166 000 Kč

Nenáročná půjčka od Profi Credit
Peníze jednoduše do 24 hodin na účtu

Chci získat půjčku

Základní informace

 • 5 000 Kč - 166 000 Kč
 • Splatnost 12 - 60 měsíců
 • Potřeba minima dokumentů

Výhody

 • Na cokoliv
 • Vyřízení půjčky bez poplatků
 • Možnost odkladu splátek

Užitečné informace

 • Rychlé vyřízení
 • Peníze do 24 hodin od schválení
 • Další úvěr za zvýhodněných podmínek

Profi Credit půjčka

Půjčka od Profi Credit je vhodná pro každého, komu již bylo 18 let a má pravidelný měsíční příjem, který může doložit čestným prohlášením. O půjčku si lze zažádat online, v rámci 24 hodin bude na straně Profi Credit posouzena a peníze Vám budou odeslány na účet.

Splácet svou půjčku můžete buď převodem nebo inkasem. Po splacení prvního úvěru budete mít ihned možnost čerpání svého úvěru zopakovat - a to za zvýhodněných podmínek!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Společnost Profi Credit vstoupila na český finanční trh v roce 2000. Od té doby patří mezi významné nebankovní úvěrové společnosti, které poskytují úvěrové produkty do drobných půjček až po statisícové úvěry českým klientům. Kromě České republiky najdeme její zastoupení také na Slovensku, v Polsku a Bulharsku. Profi Credit ke každému klientovi přistupuje individuálně a především lidsky.

Rychlá půjčka od Profi Credit je určená všem zájemcům, kteří si potřebují rychle půjčit peníze. Nabízí jim proto neúčelovou rychlou půjčku ve výši od 5 000 Kč. I takto nízká částka může pomoci překlenou nečekané výdaje či nedostatek financí pár dní před výplatou. Půjčku mohou využít nejen zaměstnaní lidé, ale také začínající podnikatelé, ženy na mateřské a důchodci.

Hlavní výhody rychlé půjčky od Profi Credit:

 • Poskytnutí půjčky ZDARMA
 • Vyřízení půjčky online
 • Půjčku lze využít na cokoliv
 • Delší splatnost a nízké splátky
 • Peníze k dispozici ihned po schválení žádosti

Peníze za pár minut

Rychlou půjčku od Profi Credit vyřídíte během pár minut právě na našich stránkách. Nemusíte nikam chodit, vše provedete od svého počítače. Jste-li starší 18 let a žijete trvale na území České republiky, můžete již nyní vyplnit online žádost o půjčku od Profi Credit. K žádosti o půjčku potřebujete pouze následující doklady:

 • Kopii občanského průkazu žadatele či ručitele
 • Čestné prohlášení o příjmu žadatele o půjčku
 • U občanů v důchodovém věku – kopie výměru či ústřižek poslední složenky
 • Dokumenty o dalších příjmech (výživné, sociální dávky, atd.)

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, celková splatná částka 72 384 Kč, pevná úroková sazba a RPSN činí 38,32 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com