuspěli ve své bance. Stačí, pokud je žadatel starší 18 let a žije trvale v České republice.

S půjčkou od Provident získáte:

 • Peníze do 48 hodin i o víkendech
 • Půjčky bez zbytečné administrativy
 • Vlastního obchodního zástupce

Až 80 000 Kč ihned na ruku

Rychlá půjčka od Provident je vždy neúčelová. To znamená, že peníze můžete použít na cokoliv budete chtít. Půjčit si můžete 4 000 až 80 000 Kč bez nutnosti spolužadatele či ručitele s dobou splatnosti 3 - 22 měsíců.

Výhody rychlé půjčky Provident:

 • Vyřízení půjčky online
 • Vyřízení a sjednání půjčky zdarma
 • Osobní výběr splátek
 • Bez skrytých poplatků
 • Nemusíte nikam chodit
 • 1 splátka zpět za řádné splácení

Jak půjčku vyřídit?

Vyřízení půjčky je velmi snadno. Stačí pouze vyplnit online formulář a odeslat je. Obratem se dozvíte, zda Vám Provident půjčku poskytne či nikoliv. V případě pozitivní odpovědi se s Vámi na dalším postupu domluví náš obchodní zástupce.

Reprezentativní příklad

Výše bezhotovostní půjčky: 50 000 Kč, doba splácení (v týdnech): 60, týdenní splátka: 1 099 Kč (zahrnuje i poměrnou část nákladů na volitelnou hotovostní inkasní službu, poslední splátka 1 047 Kč), celkové náklady: 15 888 Kč (z toho poplatek za zpracování 9 502 Kč a úrok 6 386 Kč, roční úroková míra 19,98 %), RPSN: 63,93 %, celkem ke splacení: 65 888 Kč.

Podrobné informace o akci Vám rád vysvětlí odborník na Provident půjčky, který Vás bude kontaktovat po vyplnění formuláře.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com