Vše vyřídíte online

S Credit Limit peníze vždy po ruce
Finanční rezerva bez opakovaných žádostí

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • 2 500 Kč až 80 000 Kč
 • Peníze na účtu do 30 minut
 • Úrok 5,75 % p.m.

Výhody

 • Bez ručitele a zástavy
 • Peníze kdykoliv k dispozici
 • Splacené peníze můžete vždy opakovaně použít

Užitečné informace

 • O půjčku žádate jen jednou, pak už jen čerpáte podle potřeby
 • Žádost je posuzována ihned
 • 24/7 servis - Schvalování 24 hodin denně včetně víkendů
Akce

Ještě jste Credit Limit nevyužili? Po zadání slevového kódu EL30DNI, získáte 30 dní bez úroku zdarma!

Finanční rezerva Credit Limit od Ferratum

Ferratum nabízí s půjčkou Credit Limit finanční rezervu až 80 000 Kč. Stačí si pouze jednou zažádat a pak můžete Credit Limit čerpat opakovaně bez zdlouhavého schvalování. Prostě pošlete jednu jedinou žádost a pak čerpáte až do výše schváleného limitu.

Co je Credit Limit a jak funguje?

 • Finanční rezerva až do výše 80 000 Kč na neomezené časové období.
 • Každý měsíc uhradíte pouze minimální povinnou měsíční splátku.
 • Je jen na Vás kolik budete splácet navíc nebo jestli půjčku splatíte celou.
 • Credit Limit můžete opakovaně čerpat bez nutnosti znovu opůjčku žádat.
 • Pokud Credit Limit právě neužíváte, neplatíte žádné poplatky.

Chcete mít finanční rezervu kdykoliv po ruce? Zažádejte si o Credit Limit ještě dnes. Stačí vyplnit jen jednoduchý formulář, který poté odešlete a Vaši žádost začnou ve Ferratum Bank ihned posuzovat.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Půjčka Ferratum Credit Limit

Credit Limit je vhodný produkt v případě nečekaných finančních výdajů, které nastávají obvykle v době před výplatou. Credit Limit Vám tak může jednoduše půjčit několik tisích korun, která právě potřebujete. Půjčené peníze pak můžete za pár týdnu vrátit nebo je postupně splácet.

* Doba splácení a RPSN závisí na výši úvěru, kterou čerpáte a také na zvolené výši měsíčních splátek.

Ferratum Credit je flexibilní revolvingový úvěr, což znamená, že úvěr můžete čerpat kdykoliv budete potřebovat. Můžete také kdykoliv doplatit celý úvěr.

Credit Limit je úvěrový produkt Ferratum Bank, která poskytuje půjčky bez ručení od roku 2005. Pobočky má v 20 zemích světa, kde zaměstnává 280 finančních specialistů a pyšní se více než milionem spokojených zákazníků.

Reprezentativní příklad

Půjčka 10 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 5,75% p.m. (max. 11,99% p.m.). RPSN 96,2 % (max. 292,1%). Výše měsíční splátky 6,5% (max. 12,5%) z nesplaceného úvěru nebo 1 000 Kč, podle toho, která z těchto částek je vyšší. Poplatek za schválení úvěru 0 Kč. Poplatek za čerpání úvěru 0 Kč. Poplatek za předčasné splacení úvěru 0 Kč. Poplatek za vedení účtu Ferratum Credit 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 10 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 14 117,72 Kč (max. 19 363,44 Kč) při výši měsíční splátky 1 176,48 Kč (max. 1 613,62 Kč). Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 4 117,72 Kč (max. 9 363,44 Kč). Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com