166 000 Kč

Nenáročná půjčka od Profi Credit
Peníze jednoduše do 24 hodin na účtu

Chci získat půjčku

Základní informace

 • 10 000 Kč - 166 000 Kč
 • Splatnost 12 - 60 měsíců
 • Potřeba minima dokumentů

Výhody

 • Na cokoliv
 • Vyřízení půjčky bez poplatků
 • Možnost odkladu splátek

Užitečné informace

 • Rychlé vyřízení
 • Peníze do 24 hodin od schválení
 • Další úvěr za zvýhodněných podmínek
Tip!
Vezměte si půjčku od Profi Credit, splácejte ji včas a jako odměnu dostanete až 27 000 Kč zpět.

Profi Credit půjčka

Půjčka od Profi Credit je vhodná pro každého, komu již bylo 18 let a má pravidelný měsíční příjem, který může doložit čestným prohlášením. O půjčku si lze zažádat online, v rámci 24 hodin bude na straně Profi Credit posouzena a peníze Vám budou odeslány na účet.

Splácet svou půjčku můžete buď převodem nebo inkasem. Po splacení prvního úvěru budete mít ihned možnost čerpání svého úvěru zopakovat - a to za zvýhodněných podmínek!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

Společnost Profi Credit vstoupila na český finanční trh v roce 2000. Od té doby patří mezi významné nebankovní úvěrové společnosti, které poskytují úvěrové produkty do drobných půjček až po statisícové úvěry českým klientům. Kromě České republiky najdeme její zastoupení také na Slovensku, v Polsku a Bulharsku. Profi Credit ke každému klientovi přistupuje individuálně a především lidsky.

Rychlá půjčka od Profi Credit je určená všem zájemcům, kteří si potřebují rychle půjčit peníze. Nabízí jim proto neúčelovou rychlou půjčku ve výši 10 000 Kč. I takto nízká částka může pomoci překlenou nečekané výdaje či nedostatek financí pár dní před výplatou. Půjčku mohou využít nejen zaměstnaní lidé, ale také začínající podnikatelé, ženy na mateřské a důchodci.

Hlavní výhody rychlé půjčky od Profi Credit:

 • Poskytnutí půjčky ZDARMA
 • Vyřízení půjčky online
 • Půjčku lze využít na cokoliv
 • Delší splatnost a nízké splátky
 • Peníze k dispozici ihned po schválení žádosti

Peníze za pár minut

Rychlou půjčku od Profi Credit vyřídíte během pár minut právě na našich stránkách. Nemusíte nikam chodit, vše provedete od svého počítače. Jste-li starší 18 let a žijete trvale na území České republiky, můžete již nyní vyplnit online žádost o půjčku od Profi Credit. K žádosti o půjčku potřebujete pouze následující doklady:

 • Kopii občanského průkazu žadatele či ručitele
 • Čestné prohlášení o příjmu žadatele o půjčku
 • U občanů v důchodovém věku – kopie výměru či ústřižek poslední složenky
 • Dokumenty o dalších příjmech (výživné, sociální dávky, atd.)

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 10 000 Kč, splatnost 24 měsíců, splátka 575 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 690 Kč, celkem zaplatíte částku 13 800 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 31,16 %, RPSN 31,16 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com