Aktuality

Nečekané výdaje pomůže vyřešit rychlá půjčka

V dnešní době se množí případy, kdy je na nic netušící osobu založen účet v bance nebo si cizí osoba vezme půjčku pod něčí identitou. Myslíte, že je to nemožné?

Ne každý si může dovolit vytvořit dostatečnou finanční rezervu, která by pokryla občasné nečekané výdaje. Nižší příjmy a vysoké náklady na domácnost mají za následek život od výplaty k výplatě. Co však dělat, když je nutné zaplatit nedoplatek za energie či opravu domácího spotřebiče? Pomoci Vám může právě rychlá půjčka, kterou snadno vyřídíte online.

Už dávno nemusí být sjednání půjčky komplikované a v některých případech dokonce nemožné. To platí zejména pro nebankovní půjčky o výši pár tisíc korun. Tyto půjčky je možné vyřídit během pár hodin, aniž by Vás čekala složitá byrokracie a dlouhé návštěvy ve Vaší bance, která může Vaši žádost o půjčku velmi snadno smést ze stolu.

Rychlá půjčka téměř pro každého

Je samozřejmé, že ani tyto půjčky nejsou určeny pro všechny. I v případě rychlých půjček je nutné splnit podmínky, které však nejsou zdaleka tak přísné jako v případě běžných bankovních půjček. Půjčit si sice mohou i studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci či začínající podnikatelé, ale i ti musí mít prokazatelný příjem, aby dokázali, že mohou půjčku bez problémů splácet.

Osoba, která je trvale zadlužená a své závazky nesplácí, i v případě rychlé půjčky narazí. Rychlé půjčky jsou pro lidi, kteří ví, že půjčku mají z čeho splácet, ale přitom nesplňují podmínky bank. I nebankovní společnosti chtějí mít jistotu, že své peníze dostanou zpět. Proto je velmi důležité zvážit, zda na půjčku vůbec máte. Podle svých možností si snadno vyberete odpovídající půjčku.

Půjčku řádně splácejte a problémů se nedočkáte

Ať už si půjčíte 100 tisíc nebo 2 tisíce korun, půjčku je třeba splácet dle dohodnutých podmínek. Jedině také se vyhnete problémům, které Vás v případě nesplácení půjčky budou čekat. Pokuty za nesplácení jsou vysoké a půjčka by se Vám v takovém případě mohla výrazně prodražit. Nesplácením závazků si zajistíte maximálně to, že Vám v budoucnu žádná společnost půjčku neposkytne.

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit
Všechny aktuality