FerratumPůjčky bez potvrzení o příjmu, sms půjčka

Schází vám 1.000 - 10.000 Kč před výplatou? Půjčky bez potvrzení o přijmu poskytujeme hned a bez zbytečných průtahů. Půjčku vyřídíte on-line a do 10 minut, bez ručitele a bez nutnosti osobní schůzky.

  • Rychlá půjčka 1.000 - 10.000 Kč
  • První půjčka do 3 000 Kč na 30 dní ZDARMA
  • Vyřídíte on-line do 10 minut
  • Půjčky bez potvrzení o přijmu bez ručitele
  • Bez osobní schůzky, bez zbytečných průtahů
  • Možnost prodloužení půjčky přes SMS

 

Zažádat o půjčku

Aktuálně

Mezinárodní společnost Ferratum vstoupila také na náš trh. Prostřednictvím portálu Půjčky.cz si můžete z pohodlí Vašeho domova požádat o rychlou půjčku od této finské společnosti. Navíc jsou to půjčky bez potvrzení o přijmu.

Doporučte půjčku Ferratum! Společnost Ferratum Vás za každého nového klienta odmění 300 Kč.

Archiv aktualit

Výše splátek půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčka Výše úroku
1.000 Kč bez úroku / poplatek 250 Kč
3.000 Kč bez úroku / poplatek 750 Kč
Vyšší půjčka Celá tabulka

Často kladené otázky

Jaká je doba splatnosti?
Splatnost půjčky je 21 dní, ale je možné si tuto dobu jednoduše prodloužit (např. pomocí SMS zprávy).

Více

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků a bez potvrzení o příjmu

V současné době není tíživá finanční situace v rodinách ničím výjimečným, stačí se opozdit se splátkou za auto nebo špatně uvést variabilní symbol při posílání platby bance a rázem jsme vedeni v registru dlužníků. Když posléze chceme zažádat o půjčku, banka ji zamítne.

Naštěstí se však můžeme vždy obrátit na nebankovní sektor, kde získáme půjčku prakticky kdykoliv a za často výhodnějších podmínek. Nebankovní sektor si svých klientů váží a téměř všechny společnosti nabízí půjčky bez poplatku a bez zástavy. V nebankovním sektoru nepotřebují ani nahlížet do registru dlužníků, zde je zásadní Vaše schopnost splácet. Právě příjem je však pro spoustu lidí problémem, a právě proto existují i půjčky bez potvrzení o příjmu, jež jsou poskytovány i ženám na MD nebo nezaměstnaným.

V nebankovním sektoru dostanete půjčku v 99% případů, a to i bez vyplňování mnoha dokumentů a formulářů, a také často povýšených pohledů bankovních úředníků. Půjčku v nebankovním sektoru dostanete bez nahlížení do registru a půjčky bez potvrzení o příjmu. Veškeré dokumenty, které zde poskytnete navíc, jsou brány jako Vaše výhoda a každý doplňkový dokument Vám sníží úrokovou sazbu.

Sponzorované odkazy
Využijte nabídky nejlevnějšího povinného ručení.Nástroj povinné ručení porovnání naleznete na našich stránkách. Nabídky povinného ručení od 13 pojišťoven. Povinné ručení sjednáte i na pojisteno.cz .Vyzkoušejte nástroj povinné ručení porovnání. Sjednat povinné ručení nebylo nikdy tak snadné. Potřebujete půjčku od nebankovní společnosti? Zkuste půjčky ihned od společnosti Home Credit!